Leon Makelaar en Taxateur | Reviews & Tarieven

Leon Makelaar en Taxateur: 6 woningen verkocht ✓ Gem. prijs € 290.000 ✓ 113.5 dagen verkooptijd ✓ 2.3/5 beoordeling. Vergelijk tarieven & reviews.

Leon Makelaar en Taxateur is een ervaren makelaarskantoor gevestigd in Heerlen. Het kantoor heeft in totaal 6 woningen verkocht, waarvan 6 in de afgelopen 12 maanden. De focus van dit kantoor ligt op het midden segment, met een gemiddelde verkoopprijs van € 290.000. Een woning staat bij dit kantoor gemiddeld 113.5 dagen op de markt. Dit makelaarskantoor is een gerichte verkoper. Hierdoor verkoopt het kantoor in verhouding ongeveer evenveel woningen als andere makelaarskantoren in de regio.

2.3
9 reviews
5
6
4
0
3
0
2
0
1
8
Over Leon Makelaar en Taxateur

In de regio Heerlen en omstreken vindt u Leon Makelaar en Taxateur, gespecialiseerd in het kopen, verkopen en taxeren van woningen. Het kantoor is gevestigd op een strategische locatie, ideaal voor klanten die woningen zoeken in de streek.

Leon Makelaar en Taxateur richt zich op een breed scala aan woningtypen, variërend van ruime hoekwoningen tot karakteristieke boerenhuizen. Het werkgebied strekt zich uit over plaatsen als Heerlen, Eygelshoven, Margraten, Kerkrade, Landgraaf, Ubachsberg en Brunssum. De makelaars bieden ook diensten aan voor appartementen en woningen die opgesplitst zijn in meerdere eenheden.

Het kantoor kenmerkt zich door het aanbieden van instapklare woningen en objecten met unieke locaties, zoals aan de rand van dorpscentra of in gewilde wijken. De beschikbare woningen variëren in grootte, van compacte tussenwoningen tot ruime bungalows met grote tuinen.

Dit zeggen klanten over Leon Makelaar en Taxateur

Leon Makelaar en Taxateur vertoont een sterk verdeeld profiel met extreme verschillen in klantervaring. Enkele klanten prijzen de betrouwbaarheid, vakdeskundigheid en persoonlijke aandacht van Leon Knops, waarbij zij benadrukken dat hij eerlijke adviezen geeft en zich serieus in zijn vak opstelt. Deze positieve ervaringen contrasteren echter scherp met veel kritiek op de taxatiediensten: klanten rapporteren structureel te lage taxatiewaarden, gebrekkige rapportage, slechte communicatie en een focus op eigenbelang boven klantbelang. Een terugkerend patroon is dat klanten zich niet goed geïnformeerd voelen over voortgang en zich aan het lijntje gehouden voelen. De inconsistentie in service-kwaliteit en de vele klachten over taxatieprocessen zijn opvallend.

Betrouwbare makelaar Vakdeskundig advies Persoonlijke aandacht Eerlijke communicatie Goed bereikbaar Te lage taxatiewaarden Slechte communicatie en voortgangsinformatie Eigenbelang boven klantbelang

"Leon Makelaardij is zeer betrouwbaar. Altijd bereikbaar uitstekende vakdeskundigheid en geen gebrek aan communicatieve vaardigheid. Kortom: Als koper alsmede verkoper ben je in goede handen. Elly en Jos Adams"

Jos Adams

"Ik ben ontzettend goed geholpen door Leon Knops. Hij is uiterst capabel, vriendelijk en kundig. Daarbij is hij serieus in zijn vak en nam uitgebreid de tijd om mij van juiste en waardevolle informatie te voorzien. Ook geeft hij goede, eerlijke en integere adviezen: "What you see is what you get". Dit in tegenstelling tot anderen die soms alleen maar uit zijn op het sluiten van een gunstige deal. Ik kan hem van harte aanbevelen."

Floor Hamwijk

"Gute Beratung, vertrauenswürdiger Markler, auch für die Gegenseite. Wir wurden als Interessenten und Käufer ernst genommen und haben uns gut aufgehoben gefühlt. Danke!"

Steffen Sack

Medewerkers van Leon Makelaar en Taxateur

Leon Knops

Capabel, vriendelijk en kundig; geeft eerlijke en integere adviezen

Elly Adams

Betrouwbare makelaar met uitstekende vakdeskundigheid

Jos Adams

Betrouwbare makelaar met uitstekende vakdeskundigheid

Top plaatsen waar Leon Makelaar en Taxateur verkoopt

Leon Makelaar en Taxateur is voornamelijk actief in Heerlen , Margraten , Kerkrade , Geleen.

PlaatsAantal transactiesGemiddelde prijsBekijk makelaars

Heerlen

3€ 378.333Makelaars in Heerlen

Margraten

1€ 150.000Makelaars in Margraten

Kerkrade

1€ 179.000Makelaars in Kerkrade

Geleen

1€ 275.000Makelaars in Geleen

Type woningen die Leon Makelaar en Taxateur verkoopt

Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het type woning wat Leon Makelaar en Taxateur het meeste verkoopt is een Eengezinswoning.

Type woningen verkocht

Verdeling van verkochte woningen per categorie

Eengezinswoning
2 (33%)€ 164.500€914160
Vrijstaand
2 (33%)€ 377.500€3.032100
Bungalow
2x€ 377.500€3.032/m²100d
2-onder-1-kap
1 (17%)€ 275.000128
Eengezinswoning
1x€ 275.000128d
Onbekend
1 (17%)€ 380.00084

Statistieken voor Leon Makelaar en Taxateur

Hieronder vind je een overzicht van de belangrijkste verkoopcijfers van Leon Makelaar en Taxateur.

6
Totaal verkocht
6
Afgelopen 12 maanden
2
Afgelopen 3 maanden
€ 290.000
Gem. verkoopprijs
€ 325.000
Mediane prijs
113.5 dagen
Gem. dagen op markt

Leon Makelaar en Taxateur vergeleken met Heerlen

In Heerlen zijn in het afgelopen jaar 856 woningen verkocht door 70 makelaars. Leon Makelaar en Taxateur verkocht hiervan 6 woningen, goed voor een marktaandeel van 0.7%.

+17%
duurder dan gemiddeld in Heerlen
83.5 dagen
langzamer dan gemiddeld in Heerlen
0.7%
marktaandeel in Heerlen

Waarom Leon Makelaar en Taxateur?

  • Ervaring - 6 woningen verkocht
  • Lokale kennis - Actief in Heerlen en omgeving
  • Snelheid - Gemiddeld 113.5 dagen op de markt
  • Beoordeeld - 2.3 sterren op basis van 9 reviews
  • Specialisaties - taxaties, executieverkopen

Veelgestelde vragen over Leon Makelaar en Taxateur

Leon Makelaar en Taxateur heeft in totaal 6 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 6 woningen.

Tips bij het kiezen van een makelaar

Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.

Samengesteld door Juiste Makelaar.

Vergelijk alle makelaars in Nederland

Vergelijk prestaties en tarieven van makelaars, en vind de beste om je huis te verkopen in Nederland.

  • Data-gedreven aanbevelingen
  • Geen verplichtingen
  • Snel & eenvoudig

Vergelijk met andere makelaars in Heerlen

Bekijk hoe Leon Makelaar en Taxateur presteert ten opzichte van andere makelaars in de regio.
Leon Makelaar en TaxateurHuidige makelaar

Verkocht

6

Gem. prijs

€ 290.000

Dagen

113.5

Reviews

4 gedeelde werkgebieden

Verkocht

132

+126

Gem. prijs

€ 453.000

+56%

Dagen

33

80.5d sneller

Reviews

9.3

(83)

4 gedeelde werkgebieden

Verkocht

514

+508

Gem. prijs

€ 344.000

+19%

Dagen

38

75.5d sneller

Reviews

9.1

(136)

4 gedeelde werkgebieden

Verkocht

1171

+1165

Gem. prijs

€ 381.000

+31%

Dagen

29

84.5d sneller

Reviews

9.3

(472)

3 gedeelde werkgebieden

Verkocht

23

+17

Gem. prijs

€ 287.000

-1%

Dagen

37

76.5d sneller

Reviews

9.3

(10)

3 gedeelde werkgebieden

Verkocht

87

+81

Gem. prijs

€ 397.000

+37%

Dagen

36

77.5d sneller

Reviews

9.2

(18)