Makelaars in Bos- en Gasthuisdistrict, Leiden
Welkom bij het overzicht van makelaars en woningmarktinformatie voor wijk Bos- en Gasthuisdistrict in Leiden. In deze wijk zijn de afgelopen periode 433 woningen verkocht met een mediane verkoopprijs van € 350.000.
Vergelijking met Leiden
Wijk Bos- en Gasthuisdistrict heeft een mediane verkoopprijs van € 350.000, vergeleken met € 419.000 gemiddeld in Leiden. Dat is 16% lager dan het stadsgemiddelde.
Prijsklassen in Bos- en Gasthuisdistrict
Woningkenmerken
Energielabels
Woningen met een A-label worden gemiddeld verkocht voor € 0.
Verkoopsnelheid
In wijk Bos- en Gasthuisdistrict is de mediane verkooptijd 26 dagen.
- 5 woningen verkocht binnen een week
- 0 woningen verkocht binnen een maand
- 23 woningen stonden langer dan 3 maanden te koop
Top makelaars in Bos- en Gasthuisdistrict
De best presterende makelaars in wijk Bos- en Gasthuisdistrict op basis van aantal verkopen:
Hoogst gewaardeerde makelaars
Op basis van Google Reviews zijn dit de best beoordeelde makelaars actief in Bos- en Gasthuisdistrict:
Makelaarskosten in Bos- en Gasthuisdistrict
Voor de verkoop van een woning in Bos- en Gasthuisdistrict kun je rekenen op makelaarskosten tussen € 4.066 en € 5.286.
Voor aankoopbegeleiding liggen de kosten tussen € 0 en € 0. Deze tarieven zijn gebaseerd op de lokale marktprijzen in Bos- en Gasthuisdistrict.
Andere wijken in de buurt van Bos- en Gasthuisdistrict
Bekijk ook de woningmark van andere wijken van
Vergelijk alle makelaars in Bos- en Gasthuisdistrict, Leiden
Vergelijk prestaties en tarieven van makelaars, en vind de beste om je huis te verkopen in Bos- en Gasthuisdistrict, Leiden.
- Data-gedreven aanbevelingen
- Geen verplichtingen
- Snel & eenvoudig