Van Zeeburg Luimes en Lebbink Makelaars

Van Zeeburg Luimes en Lebbink Makelaars: 110 woningen verkocht ✓ Gem. prijs € 599.000 ✓ 29.5 dagen verkooptijd ✓ 5.0/5 beoordeling. Vergelijk tarieven & reviews.

Van Zeeburg Luimes en Lebbink Makelaars is een ervaren makelaarskantoor gevestigd in Vorden. De focus van dit kantoor ligt op het hogere segment. Dit makelaarskantoor is een actieve verkoper.

Van Zeeburg Luimes en Lebbink Makelaars

110 verkocht

waarvan 110 in de afgelopen 12 maanden

€ 599.000
Gem. verkoopprijs
29.5 dgn
Gem. verkooptijd
5.0
3 reviews
Over Van Zeeburg Luimes en Lebbink Makelaars

In Zelhem staat makelaarskantoor Van Zeeburg Luimes & Lebbink klaar met een team dat u expertise biedt in de Achterhoek. Sinds 2017 helpt dit kantoor opdrachtgevers met het vinden en verkopen van woningen, bedrijfspanden en agrarische objecten. Met vestigingen in Vorden, Hengelo Gelderland en Zelhem kennen ze de lokale markt uitstekend.

Het kantoor biedt een brede palet aan diensten, waaronder het meedenken bij bezichtigingen van woningen die niet bij hen in de verkoop staan. Ze verzorgen planologisch onderzoek, organiseren bouwkundige keuringen en onderzoeken milieutechnische aspecten. Ook begeleiden ze onderhandelingen voor opdrachtgevers. hun portefeuille bestaat uit woonobjecten en landgoederen in de Achterhoek.

Van Zeeburg Luimes & Lebbink Makelaars is aangesloten bij Buitenstate, wat hen beter in contact brengt met potentiële kopers uit het westen van Nederland. Belangstellenden die via Buitenstate contact opnemen, zijn vaak slagvaardiger en bereid meer te betalen voor een woning. Het kantoor heeft ook een Facebookpagina waar je het laatste nieuws kunt volgen.

Dit zeggen klanten over Van Zeeburg Luimes en Lebbink Makelaars

5.0
3 reviews
5
7
4
1
3
0
2
0
1
2

Van Zeeburg Luimes en Lebbink Makelaars onderscheidt zich door een persoonlijke en betrokken aanpak. Klanten waarderen de directe communicatie, het meedenken bij transacties en de beschikbaarheid van het team. De makelaar biedt ondersteuning bij zowel aan- als verkoop en staat bekend om een spontane, vriendelijke werkwijze waarbij de klant centraal staat.

Persoonlijke benadering Meedenken met klant Altijd beschikbaar Recht door zee Vriendelijk en behulpzaam

"Chantal is de beste makelaar in de achterhoek! met haar goede secretaresse Maaike. erg spontane dames."

Isa langermans

"Zeer goed geholpen met de verkoop en aankoop . Recht door zee, helpt mee denken, staat altijd voor je klaar. Top."

Peter Hissink

Medewerkers van Van Zeeburg Luimes en Lebbink Makelaars

Chantal

Erkend als beste makelaar in de regio met spontane en betrokken aanpak

Maaike

Secretaresse die klanten ondersteuning biedt met dezelfde vriendelijke instelling

Top plaatsen waar Van Zeeburg Luimes en Lebbink Makelaars verkoopt

Van Zeeburg Luimes en Lebbink Makelaars is het meest actief in Vorden. Dit makelaarskantoor verkoopt verder ook in andere plaatsen als Zelhem, Hengelo (Gld), Halle en Doetinchem.

PlaatsAantal transactiesGemiddelde prijsBekijk makelaars

Vorden

26€ 549.346Makelaars in Vorden

Zelhem

18€ 575.889Makelaars in Zelhem

Hengelo (Gld)

17€ 616.294Makelaars in Hengelo (Gld)

Halle

6€ 588.167Makelaars in Halle

Doetinchem

6€ 394.667Makelaars in Doetinchem

Type woningen die Van Zeeburg Luimes en Lebbink Makelaars verkoopt

Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het type woning wat Van Zeeburg Luimes en Lebbink Makelaars het meeste verkoopt is een 2-onder-1-kap.

Welke woningen verkoopt Van Zeeburg Luimes en Lebbink Makelaars?

Vrijstaand47 (43%)

Eengezinswoning, Woonboerderij, Bungalow, Villa, Landhuis

2-onder-1-kap26 (24%)

Eengezinswoning, Woonboerderij

Eengezinswoning14 (13%)
Tussenwoning9 (8%)

Eengezinswoning

Hoekwoning5 (5%)

Eengezinswoning

Geschakelde woning5 (5%)

Bungalow, Eengezinswoning, Herenhuis

Appartement4 (4%)

Galerijflat, Portiekwoning, Benedenwoning, Bovenwoning

Hoe presteert Van Zeeburg Luimes en Lebbink Makelaars in Vorden?

In Vorden verkochten 19 makelaars samen 71 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Van Zeeburg Luimes en Lebbink Makelaars zich verhoudt tot het gemiddelde.

Verkoopprijs

10% boven het stadsgemiddelde

+10%

Verkoopsnelheid

1.5 dagen langzamer dan gemiddeld

1.5 dgn

Marktaandeel

110 van 71 verkopen in Vorden

154.9%

Veelgestelde vragen over Van Zeeburg Luimes en Lebbink Makelaars

Van Zeeburg Luimes en Lebbink Makelaars heeft in totaal 110 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 110 woningen.

Reviews per vestiging

Van Zeeburg Luimes en Lebbink Makelaars heeft 3 vestigingen met reviews. Hieronder vind je de beoordelingen per vestiging.

Van Zeeburg, Luimes en Lebbink Makelaars - Hengelo (Gld)Kerkstraat 4, 7255 CB Hengelo, Nederland
3.4(5)
Van Zeeburg Luimes en Lebbink Makelaars - ZelhemHengeloseweg 2, 7021 ZT Zelhem, Nederland
4.7(3)
Van Zeeburg Luimes en Lebbink Makelaars - VordenDorpsstraat 19, 7251 BA Vorden, Nederland
5.0(2)

Tips bij het kiezen van een makelaar

Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.

Samengesteld door Juiste Makelaar.

Vergelijk met andere makelaars

Bekijk hoe Van Zeeburg Luimes en Lebbink Makelaars presteert ten opzichte van andere makelaars in Vorden.

Van Zeeburg Luimes en Lebbink MakelaarsVan Zeeburg Luimes en Lebbink Makelaars Huidig

Verkocht

110

Gem. prijs

€ 599.000

Verkooptijd

29.5 dgn

Reviews

9.1(61)
ten Hag Makelaarsgroepten Hag Makelaarsgroep

12 gedeelde werkgebieden

Verkocht

359

Gem. prijs

€ 425.000

Verkooptijd

28 dgn (-1.5)

Reviews

9.3(227)
Vredegoor Lanting MakelaarsVredegoor Lanting Makelaars

11 gedeelde werkgebieden

Verkocht

258

Gem. prijs

€ 431.000

Verkooptijd

21 dgn (-8.5)

Reviews

9.4(279)
Thoma Post MakelaarsThoma Post Makelaars

11 gedeelde werkgebieden

Verkocht

639

Gem. prijs

€ 472.000

Verkooptijd

27 dgn (-2.5)

Reviews

9.3(472)
Thoma van Dijk Siebelink MakelaarsThoma van Dijk Siebelink Makelaars

10 gedeelde werkgebieden

Verkocht

104

Gem. prijs

€ 460.000

Verkooptijd

27 dgn (-2.5)

Reviews

9.3(66)
Drieklomp Makelaars en RentmeestersDrieklomp Makelaars en Rentmeesters

10 gedeelde werkgebieden

Verkocht

241

Gem. prijs

€ 1.248.000

Verkooptijd

42 dgn (+12.5)

Reviews

9.1(170)