Wijman & Jansen ERA makelaars | Reviews & Tarieven
Wijman & Jansen ERA makelaars is een gerenommeerd makelaarskantoor gevestigd in Valkenswaard. Het kantoor heeft in totaal 83 woningen verkocht, waarvan 83 in de afgelopen 12 maanden. Dit kantoor richt zich op het hogere segment, met een gemiddelde verkoopprijs van € 493.000. De gemiddelde verkooptijd bedraagt 20 dagen op de markt. Dit makelaarskantoor is een gerichte verkoper. Hierdoor verkoopt het kantoor in verhouding meer woningen als andere makelaarskantoren in de regio.
Extract failed
Dit zeggen klanten over Wijman & Jansen ERA makelaars
Wijman & Jansen ERA makelaars onderscheidt zich door een persoonlijke benadering en sterke resultaten bij huisverkoop. Dennis Wijman en Roel Jansen worden door klanten geprezen om hun deskundigheid, bereikbaarheid en vermogen om huizen boven de vraagprijs te verkopen. Klanten waarderen de eerlijke communicatie, professionele aanpak en prettige samenwerking met het hele team. Het kantoor werkt zowel met verkopers als kopers en biedt ook taxatiediensten aan. Een negatieve ervaring betreft onvoldoende informatieverstrekking over een huisgebrek (muizenprobleem) tijdens de aankoop, wat suggereert dat de informatievoorziening bij aankopen aandacht verdient.
"Een geweldige klik met makelaar Dennis Wijman. Deskundig, professioneel maar vooral ook bereikbaar en prettig in de omgang. Ons huis is na ca. 1 week boven de vraagprijs verkocht. We kunnen Wijman en Jansen dus aan iedereen aanraden!"
"Ik ben heel blij dat de verkoop van mijn ouderlijk huis via Wijman & Jansen makelaars, en dan in mijn geval via Dennis, is gegaan. Dennis is eerlijk in hetgeen hij verteld, heel reeël, goed benaderbaar en een heel prettig mens om mee te werken. Ook de overige medewerkers van het kantoor zijn prettig. Komen afspraken na, leggen alles goed uit als je vragen hebt en zijn heel klantvriendelijk. Kortom, ik ben meer dan tevreden over Wijman & Jansen."
"Prima service met de taxatie van de aangekochte woning. Binnen 2 dagen het taxatie rapport gevalideerd en gereed."
Medewerkers van Wijman & Jansen ERA makelaars
Dennis Wijman
Deskundig en bereikbaar, realiseert hogere verkoopprijzen dan verwacht
Roel Jansen
Relaxt, goed bereikbaar, bouwt langdurige klantrelaties op
Top plaatsen waar Wijman & Jansen ERA makelaars verkoopt
Wijman & Jansen ERA makelaars is het meest actief in Valkenswaard. Dit makelaarskantoor verkoopt verder ook in andere plaatsen als Geldrop, Eindhoven, Leende en Bergeijk.
| Plaats | Aantal transacties | Gemiddelde prijs | Bekijk makelaars |
|---|---|---|---|
Valkenswaard | 51 | € 497.118 | Makelaars in Valkenswaard |
Geldrop | 12 | € 366.458 | Makelaars in Geldrop |
Eindhoven | 8 | € 462.500 | Makelaars in Eindhoven |
Leende | 4 | € 644.500 | Makelaars in Leende |
Bergeijk | 2 | € 695.000 | Makelaars in Bergeijk |
Type woningen die Wijman & Jansen ERA makelaars verkoopt
Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het type woning wat Wijman & Jansen ERA makelaars het meeste verkoopt is een Eengezinswoning.
Type woningen verkocht
Verdeling van verkochte woningen per categorie
Statistieken voor Wijman & Jansen ERA makelaars
Hieronder vind je een overzicht van de belangrijkste verkoopcijfers van Wijman & Jansen ERA makelaars.
- 83
- Totaal verkocht
- 83
- Afgelopen 12 maanden
- 10
- Afgelopen 3 maanden
- € 493.000
- Gem. verkoopprijs
- € 459.000
- Mediane prijs
- 20 dagen
- Gem. dagen op markt
Wijman & Jansen ERA makelaars vergeleken met Valkenswaard
In Valkenswaard zijn in het afgelopen jaar 416 woningen verkocht door 54 makelaars. Wijman & Jansen ERA makelaars verkocht hiervan 83 woningen, goed voor een marktaandeel van 20.0%.
Waarom Wijman & Jansen ERA makelaars?
- Ervaring - 83 woningen verkocht
- Lokale kennis - Actief in Valkenswaard en omgeving
- Snelheid - Gemiddeld 20 dagen op de markt
- Beoordeeld - 4.4 sterren op basis van 10 reviews
- Specialisaties - Huisverkoop, Taxaties, Aankoop en verkoop begeleiding
Veelgestelde vragen over Wijman & Jansen ERA makelaars
Wijman & Jansen ERA makelaars heeft in totaal 83 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 83 woningen.
Tips bij het kiezen van een makelaar
Kosten verkoopmakelaar
Wat kost een verkoopmakelaar?
Kosten aankoopmakelaar
Tarieven en prijzen vergelijken
Makelaars vergelijken
Vind de beste makelaar voor jouw situatie
Taken aankoopmakelaar
Wat doet een aankoopmakelaar precies?
Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.
Samengesteld door Juiste Makelaar.
Vergelijk alle makelaars in Nederland
Vergelijk prestaties en tarieven van makelaars, en vind de beste om je huis te verkopen in Nederland.
- Data-gedreven aanbevelingen
- Geen verplichtingen
- Snel & eenvoudig
Vergelijk met andere makelaars in Valkenswaard
Verkocht
83
Gem. prijs
€ 493.000
Dagen
20
Reviews
(37)
9 gedeelde werkgebieden
Verkocht
431
+348Gem. prijs
€ 571.000
+16%Dagen
37
17d langzamerReviews
(185)
7 gedeelde werkgebieden
Verkocht
155
+72Gem. prijs
€ 535.000
+9%Dagen
21
1d langzamerReviews
(82)
7 gedeelde werkgebieden
Verkocht
35
-48Gem. prijs
€ 509.000
+3%Dagen
23
3d langzamerReviews
(24)
6 gedeelde werkgebieden
Verkocht
44
-39Gem. prijs
€ 520.000
+5%Dagen
24
4d langzamerReviews
(59)
6 gedeelde werkgebieden
Verkocht
84
+1Gem. prijs
€ 567.000
+15%Dagen
16
4d snellerReviews
(32)