Makelaars in Groente- en Fruitmarkt, Den Haag
Welkom bij het overzicht van makelaars en woningmarktinformatie voor buurt Groente- en Fruitmarkt in Den Haag. In deze buurt zijn de afgelopen periode 5 woningen verkocht met een mediane verkoopprijs van € 460.000.
Vergelijking met Den Haag
Buurt Groente- en Fruitmarkt heeft een mediane verkoopprijs van € 460.000, vergeleken met € 650.000 gemiddeld in Den Haag. Dat is 29% lager dan het stadsgemiddelde.
Prijsklassen in Groente- en Fruitmarkt
Woningkenmerken
Energielabels
Woningen met een A-label worden gemiddeld verkocht voor € 440.000.
Verkoopsnelheid
In buurt Groente- en Fruitmarkt is de mediane verkooptijd 104 dagen.
- 0 woningen verkocht binnen een week
- 0 woningen verkocht binnen een maand
- 3 woningen stonden langer dan 3 maanden te koop
Top makelaars in Groente- en Fruitmarkt
De best presterende makelaars in buurt Groente- en Fruitmarkt op basis van aantal verkopen:
Hoogst gewaardeerde makelaars
Op basis van Google Reviews zijn dit de best beoordeelde makelaars actief in Groente- en Fruitmarkt:
Makelaarskosten in Groente- en Fruitmarkt
Voor de verkoop van een woning in Groente- en Fruitmarkt kun je rekenen op makelaarskosten tussen € 4.950 en € 6.435.
Voor aankoopbegeleiding liggen de kosten tussen € 2.475 en € 3.713. Deze tarieven zijn gebaseerd op de lokale marktprijzen in Groente- en Fruitmarkt.
Andere buurten in Den Haag
Bekijk ook andere interessante buurten in Den Haag voor een volledig overzicht van je mogelijkheden:
Vergelijk alle makelaars in Groente- en Fruitmarkt, Den Haag
Vergelijk prestaties en tarieven van makelaars, en vind de beste om je huis te verkopen in Groente- en Fruitmarkt, Den Haag.
- Data-gedreven aanbevelingen
- Geen verplichtingen
- Snel & eenvoudig