Makelaars in buurt Groente- en Fruitmarkt, Den Haag
Woningprijzen, verkooptijd en de actiefste makelaars in buurt Groente- en Fruitmarkt, vergeleken met het gemiddelde van Den Haag.
In buurt Groente- en Fruitmarkt in Den Haag zijn het afgelopen jaar 30 woningen verkocht, met een mediane verkoopprijs van € 337.500. Hieronder zie je hoe de buurt zich verhoudt tot Den Haag en welke makelaars hier het meest verkopen.
Vergelijking met Den Haag
Buurt Groente- en Fruitmarkt heeft een mediane verkoopprijs van € 337.500, vergeleken met € 400.000 gemiddeld in Den Haag. Dat is 16% lager dan het stadsgemiddelde.
Prijsklassen in Groente- en Fruitmarkt
Woningkenmerken
Energielabels
Woningen met een A-label worden gemiddeld verkocht voor € 474.250.
Verkoopsnelheid
In buurt Groente- en Fruitmarkt is de mediane verkooptijd 33 dagen.
- 0 woningen verkocht binnen een week
- 15 woningen verkocht binnen een maand
- 6 woningen stonden langer dan 3 maanden te koop
Top makelaars in Groente- en Fruitmarkt
De best presterende makelaars in buurt Groente- en Fruitmarkt op basis van aantal verkopen:
Hoogst gewaardeerde makelaars
Op basis van Google Reviews zijn dit de best beoordeelde makelaars actief in Groente- en Fruitmarkt:
Makelaarskosten in Groente- en Fruitmarkt
Voor de verkoop van een woning in Groente- en Fruitmarkt kun je rekenen op makelaarskosten tussen € 3.560 en € 4.627.
Voor aankoopbegeleiding liggen de kosten tussen € 1.780 en € 2.670. Deze tarieven zijn gebaseerd op de lokale marktprijzen in Groente- en Fruitmarkt.
Andere buurten in Den Haag
Bekijk ook andere buurten in Den Haag voor een volledig overzicht: