Makelaars in Kolpa | Van Leeuwen Makelaars & Taxateurs

Makelaar & Taxateur is een makelaar gevestigd in . Dit makelaarskantoor is een . Hierdoor verkoopt het kantoor in verhouding als andere makelaarskantoren in de regio. Met makelaars, biedt Makelaar & Taxateur hun uitgebreide diensten regionaal aan.

Makelaar & Taxateur Kolpa | Van Leeuwen Makelaars & Taxateurs

Makelaar & Taxateur Kolpa | Van Leeuwen Makelaars & Taxateurs is een makelaar gevestigd in Moordrecht. Dit makelaarskantoor is een gerichte verkoper. Hierdoor verkoopt het kantoor in verhouding ongeveer evenveel woningen als andere makelaarskantoren in de regio. Met makelaars, biedt Makelaar & Taxateur Kolpa | Van Leeuwen Makelaars & Taxateurs hun uitgebreide diensten regionaal aan.

Dit makelaarskantoor verkoopt woningen die in een hogere prijsklasse vallen ten opzichte van andere woningen in Moordrecht en omgeving. De makelaar is actief in een hogere segment. Ontdek de belangrijkste statistieken van Makelaar & Taxateur Kolpa | Van Leeuwen Makelaars & Taxateurs: waar zij ongeveer evenveel woningen verkopen, hoe snel de makelaar is, en wat voor een soort woningen zij verkopen.

Top 5 plaatsen waar Kolpa | Van Leeuwen Makelaars & Taxateurs verkoopt

Makelaar & Taxateur Kolpa | Van Leeuwen Makelaars & Taxateurs is het meest actief in Moordrecht. Dit makelaarskantoor verkoopt verder ook in andere plaatsen als , , en .

PlaatsAantal transactiesGemiddelde prijsBekijk makelaars

Moordrecht

36€ 498.000Makelaars in Moordrecht

Type woningen die Kolpa | Van Leeuwen Makelaars & Taxateurs verkoopt

Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Uit het overzicht hieronder is te zien dat Kolpa | Van Leeuwen Makelaars & Taxateurs diverse woningtype heeft verkocht de afgelopen 12 maanden. Het type woning wat Kolpa | Van Leeuwen Makelaars & Taxateurs het meeste verkoopt is een Tussenwoning.

Type woningen verkocht

Verdeling van verkochte woningen per type

Tussenwoning
6 (33%)
Hoekwoning
5 (28%)
Vrijstaande woning
3 (17%)
2-onder-1-kapwoning
2 (11%)
Geschakelde woning
2 (11%)

Vraag een offerte aan bij Kolpa | Van Leeuwen Makelaars & Taxateurs

Ben je op zoek naar een makelaar als Kolpa | Van Leeuwen Makelaars & Taxateurs? Wij helpen je met het vinden van de beste makelaars gespecialiseerd. .

  • Data-gedreven aanbevelingen
  • Geen verplichtingen
  • Snel & eenvoudig
Vraag offerte aan

Soortgelijke makelaars in Moordrecht

Benieuwd welke makelaar vergelijkbaar is in de regio van Moordrecht en vergelijkbaar is aan Moordrecht. Dit op basis van het aantal verkopen, de gemiddelde verkoopprijs en en mix van allerlei verkoopcijfers.