Makelaars in F. Vermeulen makelaardij & taxatie

Makelaar & Taxateur is een makelaar gevestigd in . Dit makelaarskantoor is een . Hierdoor verkoopt het kantoor in verhouding als andere makelaarskantoren in de regio. Met makelaars, biedt Makelaar & Taxateur hun uitgebreide diensten regionaal aan.

Makelaar & Taxateur F. Vermeulen makelaardij & taxatie

Makelaar & Taxateur F. Vermeulen makelaardij & taxatie is een makelaar gevestigd in Steenbergen. Dit makelaarskantoor is een gerichte verkoper. Hierdoor verkoopt het kantoor in verhouding ongeveer evenveel woningen als andere makelaarskantoren in de regio. Met makelaars, biedt Makelaar & Taxateur F. Vermeulen makelaardij & taxatie hun uitgebreide diensten regionaal aan.

Dit makelaarskantoor verkoopt woningen die in een hogere prijsklasse vallen ten opzichte van andere woningen in Steenbergen en omgeving. De makelaar is actief in een midden segment. Ontdek de belangrijkste statistieken van Makelaar & Taxateur F. Vermeulen makelaardij & taxatie: waar zij ongeveer evenveel woningen verkopen, hoe snel de makelaar is, en wat voor een soort woningen zij verkopen.

Top 5 plaatsen waar F. Vermeulen makelaardij & taxatie verkoopt

Makelaar & Taxateur F. Vermeulen makelaardij & taxatie is het meest actief in Steenbergen. Dit makelaarskantoor verkoopt verder ook in andere plaatsen als Ossendrecht, Steenbergen, en .

PlaatsAantal transactiesGemiddelde prijsBekijk makelaars

Steenbergen

3€ 339.000Makelaars in Steenbergen

Ossendrecht

2€ 275.000Makelaars in Ossendrecht

Steenbergen

1€ 339.000Makelaars in Steenbergen

Type woningen die F. Vermeulen makelaardij & taxatie verkoopt

Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Uit het overzicht hieronder is te zien dat F. Vermeulen makelaardij & taxatie diverse woningtype heeft verkocht de afgelopen 12 maanden. Het type woning wat F. Vermeulen makelaardij & taxatie het meeste verkoopt is een Tussenwoning.

Type woningen verkocht

Verdeling van verkochte woningen per type

Tussenwoning
2 (100%)

Vraag een offerte aan bij F. Vermeulen makelaardij & taxatie

Ben je op zoek naar een makelaar als F. Vermeulen makelaardij & taxatie? Wij helpen je met het vinden van de beste makelaars gespecialiseerd. .

  • Data-gedreven aanbevelingen
  • Geen verplichtingen
  • Snel & eenvoudig
Vraag offerte aan