Vraag t, de leukste makelaar
Vraag t, de leukste makelaar: 2 woningen verkocht ✓ Gem. prijs € 313.000 ✓ 22.5 dagen verkooptijd ✓ 5.0/5 beoordeling. Vergelijk tarieven & reviews.
Vraag t, de leukste makelaar is een gerenommeerd makelaarskantoor gevestigd in Best. Dit kantoor richt zich op het midden segment. Dit makelaarskantoor is een gerichte verkoper.
Vraag t, de leukste makelaar
waarvan 2 in de afgelopen 12 maanden
- € 313.000
- Gem. verkoopprijs
- 22.5 dgn
- Gem. verkooptijd
- 5.0
- 1 reviews
Mijn naam is Mariska. Ik sta midden in het leven en ben gek van huizen en mensen. Mijn energie en enthousiasme haal ik uit kleine alledaagse dingen: een praatje maken op straat, lekker hardlopen, verse groente halen op de markt of samen met mijn twee bengels springen op de trampoline. Mijn grote hobby is fotografie.
Vraag ’t richt zich op het kopen en verkopen van woningen, met een focus op nieuwbouw. Ik ben Vraag ’t en aan mij kun je echt alles vragen! Mijn voldoening haal ik door het creëren van een zo veilig mogelijk kader, waardoor de aankoop van een woning goed voelt.
Ik ben een KRMT-gecertificeerd makelaar. Elk jaar volg ik diverse cursussen om te voldoen aan de verplichte permanente educatie. Mijn ambitie is niet de grootste, maar wel de beste en de leukste makelaar in de regio te zijn.
Top plaatsen waar Vraag t, de leukste makelaar verkoopt
Vraag t, de leukste makelaar is voornamelijk actief in Best , Eindhoven.
| Plaats | Aantal transacties | Gemiddelde prijs | Bekijk makelaars |
|---|---|---|---|
Best | 1 | € 475.000 | Makelaars in Best |
Eindhoven | 1 | € 150.000 | Makelaars in Eindhoven |
Type woningen die Vraag t, de leukste makelaar verkoopt
Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het type woning wat Vraag t, de leukste makelaar het meeste verkoopt is een Eengezinswoning.
Welke woningen verkoopt Vraag t, de leukste makelaar?
Bungalow
Hoe presteert Vraag t, de leukste makelaar in Best?
In Best verkochten 66 makelaars samen 358 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Vraag t, de leukste makelaar zich verhoudt tot het gemiddelde.
Verkoopprijs
39% onder het stadsgemiddelde
Verkoopsnelheid
1.5 dagen langzamer dan gemiddeld
Marktaandeel
2 van 358 verkopen in Best
Veelgestelde vragen over Vraag t, de leukste makelaar
Vraag t, de leukste makelaar heeft in totaal 2 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 2 woningen.
Tips bij het kiezen van een makelaar
Kosten verkoopmakelaar
Wat kost een verkoopmakelaar?
Kosten aankoopmakelaar
Tarieven en prijzen vergelijken
Makelaars vergelijken
Vind de beste makelaar voor jouw situatie
Taken aankoopmakelaar
Wat doet een aankoopmakelaar precies?
Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.
Samengesteld door Juiste Makelaar.
Vergelijk met andere makelaars
Bekijk hoe Vraag t, de leukste makelaar presteert ten opzichte van andere makelaars in Best.
Vraag t, de leukste makelaar Huidig Verkocht
2
Gem. prijs
€ 313.000
Verkooptijd
22.5 dgn
Reviews
–
Hilverda Makelaars2 gedeelde werkgebieden
Verkocht
3
Gem. prijs
€ 725.000
Verkooptijd
26 dgn (+3.5)
Reviews
–
FLORISTIJN2 gedeelde werkgebieden
Verkocht
6
Gem. prijs
€ 508.000
Verkooptijd
31 dgn (+8.5)
Reviews
–
Van Tuijl makelaardij2 gedeelde werkgebieden
Verkocht
9
Gem. prijs
€ 634.000
Verkooptijd
17 dgn (-5.5)
Reviews
Novus Makelaardij2 gedeelde werkgebieden
Verkocht
14
Gem. prijs
€ 567.000
Verkooptijd
18 dgn (-4.5)
Reviews
Werner Sanders Makelaardij2 gedeelde werkgebieden
Verkocht
15
Gem. prijs
€ 531.000
Verkooptijd
27 dgn (+4.5)
Reviews