Makelaardij Reilink Vastgoed
Makelaardij Reilink Vastgoed: 21 woningen verkocht ✓ Gem. prijs € 345.000 ✓ 33 dagen verkooptijd ✓ 4.6/5 beoordeling. Vergelijk tarieven & reviews.
Makelaardij Reilink Vastgoed is een professioneel makelaarskantoor gevestigd in Siddeburen. De makelaar is gespecialiseerd in het midden segment. Dit makelaarskantoor is een gerichte verkoper.
Makelaardij Reilink Vastgoed
waarvan 21 in de afgelopen 12 maanden
- € 345.000
- Gem. verkoopprijs
- 33 dgn
- Gem. verkooptijd
- 4.6
- 9 reviews
De tekst bevat te weinig bruikbare informatie over dit makelaarskantoor
Dit zeggen klanten over Makelaardij Reilink Vastgoed
Reilink Vastgoed onderscheidt zich door een persoonlijke benadering waarbij makelaars actief meedenken met klanten en volop tijd nemen voor hun zaken. Klanten waarderen vooral de toegankelijkheid, vriendelijkheid en bereidwilligheid om vragen te beantwoorden. Het kantoor begeleidt klanten zowel bij aankoop als verkoop en creëert een prettige, ondersteunende sfeer waarin klanten zich snel op hun gemak voelen. De samenwerking staat centraal: makelaars zien zichzelf als partners die samen met klanten naar de juiste oplossing zoeken.
"Zeer te vreden over de goeie samenwerking met reilink vastgoed. Heeft ons aan een mooi pareltje geholpen. Zeker een aanrader"
"Goed geholpen bij het kopen en verkopen van en woning. Het contact was zeer goed! Ze staan altijd voor je klaar! Bedankt!"
"Fijne makelaar, denkt met je mee en is zeer vriendelijk waardoor je je snel op je gemak voelt en samen een juiste beslissing maakt."
Top plaatsen waar Makelaardij Reilink Vastgoed verkoopt
Makelaardij Reilink Vastgoed is het meest actief in Siddeburen. Dit makelaarskantoor verkoopt verder ook in andere plaatsen als Schildwolde, Groningen, Appingedam en Hellum.
| Plaats | Aantal transacties | Gemiddelde prijs | Bekijk makelaars |
|---|---|---|---|
Siddeburen | 10 | € 351.950 | Makelaars in Siddeburen |
Schildwolde | 4 | € 469.875 | Makelaars in Schildwolde |
Groningen | 1 | € 289.500 | Makelaars in Groningen |
Appingedam | 1 | € 325.000 | Makelaars in Appingedam |
Hellum | 1 | € 295.000 | Makelaars in Hellum |
Type woningen die Makelaardij Reilink Vastgoed verkoopt
Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het type woning wat Makelaardij Reilink Vastgoed het meeste verkoopt is een Eengezinswoning.
Welke woningen verkoopt Makelaardij Reilink Vastgoed?
Hoe presteert Makelaardij Reilink Vastgoed in Siddeburen?
In Siddeburen verkochten 7 makelaars samen 21 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Makelaardij Reilink Vastgoed zich verhoudt tot het gemiddelde.
Verkoopprijs
8% onder het stadsgemiddelde
Verkoopsnelheid
9 dagen langzamer dan gemiddeld
Marktaandeel
21 van 21 verkopen in Siddeburen
Veelgestelde vragen over Makelaardij Reilink Vastgoed
Makelaardij Reilink Vastgoed heeft in totaal 21 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 21 woningen.
Tips bij het kiezen van een makelaar
Kosten verkoopmakelaar
Wat kost een verkoopmakelaar?
Kosten aankoopmakelaar
Tarieven en prijzen vergelijken
Makelaars vergelijken
Vind de beste makelaar voor jouw situatie
Taken aankoopmakelaar
Wat doet een aankoopmakelaar precies?
Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.
Samengesteld door Juiste Makelaar.
Vergelijk met andere makelaars
Bekijk hoe Makelaardij Reilink Vastgoed presteert ten opzichte van andere makelaars in Siddeburen.
Makelaardij Reilink Vastgoed Huidig Verkocht
21
Gem. prijs
€ 345.000
Verkooptijd
33 dgn
Reviews
Brandsma | De Jong makelaars & taxateurs6 gedeelde werkgebieden
Verkocht
227
Gem. prijs
€ 324.000
Verkooptijd
30 dgn (-3)
Reviews
iQ Makelaars5 gedeelde werkgebieden
Verkocht
193
Gem. prijs
€ 350.000
Verkooptijd
20 dgn (-13)
Reviews
ALFRED+ | Groningen-Amsterdam | Quality Realtors5 gedeelde werkgebieden
Verkocht
209
Gem. prijs
€ 613.000
Verkooptijd
26 dgn (-7)
Reviews
Alders Makelaars5 gedeelde werkgebieden
Verkocht
236
Gem. prijs
€ 350.000
Verkooptijd
24 dgn (-9)
Reviews
Ommeland Makelaardij en Assurantiën4 gedeelde werkgebieden
Verkocht
74
Gem. prijs
€ 313.000
Verkooptijd
26 dgn (-7)
Reviews