HEIKO GORTER MAKELAARS BV

HEIKO GORTER MAKELAARS BV: 65 woningen verkocht ✓ Gem. prijs € 867.000 ✓ 21 dagen verkooptijd ✓ 4.0/5 beoordeling. Vergelijk tarieven & reviews.

HEIKO GORTER MAKELAARS BV is een professioneel makelaarskantoor gevestigd in Driebergen-Rijsenburg. De makelaar is gespecialiseerd in het hogere segment. Dit makelaarskantoor is een gerichte verkoper.

HEIKO GORTER MAKELAARS BV

65 verkocht

waarvan 65 in de afgelopen 12 maanden

€ 867.000
Gem. verkoopprijs
21 dgn
Gem. verkooptijd
4.0
16 reviews

Dit makelaarskantoor verkoopt woningen die in een hogere prijsklasse vallen ten opzichte van andere woningen in Driebergen-Rijsenburg en omgeving. De makelaar is actief in een hogere segment.

Dit zeggen klanten over HEIKO GORTER MAKELAARS BV

4.0
16 reviews
5
16
4
1
3
1
2
1
1
3

Heiko Gorter Makelaars onderscheidt zich vooral door actieve begeleiding en beschikbaarheid tijdens verkooptrajecten. Klanten waarderen de professionele aanpak, snelle communicatie en persoonlijke aandacht van het team, met name van Heiko en Madelon. Ze organiseren extra open dagen en begeleiden kijkers persoonlijk rond, wat resulteert in snelle verkopen. Bij aankopen zijn ervaringen gemengder: sommige klanten voelen zich onvoldoende ondersteund en merken dat de makelaar vooral eigen objecten aanbiedt. Een aantal klanten rapporteert ernstige problemen met naleving van afspraken en betrouwbaarheid, wat het vertrouwen aantast.

Actieve verkoopbegeleiding Uitstekende beschikbaarheid Sterke communicatie Persoonlijke aandacht Snelle verkopen Vakkundig en secuur Onbetrouwbaar bij afspraken Zwakke aankoopbegeleiding Belangenconflict bij aankoop

"Het overtrof al onze verwachtingen. Professioneel, op de achtergrond, altijd bereikbaar en haalt het maximale uit de verkoop. Zijn zeer tevreden met de keuze van deze makelaar (en team) Nelleke Koole (Doorn)"

Nelleke opdam

"Heiko en Madelon hebben ons supergoed begeleid bij een snelle verkoop van onze woning. De samenwerking was uitstekend; er werd steeds duidelijk en vlot gecommuniceerd. Ze zijn ook heel actief in het verkooptraject; zo werd er zelfs op een ‘gewone’ woensdagmiddag en zaterdag een extra open dag georganiseerd waarop kijkers door hen persoonlijk rondgeleid werden. Heiko en Madelon zijn ook in de avonduren en weekends prima bereikbaar. En dat is niet alleen voor ons als verkopers, maar natuurlijk ook voor kopers echt heel fijn. Met deze aanpak onderscheiden ze zich sterk van andere makelaars."

Paul Knapp

"Ik ben zowel bij het huren als bij het kopen van een woning door Heiko Gorter makelaars geholpen. Madelon wist goed invulling te geven aan mijn wensen en ondanks alle hectiek op de woningmarkt wist ze een hele fijne woning voor me te vinden. Doordat Madelon zo betrokken was en het resultaat zo goed, voel ik me uitstekend geholpen!"

Ties Rasing

Medewerkers van HEIKO GORTER MAKELAARS BV

Heiko Gorter

Actieve verkoopbegeleiding met persoonlijke rondleidingen en beschikbaarheid buiten kantooruren

Madelon

Uitstekende communicatie en betrokkenheid bij verkoop- en aankooptrajecten

Top plaatsen waar HEIKO GORTER MAKELAARS BV verkoopt

HEIKO GORTER MAKELAARS BV is het meest actief in Driebergen-Rijsenburg. Dit makelaarskantoor verkoopt verder ook in andere plaatsen als Austerlitz, Zeist, Odijk en Nieuwegein.

PlaatsAantal transactiesGemiddelde prijsBekijk makelaars

Driebergen-Rijsenburg

52€ 891.539Makelaars in Driebergen-Rijsenburg

Austerlitz

2€ 1.300.000Makelaars in Austerlitz

Zeist

2€ 325.000Makelaars in Zeist

Odijk

2€ 795.000Makelaars in Odijk

Nieuwegein

2€ 620.000Makelaars in Nieuwegein

Type woningen die HEIKO GORTER MAKELAARS BV verkoopt

Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het type woning wat HEIKO GORTER MAKELAARS BV het meeste verkoopt is een Eengezinswoning.

Welke woningen verkoopt HEIKO GORTER MAKELAARS BV?

Eengezinswoning28 (43%)
2-onder-1-kap10 (15%)

Eengezinswoning

Vrijstaand10 (15%)

Villa, Bungalow, Eengezinswoning

Appartement6 (9%)

Portiekflat

Tussenwoning3 (5%)

Eengezinswoning

Hoekwoning2 (3%)

Eengezinswoning

Hoe presteert HEIKO GORTER MAKELAARS BV in Driebergen-Rijsenburg?

In Driebergen-Rijsenburg verkochten 33 makelaars samen 201 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe HEIKO GORTER MAKELAARS BV zich verhoudt tot het gemiddelde.

Verkoopprijs

33% boven het stadsgemiddelde

+33%

Verkoopsnelheid

0 dagen gelijk aan gemiddeld

0 dgn

Marktaandeel

65 van 201 verkopen in Driebergen-Rijsenburg

32.3%

Veelgestelde vragen over HEIKO GORTER MAKELAARS BV

HEIKO GORTER MAKELAARS BV heeft in totaal 65 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 65 woningen.

Tips bij het kiezen van een makelaar

Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.

Samengesteld door Juiste Makelaar.