ERA Makelaardij Ed Willems

44 woningen verkocht, gemiddeld in 21 dagen en voor € 536.000. Bekijk reviews, tarieven en waar ERA Makelaardij Ed Willems het meest verkoopt.

ERA Makelaardij Ed Willems is een makelaarskantoor in Best dat in totaal 44 woningen verkocht. Het kantoor is vooral actief in het hogere segment, met een mediane verkoopprijs van € 499.750.

ERA Makelaardij Ed Willems

44 verkocht

waarvan 44 in de afgelopen 12 maanden

€ 536.000
Gem. verkoopprijs
21 dgn
Gem. verkooptijd
5.0
56 reviews
Over ERA Makelaardij Ed Willems

In Best vind je ERA Makelaardij Ed Willems, een makelaarskantoor waar een team van ervaren professionals sinds 2014 klanten begeleidt bij het kopen en verkopen van woningen. Het team bestaat uit Hartger van Loon, Marieke de Laat, Kim Oppers – van Heerebeek en Lisanne van den Heuvel, die samen een brede expertise bieden in zowel bestaande als nieuwbouw.

Het kantoor richt zich op het verkoop nemen en verkopen van woningen, taxatierapporten en aankoopbegeleiding. Hartger van Loon is register taxateur en adviseert klanten bij aankoop of verkoop, terwijl Marieke de Laat en Kim Oppers – van Heerebeek zich specialiseren in nieuwbouwprojecten en bezichtigingen. Lisanne van den Heuvel ondersteunt het team als assistent makelaar.

Kenmerkend voor Ed Willems Makelaardij is de persoonlijke benadering, met een team dat gestructureerd, geduldig en betrouwbaar werkt. Het kantoor staat bekend om zijn brede expertise, van taxeren tot nieuwbouwadvies, en biedt klanten een complete service in vastgoed.

Dit zeggen klanten over ERA Makelaardij Ed Willems

56 Google-reviews · laatste review februari 2026

5.0
56 reviews
5
59
4
2
3
0
2
0
1
0

ERA Makelaardij Ed Willems onderscheidt zich door een combinatie van vakkundigheid en persoonlijke aandacht. Het team werkt gestructureerd en efficiënt, wat resulteert in snelle verkopen en soepele transacties. Klanten waarderen vooral de bereikbaarheid, duidelijke communicatie en het feit dat medewerkers elkaar goed kennen en naadloos samenwerken. De makelaar blinkt uit in het geven van eerlijk advies en het meedenken met klanten, zowel bij aan- als verkoop. Hartger van Loon, Marieke en Kim worden regelmatig genoemd als deskundige en betrokken medewerkers die klanten van begin tot eind goed begeleiden.

Snelle verkopen Uitstekende communicatie Deskundig en professioneel Persoonlijke aandacht Goed bereikbaar Gestructureerde aanpak Eerlijk advies

"Hele fijne makelaardij, die goed zijn werk doet, heel vriendelijk en betrouwbaar en goed met je mee kijkt, heb er ook hele fijne ervaring mee gehad zowel voor en na het verkoop van het huis. Ik zou hun zeker aan bevelen aan Anderen mensen van begin tot het eind wordt je goed geïnformeerd van de hoogte van het huis."

Mitchell Van Oudenhovenjuli 2025

"We hebben een nieuw huis aangekocht, en ons bestaande huis verkocht. De makelaars (wij hebben met Hartger en Kim zaken gedaan) denken erg goed met je mee, en zijn goed bereikbaar. Ze nemen alle tijd voor je. Erg professioneel. Ook met de nazorg nemen ze de tijd voor je. Wij zijn erg goed geholpen door het hele team. Top. Rita en Peter"

Rita van Berkelnovember 2024

"Wij hebben Ed Willems Makelaardij ervaren als een zeer professionele makelaar. Helder advies, snelle communicatie en goede hulp bij afwikkeling van alle stappen. Wat ons betreft echt een aanrader!!!"

Tom Stolwijkapril 2024

"Voor ons was het persoonlijke contact met de altijd vriendelijke deskundige medewerkers was voor ons zeer waardevol."

Kathinka van Dijkdecember 2023

"Super fijne makelaar! Ons huis is snel verkocht en ze zijn super klantvriendelijk en kundig! Marieke is een top makelaar!"

Hanneke Coolenmei 2023

"Super fijn geholpen met verkoop van onze woning. Duidelijke uitleg hoe alles verloopt. Bedankt Marieke voor de goede begeleiding ."

toos de kroonfebruari 2026

"Fijne begeleiding en transparante communicatie! Wij zijn erg tevreden met onze keuze voor Hartger en zijn team!"

Ronnie Bransdecember 2025

"Bij de verkoop van ons huis hebben wij gedurende het hele traject op een open en prettige wijze met elkaar kunnen communiceren en samenwerken. Het gehele proces van verkoop verliep erg voorspoedig met speciale dank aan Marieke. Zij wist de partijen van A tot Z op een open, correcte en deskundige wijze te begeleiden."

Ad den Boeroktober 2025

Medewerkers van ERA Makelaardij Ed Willems

Hartger van Loon

Zakelijk, professioneel en direct; begeleidt zowel aan- als verkoop uitstekend

Marieke

Deskundig en open; begeleidt verkooptrajecten van A tot Z met correctheid

Kim

Responsief en geduldig; biedt grondige uitleg en denkt goed mee met klanten

Top plaatsen waar ERA Makelaardij Ed Willems verkoopt

ERA Makelaardij Ed Willems is voornamelijk actief in Best , Eindhoven , Veldhoven , Son en Breugel.

PlaatsAantal transactiesGemiddelde prijsBekijk makelaars

Best

30€ 532.400Makelaars in Best

Eindhoven

11€ 511.727Makelaars in Eindhoven

Veldhoven

2€ 617.250Makelaars in Veldhoven

Son en Breugel

1€ 750.000Makelaars in Son en Breugel

Type woningen die ERA Makelaardij Ed Willems verkoopt

Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het woningtype dat ERA Makelaardij Ed Willems het meest verkoopt is een Tussenwoning.

Welke woningen verkoopt ERA Makelaardij Ed Willems?

Tussenwoning15 (34%)

Gem. € 464.500 · 26 dagen te koop

Eengezinswoning

Eengezinswoning8 (18%)

Gem. € 528.063 · 20 dagen te koop

Appartement6 (14%)

Gem. € 424.083 · 44 dagen te koop

Portiekflat, Galerijflat

2-onder-1-kap5 (11%)

Gem. € 629.900 · 71 dagen te koop

Eengezinswoning, Bungalow

Hoekwoning3 (7%)

Gem. € 508.333 · 48 dagen te koop

Eengezinswoning

Geschakelde woning3 (7%)

Gem. € 774.833 · 24 dagen te koop

Eengezinswoning

Eindwoning2 (5%)

Gem. € 425.000 · 48 dagen te koop

Eengezinswoning

Vrijstaand2 (5%)

Gem. € 1.000.000 · 43 dagen te koop

Woonboerderij, Bungalow

Hoe presteert ERA Makelaardij Ed Willems in Best?

In Best verkochten 56 makelaars samen 191 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe ERA Makelaardij Ed Willems zich verhoudt tot het gemiddelde.

Verkoopprijs

2% boven het stadsgemiddelde

+2%

Verkoopsnelheid

4 dagen sneller gemiddeld

4 dgn

Marktaandeel

44 van 191 verkopen in Best

23.0%

Tarieven van ERA Makelaardij Ed Willems

ERA Makelaardij Ed Willems publiceert geen vaste tarieven. Makelaars rekenen meestal een courtage van 1% tot 1,3% van de verkoopprijs. Bij de gemiddelde verkoopprijs van € 536.000 komt dat neer op € 5.360 tot € 6.968 voor verkoopbegeleiding en € 2.680 tot € 4.020 voor aankoopbegeleiding. Vraag altijd een offerte op: een vast tarief of een lagere courtage met bonus bij een hogere opbrengst komt vaak voor. Lees meer over de kosten van een verkoopmakelaar .

Veelgestelde vragen over ERA Makelaardij Ed Willems

ERA Makelaardij Ed Willems heeft in totaal 44 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 44 woningen.

Reviews per vestiging

Tips bij het kiezen van een makelaar

Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.

Samengesteld door Juiste Makelaar.