Van Haaster Taxaties & Makelaardij

Van Haaster Taxaties & Makelaardij: 8 woningen verkocht ✓ Gem. prijs € 574.000 ✓ 30 dagen verkooptijd ✓ 5.0/5 beoordeling. Vergelijk tarieven & reviews.

Van Haaster Taxaties & Makelaardij is een ervaren makelaarskantoor gevestigd in Leimuiden. De focus van dit kantoor ligt op het hogere segment. Dit makelaarskantoor is een gerichte verkoper.

Van Haaster Taxaties & Makelaardij

8 verkocht

waarvan 8 in de afgelopen 12 maanden

€ 574.000
Gem. verkoopprijs
30 dgn
Gem. verkooptijd
5.0
6 reviews

Dit makelaarskantoor verkoopt woningen die in een concurrerende prijsklasse vallen ten opzichte van andere woningen in Leimuiden en omgeving. De makelaar is actief in een hogere segment.

Dit zeggen klanten over Van Haaster Taxaties & Makelaardij

5.0
6 reviews
5
7
4
0
3
0
2
0
1
0

Van Haaster Taxaties & Makelaardij onderscheidt zich door een persoonlijke benadering waarin klanten zich meer als vrienden dan als transacties voelen. Het team combineert vakkundigheid met eerlijkheid: ze streven naar het beste resultaat voor verkopers, maar zonder agressieve tactieken. De communicatie is helder en snel, en de makelaar past zijn strategie flexibel aan op basis van marktreacties. Klanten waarderen niet alleen de professionele diensten (taxatie, fotografie, inmeting), maar vooral de menselijke kant: het team voelt betrouwbaar, behulpzaam en gericht op wat echt nodig is in plaats van wat het meest winstgevend is.

Persoonlijke benadering Eerlijk en transparant Snelle communicatie Vakkundig team Flexibele verkoopstrategie Professionele fotografie en inmeting Vertrouwenwekkend

"Zeer professioneel team die het maximaal haalbare voor de verkoper eruit halen maar met respect voor iedereen. Ook de fotograaf en inmeter waren top! Zeer tevreden dus een absolute aanrader!"

Diederik Stenvers

"Hele fijne makelaar! Helder, duidelijk en snel qua communicatie, goede taxatie en verkoopstrategie. Prima hulp van zijn team bij verkoopklaar maken en foto/film materiaal. Aanpassing van strategie naar aanleiding van hoe het liep. En als laatste, gewoon een heel fijn persoon, vertrouwenwekkend!"

Joeri Engelfriet

"Eerlijkheid! Behulpzaam Kennis van zaken ,is de kennis er niet gaat hij erachteraan. Prettig om mee samen te werken. Je bent een klant maar zo voelt het niet. Het voelt meer als een vriend!"

jantje diss

Medewerkers van Van Haaster Taxaties & Makelaardij

Van Haaster

Vakkundig, eerlijk en vertrouwenwekkend; past strategie flexibel aan

Top plaatsen waar Van Haaster Taxaties & Makelaardij verkoopt

Van Haaster Taxaties & Makelaardij is voornamelijk actief in Leimuiden , Leiderdorp , Burgerveen.

PlaatsAantal transactiesGemiddelde prijsBekijk makelaars

Leimuiden

6€ 603.333Makelaars in Leimuiden

Leiderdorp

1€ 350.000Makelaars in Leiderdorp

Burgerveen

1€ 625.000Makelaars in Burgerveen

Type woningen die Van Haaster Taxaties & Makelaardij verkoopt

Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het type woning wat Van Haaster Taxaties & Makelaardij het meeste verkoopt is een Eengezinswoning.

Welke woningen verkoopt Van Haaster Taxaties & Makelaardij?

Eengezinswoning6 (75%)
Appartement1 (13%)
Vrijstaand1 (13%)

Bungalow

Hoe presteert Van Haaster Taxaties & Makelaardij in Leimuiden?

In Leimuiden verkochten 13 makelaars samen 45 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Van Haaster Taxaties & Makelaardij zich verhoudt tot het gemiddelde.

Verkoopprijs

0% boven het stadsgemiddelde

0%

Verkoopsnelheid

5 dagen sneller gemiddeld

5 dgn

Marktaandeel

8 van 45 verkopen in Leimuiden

17.8%

Veelgestelde vragen over Van Haaster Taxaties & Makelaardij

Van Haaster Taxaties & Makelaardij heeft in totaal 8 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 8 woningen.

Tips bij het kiezen van een makelaar

Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.

Samengesteld door Juiste Makelaar.