Goedhart Makelaars & Taxateurs
65 woningen verkocht, gemiddeld in 27 dagen en voor € 484.000. Bekijk reviews, tarieven en waar Goedhart Makelaars & Taxateurs het meest verkoopt.
Goedhart Makelaars & Taxateurs is een makelaarskantoor in Roelofarendsveen dat in totaal 65 woningen verkocht. Het kantoor is vooral actief in het hogere segment, met een mediane verkoopprijs van € 450.000.
Goedhart Makelaars & Taxateurs
waarvan 65 in de afgelopen 12 maanden
- € 484.000
- Gem. verkoopprijs
- 27 dgn
- Gem. verkooptijd
- 4.3
- 19 reviews
Dit makelaarskantoor verkoopt woningen die in een concurrerende prijsklasse vallen ten opzichte van andere woningen in Roelofarendsveen en omgeving. De makelaar is actief in het hogere segment.
Dit zeggen klanten over Goedhart Makelaars & Taxateurs
19 Google-reviews · laatste review september 2026
Goedhart Makelaars & Taxateurs onderscheidt zich door een persoonlijke, betrokken aanpak waarbij klanten zich werkelijk gehoord voelen. Medewerkers zoals Bram, Edwin en Milan staan bekend om hun marktkennis, bereikbaarheid en vermogen om klanten stap voor stap door het proces te begeleiden. De combinatie van deskundigheid en open communicatie zorgt ervoor dat zowel kopers als verkopers zich goed ondersteund voelen. Het kantoor werkt efficiënt en zoekt actief naar oplossingen voor klanten.
Er zijn enkele kritische opmerkingen over communicatie en praktijken bij bepaalde transacties, maar deze lijken incidenten te zijn. Het kantoor biedt ook een referralprogramma voor verkopers, wat aangeeft dat ze vertrouwen hebben in hun diensten.
Medewerkers van Goedhart Makelaars & Taxateurs
Top plaatsen waar Goedhart Makelaars & Taxateurs verkoopt
Goedhart Makelaars & Taxateurs is het meest actief in Roelofarendsveen. Dit makelaarskantoor verkoopt verder ook in andere plaatsen als Leiden, Hoofddorp, Alphen aan den Rijn en Rijnsaterwoude.
| Plaats | Aantal transacties | Gemiddelde prijs | Bekijk makelaars |
|---|---|---|---|
Roelofarendsveen | 9 | € 547.222 | Makelaars in Roelofarendsveen |
Leiden | 6 | € 552.500 | Makelaars in Leiden |
Hoofddorp | 6 | € 433.333 | Makelaars in Hoofddorp |
Alphen aan den Rijn | 6 | € 324.167 | Makelaars in Alphen aan den Rijn |
Rijnsaterwoude | 5 | € 484.000 | Makelaars in Rijnsaterwoude |
Type woningen die Goedhart Makelaars & Taxateurs verkoopt
Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het woningtype dat Goedhart Makelaars & Taxateurs het meest verkoopt is een Appartement.
Welke woningen verkoopt Goedhart Makelaars & Taxateurs?
Gem. € 362.391 · 31 dagen te koop
Portiekflat, Benedenwoning, Penthouse, Maisonnette, Bovenwoning
Gem. € 506.471 · 31 dagen te koop
Eengezinswoning, Herenhuis
Gem. € 565.385 · 49 dagen te koop
Herenhuis
Gem. € 539.000 · 41 dagen te koop
Eengezinswoning, Herenhuis
Gem. € 556.250 · 31 dagen te koop
Eengezinswoning, Bungalow, Herenhuis
Gem. € 750.000 · 28 dagen te koop
Eengezinswoning, Bungalow
Hoe presteert Goedhart Makelaars & Taxateurs in Roelofarendsveen?
In Roelofarendsveen verkochten 8 makelaars samen 72 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Goedhart Makelaars & Taxateurs zich verhoudt tot het gemiddelde.
Verkoopprijs
6% onder het stadsgemiddelde
Verkoopsnelheid
3 dagen langzamer dan gemiddeld
Marktaandeel
65 van 72 verkopen in Roelofarendsveen
Tarieven van Goedhart Makelaars & Taxateurs
Goedhart Makelaars & Taxateurs publiceert geen vaste tarieven. Makelaars rekenen meestal een courtage van 1% tot 1,3% van de verkoopprijs. Bij de gemiddelde verkoopprijs van € 484.000 komt dat neer op € 4.841 tot € 6.293 voor verkoopbegeleiding en € 2.420 tot € 3.631 voor aankoopbegeleiding. Vraag altijd een offerte op: een vast tarief of een lagere courtage met bonus bij een hogere opbrengst komt vaak voor. Lees meer over de kosten van een verkoopmakelaar .
Veelgestelde vragen over Goedhart Makelaars & Taxateurs
Reviews per vestiging
"Vanaf het eerste contact tm de oplevering is alles prima gegaan. Wij weten niets wat niet goed ging tijdens de verkoop van onze woning.De openheid, goede communicatie en vertrouwen is dat wij Goedhart van harte aanbevelen als Makelaar."
"Wij zijn ontzettend tevreden over Bram van Goedhart Makelaars. Vanaf het eerste contact heeft hij enorm met ons meegedacht en merk je direct hoeveel kennis en ervaring hij heeft van de woningmarkt. Bram heeft ons begeleid bij de aankoop van onze woning en heeft daarbij werkelijk tot in de kleinste details meegedacht en meegekeken. Geen vraag was te veel en bij iedere stap kregen we duidelijke uitleg en goed advies. Wat we vooral erg hebben gewaardeerd, is het fijne en open overleg. Beslissingen werden samen besproken en we hadden gedurende het hele traject het gevoel dat onze belangen echt voorop stonden. De combinatie van zijn enorme marktkennis, betrokkenheid, bereikbaarheid en goede service heeft ervoor gezorgd dat het hele aankoopproces prettig en vertrouwd is verlopen. Wij kunnen Bram en Goedhart Makelaars dan ook van harte aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een betrokken, deskundige en betrouwbare makelaar. Absoluut een dikke 5 sterren!"
"Ontzettend goed geholpen door Bram. Denkt goed met je mee."
"Wij zijn al jaren blij met de goede service en samenwerking met Goedhart makelaars en taxateurs. Voor een woning ben je hier zeker aan het goede adres. Hiernaast loont het aanleveren van mogelijke verkopers je ook nog eens een leuk bedrag op! Weet je iemand die verkoopplannen heeft, breng die in contact met goedhart en zei regelen de rest. Simpel!"
"Geweldige ervaring met zowel Bram de verkoopmakelaar als Pluk die alle info paraat heeft. Goed bereikbaar, zelfs op zatetdag ! Een makelaar met lef om de grens op te zoeken om een mooie deal voor zijn klanten te sluiten !!!"
"Alleen maar lof over goedhart.fijn contact en goed geholpen"
"Fijne makelaar! Snel, goed en duidelijk geholpen. Heel erg blij met hoe alles is verlopen waardoor we al snel konden genieten van ons huisje! Zeker een aanrader!"
"Hele goede ervaring met Edwin als aankoopmakelaar. Hij is betrokken tijdens het hele traject en de communicatie verloopt snel en prettig. Zeker een aanrader!"
"Perfect geholpen door Bram bij de aankoop van onze woning. We konden altijd terecht voor vragen."
"Bij de verkoop van de Paradijsweg 41 waren we helemaal bevlogen door de vakkennis van Dhr. Bram Bodelier en Bart, we waren dan ook meteen enthousiast om met deze makelaars in zee te gaan, de secretaresse Mw. Anita Zoetendaal was zeer behulpzaam en kon onze vragen correct beantwoorden, het was een zeer prettige en vlotte samenwerking om met Goedhart Vastgoed in zee te gaan, we raden het dan ook iedereen aan, hartelijke groeten Henk en Ingrid van der Laan"
"Milan is een betrokken persoon en we hebben altijd fijn contact met hem gehad, echt een topper!"
"Met veel plezier wonen wij momenteel in Roelofarendsveen. Het contact met Milan van Goedhart Makelaars verloopt vriendelijk en efficiënt. Via de app kunnen wij gemakkelijk vragen stellen, waarop vaak dezelfde dag nog wordt gereageerd - en direct gezocht wordt naar oplossingen. Kortom, een fijne service!"
"Milan heeft bij ons goed geholpen naar het huis waar wij ons zo thuis voelen. Goedhart makelaars is voor ons de juiste keus geweest om bij aan te kloppen."
"Milan coordinated well and ensured continuous communication, during our stay at one of the Goedhart managed rental properties"
"Wij hebben hele goede ervariingen met Edwin van der Pol als onze makelaar. Edwin is een zeer deskundige, integere en betrouwbare makelaar. Daarnaast is hij erg prettig in omgang. Wij kunnen Edwin aan iedereen aanbevelen."
Tips bij het kiezen van een makelaar
Kosten verkoopmakelaar
Wat kost een verkoopmakelaar?
Kosten aankoopmakelaar
Tarieven en prijzen vergelijken
Makelaars vergelijken
Vind de beste makelaar voor jouw situatie
Taken aankoopmakelaar
Wat doet een aankoopmakelaar precies?
Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.
Samengesteld door Juiste Makelaar.
Vergelijk met andere makelaars
Bekijk hoe Goedhart Makelaars & Taxateurs presteert ten opzichte van andere makelaars in Roelofarendsveen.
Goedhart Makelaars & Taxateurs Huidig Verkocht
65
Gem. prijs
€ 484.000
Verkooptijd
27 dgn
Reviews
Makelaarsland11 gedeelde werkgebieden
Verkocht
1006
Gem. prijs
€ 520.000
Verkooptijd
28 dgn (+1)
Reviews
DHB Makelaardij11 gedeelde werkgebieden
Verkocht
58
Gem. prijs
€ 442.000
Verkooptijd
23 dgn (-4)
Reviews
De Wekker Makelaardij10 gedeelde werkgebieden
Verkocht
180
Gem. prijs
€ 423.000
Verkooptijd
26 dgn (-1)
Reviews
Hoekstra en Van Eck9 gedeelde werkgebieden
Verkocht
584
Gem. prijs
€ 493.000
Verkooptijd
30 dgn (+3)
Reviews
Jeroen van den Boogaard Makelaars9 gedeelde werkgebieden
Verkocht
93
Gem. prijs
€ 559.000
Verkooptijd
26 dgn (-1)
Reviews