Voorma & Millenaar makelaars - taxateurs o.g.

115 woningen verkocht, gemiddeld in 41.5 dagen en voor € 597.000. Bekijk reviews, tarieven en waar Voorma & Millenaar makelaars - taxateurs o.g. het meest verkoopt.

Voorma & Millenaar makelaars - taxateurs o.g. is een makelaarskantoor in Amstelveen dat in totaal 115 woningen verkocht. Het kantoor is vooral actief in het hogere segment, met een mediane verkoopprijs van € 460.000.

Voorma & Millenaar makelaars - taxateurs o.g.

115 verkocht

waarvan 115 in de afgelopen 12 maanden

€ 597.000
Gem. verkoopprijs
41.5 dgn
Gem. verkooptijd
€ 460.000
Mediane prijs

Dit makelaarskantoor verkoopt woningen die in een concurrerende prijsklasse vallen ten opzichte van andere woningen in Amstelveen en omgeving. De makelaar is actief in het hogere segment.

Top plaatsen waar Voorma & Millenaar makelaars - taxateurs o.g. verkoopt

Voorma & Millenaar makelaars - taxateurs o.g. is voornamelijk actief in Amstelveen , Amsterdam , Hoofddorp , De Kwakel.

PlaatsAantal transactiesGemiddelde prijsBekijk makelaars

Amstelveen

77€ 624.468Makelaars in Amstelveen

Amsterdam

35€ 541.015Makelaars in Amsterdam

Hoofddorp

2€ 625.000Makelaars in Hoofddorp

De Kwakel

1€ 375.000Makelaars in De Kwakel

Type woningen die Voorma & Millenaar makelaars - taxateurs o.g. verkoopt

Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het woningtype dat Voorma & Millenaar makelaars - taxateurs o.g. het meest verkoopt is een Appartement.

Welke woningen verkoopt Voorma & Millenaar makelaars - taxateurs o.g.?

Appartement87 (76%)

Gem. € 510.697 · 91 dagen te koop

Bovenwoning, Galerijflat, Benedenwoning, Portiekflat, Maisonnette

Tussenwoning19 (17%)

Gem. € 882.105 · 38 dagen te koop

Eengezinswoning

Hoekwoning4 (3%)

Gem. € 1.131.250 · 44 dagen te koop

Eengezinswoning, Herenhuis

Eengezinswoning3 (3%)

Gem. € 865.000 · 32 dagen te koop

Herenhuis

Vrijstaand1 (1%)

Gem. € 375.000 · 28 dagen te koop

Villa

Hoe presteert Voorma & Millenaar makelaars - taxateurs o.g. in Amstelveen?

In Amstelveen verkochten 166 makelaars samen 692 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Voorma & Millenaar makelaars - taxateurs o.g. zich verhoudt tot het gemiddelde.

Verkoopprijs

0% boven het stadsgemiddelde

0%

Verkoopsnelheid

6.5 dagen langzamer dan gemiddeld

6.5 dgn

Marktaandeel

115 van 692 verkopen in Amstelveen

16.6%

Tarieven van Voorma & Millenaar makelaars - taxateurs o.g.

Voorma & Millenaar makelaars - taxateurs o.g. publiceert geen vaste tarieven. Makelaars rekenen meestal een courtage van 1% tot 1,3% van de verkoopprijs. Bij de gemiddelde verkoopprijs van € 597.000 komt dat neer op € 5.974 tot € 7.766 voor verkoopbegeleiding en € 2.987 tot € 4.480 voor aankoopbegeleiding. Vraag altijd een offerte op: een vast tarief of een lagere courtage met bonus bij een hogere opbrengst komt vaak voor. Lees meer over de kosten van een verkoopmakelaar .

Veelgestelde vragen over Voorma & Millenaar makelaars - taxateurs o.g.

Voorma & Millenaar makelaars - taxateurs o.g. heeft in totaal 115 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 115 woningen.

Tips bij het kiezen van een makelaar

Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.

Samengesteld door Juiste Makelaar.