Van Wetten Makelaardij
10 woningen verkocht, gemiddeld in 15 dagen en voor € 452.000. Bekijk reviews, tarieven en waar Van Wetten Makelaardij het meest verkoopt.
Van Wetten Makelaardij is een makelaarskantoor in Helmond dat in totaal 10 woningen verkocht. Het kantoor is vooral actief in het hogere segment, met een mediane verkoopprijs van € 424.500.
Van Wetten Makelaardij
waarvan 10 in de afgelopen 12 maanden
- € 452.000
- Gem. verkoopprijs
- 15 dgn
- Gem. verkooptijd
- 4.3
- 30 reviews
In Helmond biedt Van Wetten Makelaardij professionele makelaarsdiensten voor het kopen, verkopen en huren van woningen. Met een focus op klantgerichte begeleiding helpt het kantoor eigenaren en kopers door alle fasen van de transactie.
Het werkgebied omvat Helmond en de omliggende regio, waar Van Wetten Makelaardij zich richt op zowel particuliere als investeringsobjecten. De diensten zijn gericht op een soepele en transparante afhandeling, met expertise op het gebied van woningwaardebepaling en marktanalyse.
Van Wetten Makelaardij staat bekend om zijn persoonlijke benadering en gedegen kennis van de lokale markt. Het kantoor combineert professionele service met een brede ervaring in de makelarsector, zoals beschreven op hun website.
Dit zeggen klanten over Van Wetten Makelaardij
30 Google-reviews · laatste review november 2025
Paul van Wetten onderscheidt zich door een persoonlijke, no-nonsense aanpak waarbij klanten zich goed begeleid en geïnformeerd voelen. Hij staat bekend om snelle transacties, duidelijke communicatie en het nakomen van afspraken. Veel klanten waarderen zijn openheid, eerlijkheid en betrokkenheid, vooral bij zowel aan- als verkoopprocessen. Hij biedt ook bouwkundige adviezen en helpt klanten onder druk snel tot oplossingen. Een klein aantal klanten heeft echter ernstige twijfels over taxatierapporten, waarbij aanzienlijke verschillen met andere makelaars zijn opgemerkt. Ook zijn er incidentele klachten over bereikbaarheid en communicatie.
Medewerkers van Van Wetten Makelaardij
Top plaatsen waar Van Wetten Makelaardij verkoopt
Van Wetten Makelaardij is het meest actief in Helmond. Dit makelaarskantoor verkoopt verder ook in andere plaatsen als Aarle-Rixtel, Nuenen, Asten en Grave.
| Plaats | Aantal transacties | Gemiddelde prijs | Bekijk makelaars |
|---|---|---|---|
Helmond | 4 | € 396.625 | Makelaars in Helmond |
Aarle-Rixtel | 3 | € 599.333 | Makelaars in Aarle-Rixtel |
Nuenen | 1 | € 379.500 | Makelaars in Nuenen |
Asten | 1 | € 419.500 | Makelaars in Asten |
Grave | 1 | € 339.500 | Makelaars in Grave |
Type woningen die Van Wetten Makelaardij verkoopt
Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het woningtype dat Van Wetten Makelaardij het meest verkoopt is een Tussenwoning.
Welke woningen verkoopt Van Wetten Makelaardij?
Gem. € 404.667 · 31 dagen te koop
Eengezinswoning, Herenhuis
Gem. € 297.000 · 15 dagen te koop
Galerijflat
Gem. € 879.000 · 12 dagen te koop
Eengezinswoning
Gem. € 489.500 · 15 dagen te koop
Eengezinswoning
Gem. € 429.500 · 27 dagen te koop
Eengezinswoning
Hoe presteert Van Wetten Makelaardij in Helmond?
In Helmond verkochten 70 makelaars samen 520 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Van Wetten Makelaardij zich verhoudt tot het gemiddelde.
Verkoopprijs
8% boven het stadsgemiddelde
Verkoopsnelheid
10 dagen sneller gemiddeld
Marktaandeel
10 van 520 verkopen in Helmond
Tarieven van Van Wetten Makelaardij
Van Wetten Makelaardij publiceert geen vaste tarieven. Makelaars rekenen meestal een courtage van 1% tot 1,3% van de verkoopprijs. Bij de gemiddelde verkoopprijs van € 452.000 komt dat neer op € 4.523 tot € 5.880 voor verkoopbegeleiding en € 2.262 tot € 3.392 voor aankoopbegeleiding. Vraag altijd een offerte op: een vast tarief of een lagere courtage met bonus bij een hogere opbrengst komt vaak voor. Lees meer over de kosten van een verkoopmakelaar .
Veelgestelde vragen over Van Wetten Makelaardij
Reviews per vestiging
"Ontzettend fijne samenwerking met Paul. Vakkundig en korte lijntjes. Heel erg fijn!😊"
"Erg fijne samenwerking gehad met Paul. Snelle verkoop en duidelijke afspraken. Als cadeautje zelfs een fles wijn gekregen!"
"We hebben een heel prettige samenwerking gehad met Van Wetten Makelaardij met de verkoop van ons huis. De verkoop is heel snel geregeld dankzij de bemiddeling van de heer Paul van Wetten."
"Fijne makelaar om mee te werken goede begeleiding tijdens de verkoop en verstaat zijn vak huis vlot verkocht"
"BAM! Binnen enkele dagen(!) werd ons ouderlijk huis verkocht. Paul van Wetten heeft het proces volledig begeleid en ook daadwerkelijk gedaan wat hij beloofde, namelijk ‘ontzorgen’. Dit heb ik als zeer plezierig en professioneel ervaren. Hij was duidelijk en accuraat in zijn communicatie en kwam zijn afspraken na. Aanrader!"
"Top service gehad ! het uitzoeken en kopen van een woning is zeer goed verlopen dankzij de begeleiding en bouwkundige adviezen van Paul van Wetten"
"Zeer fijne samenwerking met Van Wetten Makelaardij. Open en eerlijke gesprekken gehad. Goede begeleiding gehad bij het proces "huis kopen". Aanrader!"
"Van Wetten makelaardij heeft mij goed geholpen om het huis van mijn overleden broer te verkopen. Het was prettig zaken doen met Paul. Hij bleek zeer betrokken, afspraken werden nagekomen en alle te zetten stappen werden door hem vriendelijk en duidelijk uitgelegd. Dank je wel. Agnes van Neerven"
"Paul van Wetten heeft bij ons de taxatie gedaan van de woning. Dit ging op een zeer professionele en klantvriendelijke manier binnen 2 dagen hadden we alles netjes op papier staan. Paul bedankt voor jou diensten! De volgende keer bellen wij jou zeker weer."
"Vriendelijk vertrouwd"
"Paul heeft ons huis verkocht, en tevens hebben we ons nieuwe huis ook bij Paul gekocht. Paul heeft ons prima geholpen met zowel de aankoop als de verkoop, en houdt ons goed op de hoogte mbt de ontwikkelingen. Kortom, prettige no nonsense makelaar, met een open en eerlijke communicatie naar zijn klanten."
"Paul van Wetten heeft mij prima geholpen bij de verkoop van mijn huis. De communicatie was goed, ik werd regelmatig met een mail op de hoogte gehouden als er nieuws was over potentiële kopers. Vaak werd ik ook gebeld als er snel een beslissing genomen moest worden. Binnen een maand was de verkoop rond dankzij de professionele begeleiding van Paul van Wetten."
"Zeer persoonlijke benadering vanaf het begin. Zeer goede begeleiding en bijzondere hulpvaardigheid."
"Ik ken Paul al vanuit het verleden en kwam hem wederom tegen bij de bezichtiging van ons nieuwe huis. Wat een fijne ervaring was dit. Hij leidde ons op een hele fijne manier door ons nieuwe huis heen met aanwijzingen en tips om zaken aan te kunnen pakken. Natuurlijk mocht hij ons huis daarna ook verkopen en ook dit avontuur is zeer prettig verlopen. Wij kunnen hem dan ook zeker aan iedereen in deze omgeving aanbevelen. Paul bedankt !!!"
"We hebben ons eerste huis aangekocht met Paul. Hij heeft ons zeer deskundig begeleid in de aankoop. Van uitleg over alle stappen tot advies over de waarde van een potentieel pand. In de verhitte woningmarkt in Eindhoven zelfs onder de vraagprijs aan kunnen kopen."
Tips bij het kiezen van een makelaar
Kosten verkoopmakelaar
Wat kost een verkoopmakelaar?
Kosten aankoopmakelaar
Tarieven en prijzen vergelijken
Makelaars vergelijken
Vind de beste makelaar voor jouw situatie
Taken aankoopmakelaar
Wat doet een aankoopmakelaar precies?
Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.
Samengesteld door Juiste Makelaar.
Vergelijk met andere makelaars
Bekijk hoe Van Wetten Makelaardij presteert ten opzichte van andere makelaars in Helmond.
Van Wetten Makelaardij Huidig Verkocht
10
Gem. prijs
€ 452.000
Verkooptijd
15 dgn
Reviews
Adriaan van den Heuvel makelaars4 gedeelde werkgebieden
Verkocht
245
Gem. prijs
€ 532.000
Verkooptijd
24 dgn (+9)
Reviews
vb&t Makelaars4 gedeelde werkgebieden
Verkocht
206
Gem. prijs
€ 443.000
Verkooptijd
35 dgn (+20)
Reviews
Makelaarsland4 gedeelde werkgebieden
Verkocht
997
Gem. prijs
€ 520.000
Verkooptijd
28 dgn (+13)
Reviews
Vastgoed Totaal3 gedeelde werkgebieden
Verkocht
42
Gem. prijs
€ 461.000
Verkooptijd
23 dgn (+8)
Reviews
Van den Berk & Kerkhof Makelaars en Taxateurs3 gedeelde werkgebieden
Verkocht
61
Gem. prijs
€ 585.000
Verkooptijd
32 dgn (+17)
Reviews