Van der Wiel Makelaardij & Taxaties

179 woningen verkocht, gemiddeld in 25 dagen en voor € 334.000. Bekijk reviews, tarieven en waar Van der Wiel Makelaardij & Taxaties het meest verkoopt.

Van der Wiel Makelaardij & Taxaties is een makelaarskantoor in Rotterdam dat in totaal 179 woningen verkocht. Het kantoor is vooral actief in het middensegment, met een mediane verkoopprijs van € 295.000.

Van der Wiel Makelaardij & Taxaties

179 verkocht

waarvan 179 in de afgelopen 12 maanden

€ 334.000
Gem. verkoopprijs
25 dgn
Gem. verkooptijd
4.6
83 reviews
Over Van der Wiel Makelaardij & Taxaties

De tekst bevat te weinig bruikbare informatie over dit makelaarskantoor

Dit zeggen klanten over Van der Wiel Makelaardij & Taxaties

83 Google-reviews · laatste review februari 2026

4.6
83 reviews
5
80
4
13
3
1
2
0
1
6

Van der Wiel Makelaardij onderscheidt zich door een persoonlijke, betrouwbare aanpak met sterke lokale expertise, vooral in Rotterdam en omstreken. Klanten waarderen consistent de snelle communicatie via meerdere kanalen (telefoon, WhatsApp, e-mail), de professionele begeleiding van begin tot eind, en het volledige servicepakket met styling en fotografie. Het team staat bekend om eerlijkheid, realistische taxaties en het nakomen van beloften. Meerdere klanten benadrukken dat zij zich gehoord en ondersteund voelen, zelfs bij complexe situaties. Een klein aantal reviews wijst op communicatiefouten en gebrek aan transparantie bij biedingen, maar dit zijn uitzonderingen. De makelaar blinkt uit in snelle verkopen en het bereiken van goede prijzen dankzij een groot klantennetwerk.

Persoonlijke benadering Snelle communicatie Betrouwbaar en eerlijk Lokale marktkennis Rotterdam Professionele begeleiding Volledige servicepakket Snelle verkopen Communicatiefouten bij biedingen Inconsistente opvolging Onvoldoende voorbereiding bezichtigingen

"Ik kocht mijn appartement bij/via Jan-Willem van der Wiel in 2012; hij trad toen op als makelaar van de verkoper. Ik bracht zelf geen makelaar mee. Ik overwoog dit echter wel. Jan-Willem wekte echter gelijk vertrouwen. Daarnaast is hij deskundig, nuchter, eerlijk en (dus) betrouwbaar, temeer Jan-Willem op mijn verzoek het voor de bank bestemde taxatierapport door een betrouwbare taxateur liet opmaken. De hele procedure verliep destijds vlekkeloos, ook bij de notaris. Toen ik onlangs besloot om mijn appartement te verkopen, hoefde ik dan ook niet lang over de keuze voor een makelaar na te denken: wederom Van der Wiel Makelaardij. Ik kreeg met André, Jan-Willem's collega, te maken. Ook hij wekte gelijk vertrouwen, staat met beide benen op de grond, is eerlijk en nuchter. Daarnaast weet ook André heel goed waar hij over praat. Het klikte overigens vanaf het begin. André wist een grote schare kijkers te trekken, waarvan bijna 60% een bod uitbracht. Uiteindelijk wist hij een uitermate goede verkooprijs voor mijn appartement te bedingen. Ik beveel Van der Wiel Makelaardij dan ook van harte aan. Zowel Jan-Willem als André en natuurlijk hun collega's staan spreekwoordelijk met beide benen op de grond en doen wat ze beloven. Door hun grote kennis van en ervaring met de lokale markt steken zij echt boven andere partijen uit. Daarnaast zijn de dames op kantoor van echte toegevoegde waarde; (ook) de communicatie met hen verliep uitermate prettig en probleemloos. Dit resulteerde in in een vlekkeloos en perfect verlopen verkoop. Mijn hartelijke dank daarvoor! Met vriendelijke groet, Vincent Bal"

Vincent Balfebruari 2019

"Top makelaar.. aanrader.. communicatie gaat goed, ze proberen zo veel mogelijk duidelijke beschrijving geven over de woning en vragen en verzoeken worden heel snel behandeld."

tryit nowmaart 2019

"Super blij dat ik deze makelaar heb gekozen voor de verkoop van ons inmiddels ex appartement. De taxatie was realistisch en het hele verkoop traject compleet verzorgd. Door duidelijk veel ervaring in de wijk en ruime klanten kring een heel respectabele verkoopprijs gekregen! Communicatie zowel op kantoor als via de app/telefoon verloopt heel prettig en vlot. Ga zo door!"

R Reijchlernovember 2020

"Op 31 December hebben wij via de website een gratis waardebepaling gedaan. Wij waren aan het kijken wat de mogelijkheden met betrekking tot verhuizen. 3 Januari zijn wij door Jan-Willem gebeld om de gratis waardebepaling te bespreken. Hij vertelde ons dat je gratis 3 maanden kan proefverkopen. Wij hebben snel een afspraak gemaakt. De volgende avond kwam hij al langs. Nadat wij een vraagprijs hebben afgestemd zijn wij akkoord gegaan met de verkoop van de woning. Vrijdag is onze woning op Funda terecht gekomen, en de Donderdag daarna stonden er 18 bezichtigingen gepland. Allemaal op dezelfde dag. Dit was voor ons erg prettig omdat je dan maar een keer je huis spik en span hoef te maken. Uiteindelijk is er een goed bod uit gekomen wat wij geaccepteerd hebben. De communicatie gaat prettig. Je kan bellen, Whatsappen, e-mailen, langs gaan. Je heb echt het idee dat ze alles voor je doen. Als je gaat verhuizen komen er een hoop vragen op je af. Ook een hoop onzekerheid. Gelukkig weten ze bij van der wiel makelaardij je gerust te stellen en je het gevoel te geven dat alles wel goed komt. Het is inmiddels gelukkig ook allemaal goed gekomen. Ik hoop nooit meer gebruik te hoeven maken van een makelaar. Verhuizen is niet mijn hobby ;-). Als ik toch nog eens ga verhuizen klop ik zeker bij deze makelaar aan. Bedankt voor de fijne afhandeling!!"

Wesley Kapsenbergmaart 2019

"In mijn optiek een zeer betrouwbare Makelaar. Zorgvuldig in zijn benadering naar verkoper en koper. Hij heeft een zeer goede fotograaf in dienst, die ruim de tijd neemt om de mooiste foto's te maken. Administratief, maar ook qua communicatie een betrouwbare partner inzake het verkopen van huizen. Van der Wiel is ook heel realistisch ten aanzien van de verkoopwaarde van je woning."

Peter Lussenburgnovember 2018

"Wij zijn heel erg tevreden over Van der Wiel makelaars. Wij hebben een huis gekocht en een huis verkocht via hun en het was van begin tot eind een zeer plezierige samenwerking. Ze zorgen voor zeer goede communicatie. Of het telefonisch, WhatsApp of mail was. Het antwoord kwam zeer snel. Geen vraag is hun te gek, vaak zelfs met een vleugje humor."

Sandra Verzijdenfebruari 2026

"Çok hızlı geri dönüş aldım kendi emlak danışmanımdan çok daha iyi çalışıp işlerini takip ediyorlar. Küçük hediyeleri içinde teşekkür ederiz memnun kaldık"

Okan Ustajanuari 2026

"Heel fijn contact gehad met de makelaar gedurende het spannende proces van 1e bezichtiging tot dag van de overdracht, altijd spannend natuurlijk, maar zeker ook als je alleen een huis gaat kopen. In deze tijden een voorrecht om mee te maken. Ook erg leuk dat het mijn eerste eigen huis is en tevrns het 1e huis wat Joël verkocht, net gestart als makelaar."

Meikejanuari 2026

Medewerkers van Van der Wiel Makelaardij & Taxaties

Jan-Willem van der Wiel

Deskundig, nuchter en betrouwbaar; sterke reputatie over decennia

André

Trekt veel kijkers aan en onderhandelt uitstekende verkoopprijzen

Dirk

Enthousiast en oprecht; begeleidt klanten goed door het gehele proces

Jelle

Efficiënt en duidelijk; helpt expats en internationale klanten uitstekend

Eline

Zeer responsief; beantwoordt vragen binnen het uur

Top plaatsen waar Van der Wiel Makelaardij & Taxaties verkoopt

Van der Wiel Makelaardij & Taxaties is het meest actief in Rotterdam. Dit makelaarskantoor verkoopt verder ook in andere plaatsen als Barendrecht, Ridderkerk, Hendrik-Ido-Ambacht en Rhoon.

PlaatsAantal transactiesGemiddelde prijsBekijk makelaars

Rotterdam

170€ 324.687Makelaars in Rotterdam

Barendrecht

5€ 472.800Makelaars in Barendrecht

Ridderkerk

2€ 499.000Makelaars in Ridderkerk

Hendrik-Ido-Ambacht

1€ 490.000Makelaars in Hendrik-Ido-Ambacht

Rhoon

1€ 729.000Makelaars in Rhoon

Type woningen die Van der Wiel Makelaardij & Taxaties verkoopt

Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het woningtype dat Van der Wiel Makelaardij & Taxaties het meest verkoopt is een Appartement.

Welke woningen verkoopt Van der Wiel Makelaardij & Taxaties?

Appartement100 (56%)

Gem. € 260.205 · 30 dagen te koop

Portiekflat, Galerijflat, Bovenwoning, Benedenwoning, Maisonnette

Tussenwoning37 (21%)

Gem. € 416.683 · 34 dagen te koop

Eengezinswoning, Bungalow

Eengezinswoning20 (11%)

Gem. € 426.350 · 43 dagen te koop

Hoekwoning11 (6%)

Gem. € 449.818 · 26 dagen te koop

Eengezinswoning

2-onder-1-kap5 (3%)

Gem. € 541.600 · 22 dagen te koop

Eengezinswoning

Eindwoning4 (2%)

Gem. € 367.000 · 22 dagen te koop

Eengezinswoning

Vrijstaand1 (1%)

Gem. € 649.000 · 82 dagen te koop

Villa

Hoe presteert Van der Wiel Makelaardij & Taxaties in Rotterdam?

In Rotterdam verkochten 336 makelaars samen 5832 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Van der Wiel Makelaardij & Taxaties zich verhoudt tot het gemiddelde.

Verkoopprijs

11% onder het stadsgemiddelde

-11%

Verkoopsnelheid

4 dagen sneller gemiddeld

4 dgn

Marktaandeel

179 van 5832 verkopen in Rotterdam

3.1%

Tarieven van Van der Wiel Makelaardij & Taxaties

Van der Wiel Makelaardij & Taxaties publiceert geen vaste tarieven. Makelaars rekenen meestal een courtage van 1% tot 1,3% van de verkoopprijs. Bij de gemiddelde verkoopprijs van € 334.000 komt dat neer op € 3.340 tot € 4.341 voor verkoopbegeleiding en € 1.670 tot € 2.505 voor aankoopbegeleiding. Vraag altijd een offerte op: een vast tarief of een lagere courtage met bonus bij een hogere opbrengst komt vaak voor. Lees meer over de kosten van een verkoopmakelaar .

Veelgestelde vragen over Van der Wiel Makelaardij & Taxaties

Van der Wiel Makelaardij & Taxaties heeft in totaal 179 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 179 woningen.

Reviews per vestiging

Tips bij het kiezen van een makelaar

Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.

Samengesteld door Juiste Makelaar.