J.J. van Oosten Makelaardij | Baerz & Co
77 woningen verkocht, gemiddeld in 27 dagen en voor € 716.000. Bekijk reviews, tarieven en waar J.J. van Oosten Makelaardij | Baerz & Co het meest verkoopt.
J.J. van Oosten Makelaardij | Baerz & Co is een makelaarskantoor in Rotterdam dat in totaal 77 woningen verkocht. Het kantoor is vooral actief in het hogere segment, met een mediane verkoopprijs van € 600.000.
J.J. van Oosten Makelaardij | Baerz & Co
waarvan 77 in de afgelopen 12 maanden
- € 716.000
- Gem. verkoopprijs
- 27 dgn
- Gem. verkooptijd
- 4.6
- 47 reviews
In de regio Rotterdam vind je Van Oosten Makelaardij, een gerenommeerd makelaarskantoor met ruime kennis van de lokale woningmarkt. Sinds 2010 vernieuwt dit kantoor de markt door middel van een creatieve werkwijze en boekt het prachtige resultaten bij aankoop en verkoop. Van Oosten Makelaardij biedt maatwerk tariefstelsels, uitmuntende woningpresentaties en begeleiding bij nieuwbouw.
Het kantoor is gevestigd in Hillegersberg en richt zich op het hele werkgebied Rotterdam. Het team bestaat uit gekwalificeerde medewerkers, waaronder register makelaars en een beëdigd NVM-makelaar. Van Oosten Makelaardij is aangesloten bij de brancheorganisatie NVM en werkt volgens de NVM-erecode. Door hun toegang tot actuele marktdata en het grootste netwerk van collega-makelaars in Nederland, kunnen ze realistisch advies geven.
Een kenmerkend aspect van Van Oosten Makelaardij is hun inlevingsvermogen. Het team vertegenwoordigt alle leeftijdsgroepen, waardoor ze begrijpen wat gezinnen, starters en oudere generaties zoeken. Daarbij werken ze samen met interieurstyliste Eva Goedegebuur om een inspirerend beeld te geven van de mogelijkheden van ieder huis.
Dit zeggen klanten over J.J. van Oosten Makelaardij | Baerz & Co
47 Google-reviews · laatste review mei 2026
J.J. van Oosten Makelaardij onderscheidt zich door een persoonlijke, betrokken aanpak waarbij makelaars actief meedenken met klanten en hen volledig ontzorgen. Joris van Oosten en zijn team (waaronder Lex, Tom en Ciska) staan bekend om hun marktkennis van Rotterdam en omgeving, snelle reacties, en het vermogen om realistische prijsschattingen te geven zonder klanten te verleiden met onrealistische bedragen. Het kantoor blinkt uit in verkooptrajecten met professionele presentatie (foto's en video's) en consistente communicatie na elke bezichtiging. Klanten waarderen de combinatie van deskundigheid en warmte, waarbij makelaars ook in moeilijke situaties (zoals terugtrekkende kopers) steun bieden. Een klein aantal negatieve reviews wijst op communicatieproblemen en onflexibiliteit bij enkele aankooptrajecten, met name rond bedenktermijnregels en inspectieprocessen.
Medewerkers van J.J. van Oosten Makelaardij | Baerz & Co
Top plaatsen waar J.J. van Oosten Makelaardij | Baerz & Co verkoopt
J.J. van Oosten Makelaardij | Baerz & Co is voornamelijk actief in Rotterdam , Schiedam.
| Plaats | Aantal transacties | Gemiddelde prijs | Bekijk makelaars |
|---|---|---|---|
Rotterdam | 76 | € 721.180 | Makelaars in Rotterdam |
Schiedam | 1 | € 300.000 | Makelaars in Schiedam |
Type woningen die J.J. van Oosten Makelaardij | Baerz & Co verkoopt
Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het woningtype dat J.J. van Oosten Makelaardij | Baerz & Co het meest verkoopt is een Appartement.
Welke woningen verkoopt J.J. van Oosten Makelaardij | Baerz & Co?
Gem. € 524.228 · 35 dagen te koop
Bovenwoning, Benedenwoning, Portiekflat, Maisonnette, Dubbel benedenhuis, Penthouse, Galerijflat
Gem. € 921.889 · 67 dagen te koop
Eengezinswoning, Herenhuis
Gem. € 1.098.750 · 27 dagen te koop
Herenhuis, Eengezinswoning
Gem. € 1.287.500 · 87 dagen te koop
Villa
Gem. € 1.048.333 · 28 dagen te koop
Eengezinswoning, Herenhuis
Gem. € 1.385.000 · 29 dagen te koop
Herenhuis
Gem. € 795.000 · 25 dagen te koop
Eengezinswoning
Hoe presteert J.J. van Oosten Makelaardij | Baerz & Co in Rotterdam?
In Rotterdam verkochten 330 makelaars samen 5665 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe J.J. van Oosten Makelaardij | Baerz & Co zich verhoudt tot het gemiddelde.
Verkoopprijs
91% boven het stadsgemiddelde
Verkoopsnelheid
2 dagen sneller gemiddeld
Marktaandeel
77 van 5665 verkopen in Rotterdam
Tarieven van J.J. van Oosten Makelaardij | Baerz & Co
J.J. van Oosten Makelaardij | Baerz & Co publiceert geen vaste tarieven. Makelaars rekenen meestal een courtage van 1% tot 1,3% van de verkoopprijs. Bij de gemiddelde verkoopprijs van € 716.000 komt dat neer op € 7.156 tot € 9.303 voor verkoopbegeleiding en € 3.578 tot € 5.367 voor aankoopbegeleiding. Vraag altijd een offerte op: een vast tarief of een lagere courtage met bonus bij een hogere opbrengst komt vaak voor. Lees meer over de kosten van een verkoopmakelaar .
Veelgestelde vragen over J.J. van Oosten Makelaardij | Baerz & Co
Reviews per vestiging
"Het team van Van Oosten Makelaardij heeft mij zeer deskundig begeleidt bij de verkoop van de Streksingel 229 in Rotterdam. De korte lijnen en expertise zijn als heel fijn en goed ervaren. Bedankt voor jullie bijdrage in deze verkoop."
"Zeer goed geholpen door Lex, precies zoals we afgesproken hadden en zonder haast!"
"In slechts een aantal weken heeft Joris met zijn team ons huis in Rotterdam weten te verkopen. Het eerste oriënterende gesprek, het maken van de geweldige foto’s, de bezichtigingen en het bespreken van de biedingen, alles verliep vlekkeloos. Gedurende het hele traject wordt je als verkoper volledig ontzorgd. We zijn ook erg te spreken over de manier van communiceren. Je wordt van elke stap op de hoogte gehouden en al je vragen worden vakkundig beantwoord. Wij raden van Oosten Makelaardij zeker aan."
"Het verkoopproces liep soepel en we hadden veel kijkers. Maar wat je niet wil (en verwacht) overkwam ons: de koper trok zich terug en de andere biedingen vielen tegen. Joris heeft ons juist hierin heel goed begeleid en de opties met ons afgewogen. Hierdoor heeft hij ons het vertrouwen gegeven het verkoopproces nogmaals in te gaan na een korte pauze. Dat vonden we spannend en daar was aandacht voor. De tweede poging ging wel volgens plan en we zijn erg blij met het verkoopresultaat en hoe we hierin zijn begeleid. Dus ook (juist!) als het even spannend is, is de deskundige begeleiding en persoonlijke aandacht van Joris erg fijn. Ook het contact met de andere medewerkers was erg prettig. Wij kunnen Van Oosten Makelaardij van harte aanbevelen!"
"Joris is een hele gedreven, vriendelijke, maar ook zakelijke, perfectionistische en deskundige makelaar met een fijn team om zich heen die ons op een hele prettige en professionele manier begeleid hebben met de verkoop van ons huis. Joris dacht in alles met ons mee. Wij zijn Joris en zijn team hier dankbaar voor en bevelen Van Oosten makelaardij zeker aan."
"Ik heb mijn contact met Van Oosten Makelaardij als zeer prettig ervaren. Ik was de kopende partij waar Van Oosten de belangen behartigde van de verkopende partij, dus niet 'direct' betrokken bij hen. Desalniettemin was de samenwerking en het professionele contact was zeer fijn en nuttig. Ik zou het iedereen aanraden!"
"Vroesenlaan 30a Wij zijn erg tevreden over Joris en zijn team. Hij is er echt voor onze belangen. Hij komt net met extra ideeen waardoor de verkoop beter en sneller gaat. We zijn blij met de extra stap die ze steeds zetten. Ook de communicatie is erg goed gegaan. Bij elke bezichtiging of elke stap in het verkoopproces worden we gebeld. Volgende keer gaan we zo weer met hem in zee."
"Van Oosten heeft voor ons, onze villa in Schiedam verkocht. Prettig contact, professioneel en adequaat. Prijs / kwaliteit verhouding goed. Aanrader!"
"Jupiterstraat 264 Ik ben ontzettend tevreden over Van Oosten Makelaardij! Ik kreeg goed en deskundig advies, en mijn woning was binnen 3,5 week verkocht — echt een recordtijd. Na elke bezichtigingsronde kreeg ik netjes een update, wat ik erg prettig vond. Op mijn vragen werd altijd snel gereageerd en het team was oprecht behulpzaam. Zulke service en betrokkenheid kom je tegenwoordig niet vaak meer tegen. Een echte aanrader!"
"Fijne en kundige aankoop- en verkoopbegeleiding. Joris en zijn team zijn deskundig, professioneel en zeer toegankelijk. We konden altijd snel schakelen en werden voorzien van goede adviezen. Fijn contact met alle medewerkers van Van Oosten. Kortom: een aanrader bij verkoop en aankoop."
"Van Oosten heeft ervoor gezorgd dat mijn woning is verkocht. Hun kennis over de markt in Rotterdam en inzicht voor detail voor mijn woning maakt dat mijn woning snel verkocht was. Bij Van Oosten weten ze precies hoe een koper denkt. Enorm tevreden over de kwaliteit."
"Een warm en professioneel traject van begin tot eind. Na 40 jaar met veel plezier in onze vrijstaande woning in Hillegersberg te hebben gewoond, kwam het moment om afscheid te nemen. Dankzij de persoonlijke en warme benadering van onze makelaar is dit proces op een hele prettige manier verlopen. Vanaf het eerste gesprek voelden we ons gehoord en begrepen. De waardering van onze woning werd realistisch én mooi ingeschat, en ook de afgesproken courtage vonden we zeer redelijk. Tijdens het hele verkooptraject werden we na elke bezichtiging door Joris zorgvuldig op de hoogte gehouden, wat erg fijn was – zeker als je zo lang in een huis hebt gewoond en benieuwd bent naar de indruk van potentiële kopers. De woning is uiteindelijk snel verkocht, wat natuurlijk fantastisch is. Tegelijkertijd vonden we het ook jammer, want daarmee kwam het contact met Joris ten einde – en juist dat contact was zo waardevol. Een warm persoon met hart voor de zaak en oog voor de mens. We kijken met een goed gevoel terug op de samenwerking en bevelen J.J. van Oosten makelaardij B.V. dan ook van harte aan! Jos en Janny"
"Zeer professionele makelaar, die je heel goed begeleidt in alle stapjes om je huis te verkopen en een huis aan te kopen. Zeer fijne samenwerking. Voordeel is ook dat Joris van Oosten de buurt goed kent en hij daardoor de markt goed kan inschatten. Verkoop van mijn huis ging daardoor snel en goed! Zeker een aanrader!"
"Geweldige makelaar. Blijft altijd rustig, professioneel , en helpt je met heel veel industrie en markt-kennis naar succes. Heeft ons 2x geholpen met aankoop van huis, en 1x met verkoop. Allen zeer succesvol. Aanrader."
"Hele fijne begeleiding gehad van Lex en de rest van het team, ze zijn heel goed bereikbaar. Goede service en je wordt goed op de hoogte gehouden tijdens het gehele proces. Met veel succes ons huis verkocht."
Tips bij het kiezen van een makelaar
Kosten verkoopmakelaar
Wat kost een verkoopmakelaar?
Kosten aankoopmakelaar
Tarieven en prijzen vergelijken
Makelaars vergelijken
Vind de beste makelaar voor jouw situatie
Taken aankoopmakelaar
Wat doet een aankoopmakelaar precies?
Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.
Samengesteld door Juiste Makelaar.
Vergelijk met andere makelaars
Bekijk hoe J.J. van Oosten Makelaardij | Baerz & Co presteert ten opzichte van andere makelaars in Rotterdam.
J.J. van Oosten Makelaardij | Baerz & Co Huidig Verkocht
77
Gem. prijs
€ 716.000
Verkooptijd
27 dgn
Reviews
Kettner Makelaars NVM2 gedeelde werkgebieden
Verkocht
94
Gem. prijs
€ 599.000
Verkooptijd
30 dgn (+3)
Reviews
vandeVijver Makelaardij2 gedeelde werkgebieden
Verkocht
113
Gem. prijs
€ 464.000
Verkooptijd
29 dgn (+2)
Reviews
Van Kleef NVM Makelaars2 gedeelde werkgebieden
Verkocht
117
Gem. prijs
€ 343.000
Verkooptijd
33 dgn (+6)
Reviews
Atta Makelaars2 gedeelde werkgebieden
Verkocht
151
Gem. prijs
€ 304.000
Verkooptijd
27 dgn
Reviews
–
Voorberg NVM Makelaars2 gedeelde werkgebieden
Verkocht
176
Gem. prijs
€ 451.000
Verkooptijd
29 dgn (+2)
Reviews