Immobilia | Vastgoed & Makelaardij
16 woningen verkocht, gemiddeld in 38.5 dagen en voor € 494.000. Bekijk reviews, tarieven en waar Immobilia | Vastgoed & Makelaardij het meest verkoopt.
Immobilia | Vastgoed & Makelaardij is een makelaarskantoor in Rotterdam dat in totaal 16 woningen verkocht. Het kantoor is vooral actief in het hogere segment, met een mediane verkoopprijs van € 492.500.
Immobilia | Vastgoed & Makelaardij
waarvan 16 in de afgelopen 12 maanden
- € 494.000
- Gem. verkoopprijs
- 38.5 dgn
- Gem. verkooptijd
- 4.3
- 70 reviews
In Berkel en Rodenrijs vind je Immobilia, een no-nonsense NVM-makelaar met scherpe all-in tarieven. Met ruim 25 jaar ervaring in de makelaardij is Immobilia een professionele kennis van de regio Velsen en omgeving.
Immobilia biedt complete diensten voor het kopen en verkopen van woningen, met een focus op het behalen van de beste verkoopresultaten. Ze zorgen ervoor dat de woning er zo goed mogelijk uitziet door middel van tips van hun verkoopstyliste. Daarnaast maken ze unieke eigen websites voor elke woning, waardoor deze makkelijk te onthouden zijn.
Immobilia staat bekend om hun deskundigheid en enthousiasme, wat leidt tot tevreden klanten. Ze streven altijd naar het maximale haalbare bij elke opdracht.
Dit zeggen klanten over Immobilia | Vastgoed & Makelaardij
70 Google-reviews · laatste review september 2026
Immobilia onderscheidt zich door een persoonlijke, laagdrempelige aanpak waarbij makelaars als Stefanie en Florens zich echt betrokken tonen bij hun klanten. Zij combineren vakkennis van de lokale woningmarkt met moderne communicatie via WhatsApp-groepen en zijn ook buiten kantooruren bereikbaar. Klanten waarderen de transparantie, het meedenken bij strategische keuzes en de snelle afhandeling van zowel aan- als verkoopprocessen. Het bedrijf blinkt uit in het geven van eerlijk, realistisch advies zonder opdringerige verkooptactieken.
Er bestaat echter een duidelijke tweedeling in ervaringen. Een aanzienlijke groep klanten meldt ernstige problemen met onprofessioneel gedrag, slechte communicatie en gemiste afspraken. Enkele medewerkers worden beschreven als onvriendelijk, onbeleefd en respectloos. Dit patroon van negatieve ervaringen suggereert inconsistentie in servicekwaliteit tussen verschillende teamleden of kantoorlocaties.
Medewerkers van Immobilia | Vastgoed & Makelaardij
Top plaatsen waar Immobilia | Vastgoed & Makelaardij verkoopt
Immobilia | Vastgoed & Makelaardij is voornamelijk actief in Rotterdam , Bergschenhoek , Berkel en Rodenrijs , Pijnacker.
| Plaats | Aantal transacties | Gemiddelde prijs | Bekijk makelaars |
|---|---|---|---|
Rotterdam | 6 | € 353.250 | Makelaars in Rotterdam |
Bergschenhoek | 5 | € 657.900 | Makelaars in Bergschenhoek |
Berkel en Rodenrijs | 3 | € 483.333 | Makelaars in Berkel en Rodenrijs |
Pijnacker | 2 | € 525.000 | Makelaars in Pijnacker |
Type woningen die Immobilia | Vastgoed & Makelaardij verkoopt
Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het woningtype dat Immobilia | Vastgoed & Makelaardij het meest verkoopt is een Appartement.
Welke woningen verkoopt Immobilia | Vastgoed & Makelaardij?
Gem. € 393.833 · 61 dagen te koop
Portiekflat, Beneden + bovenwoning, Benedenwoning, Galerijflat
Gem. € 535.000 · 22 dagen te koop
Eengezinswoning
Gem. € 649.750 · 9 dagen te koop
Herenhuis
Gem. € 525.000 · 41 dagen te koop
Bungalow
Gem. € 625.000 · 29 dagen te koop
Eengezinswoning
Gem. € 845.000 · 87 dagen te koop
Eengezinswoning
Hoe presteert Immobilia | Vastgoed & Makelaardij in Rotterdam?
In Rotterdam verkochten 331 makelaars samen 5687 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Immobilia | Vastgoed & Makelaardij zich verhoudt tot het gemiddelde.
Verkoopprijs
32% boven het stadsgemiddelde
Verkoopsnelheid
9.5 dagen langzamer dan gemiddeld
Marktaandeel
16 van 5687 verkopen in Rotterdam
Tarieven van Immobilia | Vastgoed & Makelaardij
Immobilia | Vastgoed & Makelaardij publiceert geen vaste tarieven. Makelaars rekenen meestal een courtage van 1% tot 1,3% van de verkoopprijs. Bij de gemiddelde verkoopprijs van € 494.000 komt dat neer op € 4.943 tot € 6.426 voor verkoopbegeleiding en € 2.472 tot € 3.707 voor aankoopbegeleiding. Vraag altijd een offerte op: een vast tarief of een lagere courtage met bonus bij een hogere opbrengst komt vaak voor. Lees meer over de kosten van een verkoopmakelaar .
Veelgestelde vragen over Immobilia | Vastgoed & Makelaardij
Reviews per vestiging
"Absolute topmakelaars! Persoonlijk, professioneel, eerlijk én realistisch—precies wat je zoekt in een makelaarskantoor. Wat er voor mij echt uitsprong was de ijzersterke woningpresentatie; de foto's en video's geven een perfect en waarheidsgetrouw beeld van de realiteit. Bovendien staat het hele team altijd voor je klaar. Stuk voor stuk fijne mensen om mee te schakelen. Zonder twijfel 5 sterren!"
"Fijne ontmoeting met deze makelaar. Aardige en competente mensen, die hun vak gebied kennen! Zij nemen écht de tijd voor je en bieden begeleiding met een fijne, persoonlijke touch. Dankzij hun oprechte betrokkenheid en deskundigheid verloopt het hele proces volledig stressvrij."
"Keurige en professionele makelaar, erg vriendelijk en behulpzaam."
"Wederom goede zaken gedaan tbv woning verhuur, professioneel & persoonlijk."
"Fantastische begeleiding door Stefanie en haar team!"
"Fijne samenwerking; duidelijk, snel en direct. Goed persoonlijk contact"
"Stefanie en haar team hebben ons heel goed door het hele verkoopproces geleid. Keywords: professioneel, adequaat, kundig, zeer vriendelijk en een uitstekende communicatie. Op vragen kregen we ook altijd snel antwoord. Goede en fijne ervaring! André & Lea Straver"
"Stefanie en haar team hebben ons heel goed door het hele verkoopproces geleid. Keywords: professioneel, adequaat, kundig, zeer vriendelijk en een uitstekende communicatie. Op vragen kregen we ook altijd snel antwoord. Fijne en goede ervaring! André & Lea Straver"
"Alles werd uit handen genomen en duidelijk begeleid. Heldere communicatie en snel een nieuwe huurder kunnen vinden. Een aanrader."
"Wij zijn ontzettend tevreden over de begeleiding van Immobilia. Vanaf het eerste contact werd er professioneel, duidelijk en betrokken gecommuniceerd. Er werd goed geluisterd naar onze wensen en we werden gedurende het hele proces uitstekend begeleid."
"Fijne makelaar met liefde voor het vak en voor de klant. Wij hebben ons huis gekocht na een bezichtiging waar alles rustig bekeken en gevraagd mocht worden. Hierna heeft immobilia ons huis verkocht. Zowel bij aankoop als bij verkoop een helder advies en fijne ervaring."
"Ik heb eerst als particulier en later als investeerder uitstekende ervaring met Immobilia. Met persoonlijke, nauwkeurige service en met advies op maat onzorgt het team van Immobilia waar nodig. Ik kan Immobilia van harte aanbevelen aan iedereen die vastgoed wilt kopen , verkopen of verhuren."
"Hele fijne samenwerking gehad. Niks was teveel gevraagd. Zelfs na kantooruren zijn ze bereid mee te denken en ondersteunen. Alles verliep soepel en erg duidelijk!"
"Altijd zeer behulpzaam en heel veel vak/marktkennis mbt verhuren van vastgoed. Tevens altijd razendsnelle communicatie!"
"Immobilia is een betrouwbaar makelaarskantoor in Berkel en Rodenrijs. Zeer aan te bevelen bij verhuur of verkoop van uw appartement."
Tips bij het kiezen van een makelaar
Kosten verkoopmakelaar
Wat kost een verkoopmakelaar?
Kosten aankoopmakelaar
Tarieven en prijzen vergelijken
Makelaars vergelijken
Vind de beste makelaar voor jouw situatie
Taken aankoopmakelaar
Wat doet een aankoopmakelaar precies?
Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.
Samengesteld door Juiste Makelaar.
Vergelijk met andere makelaars
Bekijk hoe Immobilia | Vastgoed & Makelaardij presteert ten opzichte van andere makelaars in Rotterdam.
Immobilia | Vastgoed & Makelaardij Huidig Verkocht
16
Gem. prijs
€ 494.000
Verkooptijd
38.5 dgn
Reviews
Lagerweij & Fonk NVM Makelaars4 gedeelde werkgebieden
Verkocht
113
Gem. prijs
€ 580.000
Verkooptijd
27 dgn (-11.5)
Reviews
Van Dullink NVM Makelaars4 gedeelde werkgebieden
Verkocht
48
Gem. prijs
€ 630.000
Verkooptijd
36 dgn (-2.5)
Reviews
–
Ooms Makelaars4 gedeelde werkgebieden
Verkocht
620
Gem. prijs
€ 448.000
Verkooptijd
34 dgn (-4.5)
Reviews
DB NVM Makelaars | Baerz & Co 3 gedeelde werkgebieden
Verkocht
68
Gem. prijs
€ 611.000
Verkooptijd
26 dgn (-12.5)
Reviews
3B Makelaardij3 gedeelde werkgebieden
Verkocht
34
Gem. prijs
€ 362.000
Verkooptijd
29 dgn (-9.5)
Reviews