Heerlijk Thuis Makelaardij

35 woningen verkocht, gemiddeld in 35 dagen en voor € 404.000. Bekijk reviews, tarieven en waar Heerlijk Thuis Makelaardij het meest verkoopt.

Heerlijk Thuis Makelaardij is een makelaarskantoor in Rotterdam dat in totaal 35 woningen verkocht. Het kantoor is vooral actief in het middensegment, met een mediane verkoopprijs van € 350.000.

Heerlijk Thuis Makelaardij

35 verkocht

waarvan 35 in de afgelopen 12 maanden

€ 404.000
Gem. verkoopprijs
35 dgn
Gem. verkooptijd
€ 350.000
Mediane prijs

Dit makelaarskantoor verkoopt woningen die in een concurrerende prijsklasse vallen ten opzichte van andere woningen in Rotterdam en omgeving. De makelaar is actief in het middensegment.

Top plaatsen waar Heerlijk Thuis Makelaardij verkoopt

Heerlijk Thuis Makelaardij is het meest actief in Rotterdam. Dit makelaarskantoor verkoopt verder ook in andere plaatsen als Barendrecht, Ridderkerk, Dordrecht en Schiedam.

PlaatsAantal transactiesGemiddelde prijsBekijk makelaars

Rotterdam

10€ 430.900Makelaars in Rotterdam

Barendrecht

4€ 301.250Makelaars in Barendrecht

Ridderkerk

3€ 398.333Makelaars in Ridderkerk

Dordrecht

3€ 348.333Makelaars in Dordrecht

Schiedam

2€ 275.000Makelaars in Schiedam

Type woningen die Heerlijk Thuis Makelaardij verkoopt

Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het woningtype dat Heerlijk Thuis Makelaardij het meest verkoopt is een Eengezinswoning.

Welke woningen verkoopt Heerlijk Thuis Makelaardij ?

Appartement11 (31%)

Gem. € 334.091 · 44 dagen te koop

Portiekflat, Galerijflat, Beneden + bovenwoning, Bovenwoning

Eengezinswoning9 (26%)

Gem. € 439.167 · 47 dagen te koop

Tussenwoning6 (17%)

Gem. € 364.000 · 68 dagen te koop

Eengezinswoning

Hoekwoning5 (14%)

Gem. € 507.900 · 24 dagen te koop

Eengezinswoning

2-onder-1-kap1 (3%)

Gem. € 700.000 · 129 dagen te koop

Eengezinswoning

Geschakelde woning1 (3%)

Gem. € 695.000 · 32 dagen te koop

Eengezinswoning

Eindwoning1 (3%)

Gem. € 350.000 · 25 dagen te koop

Eengezinswoning

Hoe presteert Heerlijk Thuis Makelaardij in Rotterdam?

In Rotterdam verkochten 322 makelaars samen 5411 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Heerlijk Thuis Makelaardij zich verhoudt tot het gemiddelde.

Verkoopprijs

8% boven het stadsgemiddelde

+8%

Verkoopsnelheid

5 dagen langzamer dan gemiddeld

5 dgn

Marktaandeel

35 van 5411 verkopen in Rotterdam

0.6%

Tarieven van Heerlijk Thuis Makelaardij

Heerlijk Thuis Makelaardij publiceert geen vaste tarieven. Makelaars rekenen meestal een courtage van 1% tot 1,3% van de verkoopprijs. Bij de gemiddelde verkoopprijs van € 404.000 komt dat neer op € 4.036 tot € 5.247 voor verkoopbegeleiding en € 2.018 tot € 3.027 voor aankoopbegeleiding. Vraag altijd een offerte op: een vast tarief of een lagere courtage met bonus bij een hogere opbrengst komt vaak voor. Lees meer over de kosten van een verkoopmakelaar .

Veelgestelde vragen over Heerlijk Thuis Makelaardij

Heerlijk Thuis Makelaardij heeft in totaal 35 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 35 woningen.

Reviews per vestiging

Tips bij het kiezen van een makelaar

Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.

Samengesteld door Juiste Makelaar.