De Wekker Makelaardij
De Wekker Makelaardij: 292 woningen verkocht ✓ Gem. prijs € 395.000 ✓ 33 dagen verkooptijd ✓ 4.4/5 beoordeling. Vergelijk tarieven & reviews.
De Wekker Makelaardij is een gerenommeerd makelaarskantoor gevestigd in Leiden. Dit kantoor richt zich op het midden segment. Dit makelaarskantoor is een actieve verkoper.
De Wekker Makelaardij
waarvan 292 in de afgelopen 12 maanden
- € 395.000
- Gem. verkoopprijs
- 33 dgn
- Gem. verkooptijd
- 4.4
- 148 reviews
In Leiden staat De Wekker Makelaardij al 25 jaar klaar met een team van goed opgeleide en ervaren makelaars en taxateurs. Met vijf kantoren in de regio Zuid-Holland biedt dit kantoor regionale kennis en persoonlijke aandacht, of u nu wilt kopen, verkopen, verhuren, taxeren of hypotheekadvies zoekt.
De Wekker Makelaardij richt zich op het complete woningproces. Van het vinden van een (droom)woning tot het verkopen, verhuurbeheer en hypotheken, alles wordt onder één dak verzorgd. De vestigingen liggen in Leiden, Lisse, Voorburg, Voorschoten en Zoetermeer, waardoor het kantoor altijd dichtbij is voor klanten in de regio.
Het team van De Wekker Makelaardij staat bekend om hun brede marktkennis en persoonlijke benadering. Ze hebben niet alleen kennis van de regionale woningmarkt, maar ook van trends en regelgeving. Goede communicatie en aandacht voor details maken het verschil, en dat is precies wat dit kantoor biedt.
Dit zeggen klanten over De Wekker Makelaardij
De Wekker Makelaardij onderscheidt zich vooral door sterke individuele makelaars die klanten actief begeleiden en snel schakelen. Mike van Valderen springt eruit als aankoopmakelaar met uitgebreide marktkennis en strategisch inzicht; klanten prijzen zijn betrokkenheid, beschikbaarheid en vermogen om in gespannen marktsituaties succesvol te onderhandelen. Ook Elias, Ivo en Cas ontvangen consistent lof voor persoonlijke aandacht en efficiënte afhandeling. Echter, de makelaarij kampt met ernstige inconsistentie: terwijl veel klanten zeer tevreden zijn, melden anderen structurele problemen met communicatie, afspraken niet nakomen, en onprofessioneel gedrag. Klanten rapporteren regelmatig dat berichten onbeantwoord blijven, afspraken worden gemist, en dat het kantoor traag reageert op vervolgvragen. Bij taxaties zijn er herhaalde klachten over fouten in rapporten, onvoldoende expertise en slechte opvolging. Dit patroon van onbetrouwbaarheid speelt vooral op de vestiging Zoetermeer, maar komt ook elders voor.
"Bedankt Mitchell Weih! Had een Taxatie rapport nodig voor hypotheek aanvraag, prijsopgave helder van te voren afgesproken met meneer Mitchell via de telefoon, echt heel fijn geholpen door hem. Op dezelfde dag hadden hij de huiseigenaar gebeld en afspraak gemaakt om het huis te mogen bekijken, taxatie rapport netjes gekregen op dezelfde dag na de kijkafspraak! Top! Echt een aanrader! Ook bedankt de heer P. van Valderen voor het taxeren!"
"Zeer snel geschakeld voor een aankooptaxatie voor de hypotheek. Snel een afspraak kunnen maken en na taxatie binnen een dag een keurig gecertificeerd taxatierapport binnen. Hulde!"
"Zeer tevreden over deze makelaar. We hebben bij deze makelaar een huis gekocht. Onze financieel adviseur (jazeker de ...) maakte er een potje van. Cas van Nieuwstraten en collega hebben ons enorm geholpen, wat ze niet hoefden te doen.. Op iedere vraag per mail direkt antwoord (binnen 30 minuten). Toppers zijn het, ga zo door!"
Medewerkers van De Wekker Makelaardij
Top plaatsen waar De Wekker Makelaardij verkoopt
De Wekker Makelaardij is het meest actief in Leiden. Dit makelaarskantoor verkoopt verder ook in andere plaatsen als Zoetermeer, Leiderdorp, Voorburg en Voorschoten.
| Plaats | Aantal transacties | Gemiddelde prijs | Bekijk makelaars |
|---|---|---|---|
Leiden | 115 | € 363.257 | Makelaars in Leiden |
Zoetermeer | 40 | € 372.700 | Makelaars in Zoetermeer |
Leiderdorp | 29 | € 404.741 | Makelaars in Leiderdorp |
Voorburg | 19 | € 395.263 | Makelaars in Voorburg |
Voorschoten | 16 | € 389.125 | Makelaars in Voorschoten |
Type woningen die De Wekker Makelaardij verkoopt
Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het type woning wat De Wekker Makelaardij het meeste verkoopt is een Appartement.
Welke woningen verkoopt De Wekker Makelaardij?
Portiekflat, Galerijflat, Benedenwoning, Bovenwoning, Maisonnette, Portiekwoning, Beneden + bovenwoning, Dubbel benedenhuis, Tussenverdieping
Eengezinswoning
Villa
Eengezinswoning
Eengezinswoning
Eengezinswoning
Hoe presteert De Wekker Makelaardij in Leiden?
In Leiden verkochten 112 makelaars samen 1520 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe De Wekker Makelaardij zich verhoudt tot het gemiddelde.
Verkoopprijs
6% onder het stadsgemiddelde
Verkoopsnelheid
7 dagen langzamer dan gemiddeld
Marktaandeel
292 van 1520 verkopen in Leiden
Veelgestelde vragen over De Wekker Makelaardij
De Wekker Makelaardij heeft in totaal 292 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 292 woningen.
Reviews per vestiging
De Wekker Makelaardij heeft 4 vestigingen met reviews. Hieronder vind je de beoordelingen per vestiging.
Tips bij het kiezen van een makelaar
Kosten verkoopmakelaar
Wat kost een verkoopmakelaar?
Kosten aankoopmakelaar
Tarieven en prijzen vergelijken
Makelaars vergelijken
Vind de beste makelaar voor jouw situatie
Taken aankoopmakelaar
Wat doet een aankoopmakelaar precies?
Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.
Samengesteld door Juiste Makelaar.
Vergelijk met andere makelaars
Bekijk hoe De Wekker Makelaardij presteert ten opzichte van andere makelaars in Leiden.
De Wekker Makelaardij Huidig Verkocht
292
Gem. prijs
€ 395.000
Verkooptijd
33 dgn
Reviews
Makelaarsland20 gedeelde werkgebieden
Verkocht
1724
Gem. prijs
€ 502.000
Verkooptijd
26 dgn (-7)
Reviews
DOEN NVM Makelaars14 gedeelde werkgebieden
Verkocht
300
Gem. prijs
€ 466.000
Verkooptijd
26 dgn (-7)
Reviews
Emil NVM Makelaars11 gedeelde werkgebieden
Verkocht
118
Gem. prijs
€ 472.000
Verkooptijd
21 dgn (-12)
Reviews
Kompas Makelaars11 gedeelde werkgebieden
Verkocht
250
Gem. prijs
€ 401.000
Verkooptijd
43 dgn (+10)
Reviews
REMAX Makelaarsgilde10 gedeelde werkgebieden
Verkocht
309
Gem. prijs
€ 432.000
Verkooptijd
24 dgn (-9)
Reviews