Chris Oosting Makelaardij
10 woningen verkocht, gemiddeld in 32 dagen en voor € 630.000. Bekijk reviews, tarieven en waar Chris Oosting Makelaardij het meest verkoopt.
Chris Oosting Makelaardij is een makelaarskantoor in Monnickendam dat in totaal 10 woningen verkocht. Het kantoor is vooral actief in het hogere segment, met een mediane verkoopprijs van € 562.500.
Chris Oosting Makelaardij
waarvan 10 in de afgelopen 12 maanden
- € 630.000
- Gem. verkoopprijs
- 32 dgn
- Gem. verkooptijd
- 4.6
- 9 reviews
Dit makelaarskantoor verkoopt woningen die in een hogere prijsklasse vallen ten opzichte van andere woningen in Monnickendam en omgeving. De makelaar is actief in het hogere segment.
Dit zeggen klanten over Chris Oosting Makelaardij
9 Google-reviews · laatste review april 2026
Chris Oosting onderscheidt zich door zijn flexibele en betrokken aanpak bij zowel aan- als verkoop. Klanten waarderen zijn eerlijke adviezen, snelle reacties en vermogen om strategisch in te spelen op onderhandelingen, wat regelmatig tot aanzienlijke besparingen leidt. Hij staat bekend om maatwerk in plaats van standaardprocedures en het kritisch meewegen van risico's naast kansen. De meerderheid van klanten benadrukt zijn betrouwbaarheid en deskundigheid, vooral in de regio Waterland. Eén klant uit zich zeer negatief over integriteit en naleving van afspraken, wat een belangrijk voorbehoud vormt.
Medewerkers van Chris Oosting Makelaardij
Top plaatsen waar Chris Oosting Makelaardij verkoopt
Chris Oosting Makelaardij is het meest actief in Monnickendam. Dit makelaarskantoor verkoopt verder ook in andere plaatsen als Marken, Watergang, Edam en Zaandam.
| Plaats | Aantal transacties | Gemiddelde prijs | Bekijk makelaars |
|---|---|---|---|
Monnickendam | 5 | € 599.200 | Makelaars in Monnickendam |
Marken | 2 | € 387.500 | Makelaars in Marken |
Watergang | 1 | € 995.000 | Makelaars in Watergang |
Edam | 1 | € 995.000 | Makelaars in Edam |
Zaandam | 1 | € 539.000 | Makelaars in Zaandam |
Type woningen die Chris Oosting Makelaardij verkoopt
Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het woningtype dat Chris Oosting Makelaardij het meest verkoopt is een Tussenwoning.
Welke woningen verkoopt Chris Oosting Makelaardij?
Gem. € 554.667 · 81 dagen te koop
Eengezinswoning, Grachtenpand
Gem. € 590.000 · 36 dagen te koop
Eengezinswoning, Herenhuis
Gem. € 475.000 · 19 dagen te koop
Gem. € 995.000 · 262 dagen te koop
Villa
Gem. € 598.000 · 15 dagen te koop
Gem. € 798.000 · 37 dagen te koop
Herenhuis
Hoe presteert Chris Oosting Makelaardij in Monnickendam?
In Monnickendam verkochten 12 makelaars samen 38 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Chris Oosting Makelaardij zich verhoudt tot het gemiddelde.
Verkoopprijs
26% boven het stadsgemiddelde
Verkoopsnelheid
3 dagen langzamer dan gemiddeld
Marktaandeel
10 van 38 verkopen in Monnickendam
Tarieven van Chris Oosting Makelaardij
Chris Oosting Makelaardij publiceert geen vaste tarieven. Makelaars rekenen meestal een courtage van 1% tot 1,3% van de verkoopprijs. Bij de gemiddelde verkoopprijs van € 630.000 komt dat neer op € 6.300 tot € 8.190 voor verkoopbegeleiding en € 3.150 tot € 4.725 voor aankoopbegeleiding. Vraag altijd een offerte op: een vast tarief of een lagere courtage met bonus bij een hogere opbrengst komt vaak voor. Lees meer over de kosten van een verkoopmakelaar .
Veelgestelde vragen over Chris Oosting Makelaardij
Reviews per vestiging
"Via een vrij ad hoc zoektocht kwam ik bij Chris terecht terwijl ik al een bezichtiging had ingepland en dat bleek een schot in de roos om hem in te zetten als aankoopmakelaar. Chris is ontzettend flexibel en betrokken. Hij kon dezelfde dag (na ons eerste telefoontje) nog aansluiten bij de bezichtiging en dat gaf direct vertrouwen. Gedurende het hele proces heeft hij mij scherp en eerlijk begeleid. Hij kijkt niet alleen naar de kansen, maar ook kritisch naar de risico’s en denkt actief met je mee. Geen standaard aanpak, maar echt maatwerk. Wat voor mij het verschil maakte, is zijn strategisch advies bij het uitbrengen van het bod. Dankzij zijn inzicht en aanpak heb ik uiteindelijk duizenden euro’s bespaard ten opzichte van wat ik zelf waarschijnlijk had geboden. Mijn hypotheekadviseur zei zelfs: 'Dit gebeurd niet vaak dat je zo'n goede deal nog kan sluiten anno 2026, met een verkopende partij'. Ik heb Chris ingezet als aankoopmakelaar en zou hem zonder twijfel aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een betrokken, deskundige en betrouwbare (aankoop)makelaar."
"10 de 10"
"Chris is een fantastische makelaar die ons geholpen heeft bij de verkoop van onze woning. Eerlijk advies, fijne begeleiding, makkelijk contact en bovenal een uitmuntend resultaat. Wat wil je nog meer van een makelaar?"
"Korte versie, deze man heeft mij en mijn gezin aan een droomhuis geholpen. Fantastische en eerlijke makelaar. Ga niet naar iemand anders als je iets in omgeving Waterland wil gaan kopen. 6 sterren!!"
"Chris is een geweldige makelaar met veel ervaring! Zonder hem en zijn advies zou het niet mogelijk zijn geweest ons droomhuis te kopen. Uitstekend!!"
"Snel,komt afspraken na!"
"Prima makelaar"
"Top"
Tips bij het kiezen van een makelaar
Kosten verkoopmakelaar
Wat kost een verkoopmakelaar?
Kosten aankoopmakelaar
Tarieven en prijzen vergelijken
Makelaars vergelijken
Vind de beste makelaar voor jouw situatie
Taken aankoopmakelaar
Wat doet een aankoopmakelaar precies?
Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.
Samengesteld door Juiste Makelaar.
Vergelijk met andere makelaars
Bekijk hoe Chris Oosting Makelaardij presteert ten opzichte van andere makelaars in Monnickendam.
Chris Oosting Makelaardij Huidig Verkocht
10
Gem. prijs
€ 630.000
Verkooptijd
32 dgn
Reviews
Hoekstra en Van Eck4 gedeelde werkgebieden
Verkocht
577
Gem. prijs
€ 494.000
Verkooptijd
30 dgn (-2)
Reviews
Van Overbeek Makelaars o.g.4 gedeelde werkgebieden
Verkocht
214
Gem. prijs
€ 449.000
Verkooptijd
25 dgn (-7)
Reviews
Van de Steege Makelaarsgroep4 gedeelde werkgebieden
Verkocht
326
Gem. prijs
€ 514.000
Verkooptijd
39 dgn (+7)
Reviews
Teunisse Makelaars o.g. b.v.3 gedeelde werkgebieden
Verkocht
22
Gem. prijs
€ 414.000
Verkooptijd
46 dgn (+14)
Reviews
KRK Makelaars2 gedeelde werkgebieden
Verkocht
412
Gem. prijs
€ 468.000
Verkooptijd
35 dgn (+3)
Reviews