Van der Krabben makelaardij
Van der Krabben makelaardij: 469 woningen verkocht ✓ Gem. prijs € 519.000 ✓ 28 dagen verkooptijd ✓ 4.2/5 beoordeling. Vergelijk tarieven & reviews.
Van der Krabben makelaardij is een gerenommeerd makelaarskantoor gevestigd in Oss. Dit kantoor richt zich op het hogere segment. Dit makelaarskantoor is een actieve verkoper.
Van der Krabben makelaardij
waarvan 469 in de afgelopen 12 maanden
- € 519.000
- Gem. verkoopprijs
- 28 dgn
- Gem. verkooptijd
- 4.2
- 129 reviews
In Uden vind je Van der Krabben makelaardij, een kantoor met meer dan 75 jaar historie in Oss en Uden. Ze bieden complete makelaarsdiensten voor koopwoningen, hypotheken en zakelijk vastgoed in de regio Uden of Oss.
Van der Krabben makelaardij staat bekend als de compleetste makelaar in hun woon- en werkgebied. Hun diensten zijn afgestemd op de woningmarkt van Uden en Oss, waar ze alles al eens gezien hebben en kennen als hun broekzak. Ze bieden advies voor bewoners, bouwers en beleidsmakers.
Het kantoor werkt met teams van specialisten die pas tevreden zijn als jij dat ook bent. Ze zijn namelijk niet alleen een ‘Meer Makelaar’, maar ze hebben alles in huis om jou meer te bieden dan je kent van een gewone makelaar.
Dit zeggen klanten over Van der Krabben makelaardij
Van der Krabben Makelaardij onderscheidt zich door sterke persoonlijke betrokkenheid en proactieve begeleiding, vooral onder leiding van ervaren makelaars zoals Loek, Wesley en Olaf. Klanten waarderen consistent de snelle communicatie, duidelijke informatievoorziening en het vermogen om complexe transacties soepel af te handelen, van erfenissen tot gelijktijdige aan- en verkopen. Het kantoor werkt met professionele ondersteuning (fotografie, styling, online presentatie) en bereikt vaak snelle verkooptijden.
Er bestaat echter een duidelijke tweedeling in ervaringen. Een aanzienlijke groep klanten rapporteert ernstige problemen met communicatie, onbetrouwbaarheid en gebrek aan integriteit, met name op de vestiging Oss. Klanten melden herhaaldelijk dat afspraken niet worden nagekomen, reacties uitblijven (soms weken), en dat de makelaar tegenstrijdige informatie geeft aan koper en verkoper. Deze negatieve ervaringen concentreren zich vooral rond bepaalde medewerkers en de Oss-vestiging.
"Ik heb bijzonder goede ervaring met van der Krabben. Na het overlijden van mijn vader hebben zij het huis verkocht. Van begin tot eind hebben ze hier de regie over gevoerd en ons als nabestaanden zeer goed geholpen bij het gehele traject. Van bezichtigen tot de uiteindelijke verkoop."
"Verkoop via Wesley van Vlijmen ging erg snel en zeer goede communicatie. Ook het advies van Ralph Timmermans bij de aankoop was goed en professioneel."
"Prima ervaring met VDK. Het verkoopproces verliep voorspoedig en ik was vooral tevreden met de goede en tijdige communicatie door de makelaar."
Medewerkers van Van der Krabben makelaardij
Top plaatsen waar Van der Krabben makelaardij verkoopt
Van der Krabben makelaardij is het meest actief in Oss. Dit makelaarskantoor verkoopt verder ook in andere plaatsen als Uden, Berghem, Heesch en Zeeland.
| Plaats | Aantal transacties | Gemiddelde prijs | Bekijk makelaars |
|---|---|---|---|
Oss | 237 | € 445.751 | Makelaars in Oss |
Uden | 82 | € 539.580 | Makelaars in Uden |
Berghem | 33 | € 515.985 | Makelaars in Berghem |
Heesch | 16 | € 760.313 | Makelaars in Heesch |
Zeeland | 13 | € 572.077 | Makelaars in Zeeland |
Type woningen die Van der Krabben makelaardij verkoopt
Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het type woning wat Van der Krabben makelaardij het meeste verkoopt is een Tussenwoning.
Welke woningen verkoopt Van der Krabben makelaardij?
Galerijflat, Portiekflat, Benedenwoning, Bovenwoning, Maisonnette, Penthouse, Portiekwoning
Eengezinswoning, Villa, Woonboerderij, Bungalow, Herenhuis, Landhuis
Eengezinswoning, Bungalow
Herenhuis
Eengezinswoning, Bungalow, Woonboerderij
Eengezinswoning, Bungalow
Eengezinswoning
Eengezinswoning, Bungalow
Hoe presteert Van der Krabben makelaardij in Oss?
In Oss verkochten 47 makelaars samen 611 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Van der Krabben makelaardij zich verhoudt tot het gemiddelde.
Verkoopprijs
33% boven het stadsgemiddelde
Verkoopsnelheid
2 dagen langzamer dan gemiddeld
Marktaandeel
469 van 611 verkopen in Oss
Veelgestelde vragen over Van der Krabben makelaardij
Van der Krabben makelaardij heeft in totaal 469 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 469 woningen.
Reviews per vestiging
Van der Krabben makelaardij heeft 2 vestigingen met reviews. Hieronder vind je de beoordelingen per vestiging.
Tips bij het kiezen van een makelaar
Kosten verkoopmakelaar
Wat kost een verkoopmakelaar?
Kosten aankoopmakelaar
Tarieven en prijzen vergelijken
Makelaars vergelijken
Vind de beste makelaar voor jouw situatie
Taken aankoopmakelaar
Wat doet een aankoopmakelaar precies?
Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.
Samengesteld door Juiste Makelaar.
Vergelijk met andere makelaars
Bekijk hoe Van der Krabben makelaardij presteert ten opzichte van andere makelaars in Oss.
Van der Krabben makelaardij Huidig Verkocht
469
Gem. prijs
€ 519.000
Verkooptijd
28 dgn
Reviews
Van der Krabben makelaardij locatie Oss24 gedeelde werkgebieden
Verkocht
346
Gem. prijs
€ 504.000
Verkooptijd
28 dgn
Reviews
Van Casteren Makelaardij Schaijk17 gedeelde werkgebieden
Verkocht
98
Gem. prijs
€ 541.000
Verkooptijd
35 dgn (+7)
Reviews
Bernheze Makelaars15 gedeelde werkgebieden
Verkocht
98
Gem. prijs
€ 594.000
Verkooptijd
55 dgn (+27)
Reviews
Bato Makelaars en Woningadviseurs11 gedeelde werkgebieden
Verkocht
80
Gem. prijs
€ 511.000
Verkooptijd
27 dgn (-1)
Reviews
Akker Makelaardij11 gedeelde werkgebieden
Verkocht
64
Gem. prijs
€ 526.000
Verkooptijd
23 dgn (-5)
Reviews