Steenks & Van Deelen Makelaars-Taxateurs B.V.

52 woningen verkocht, gemiddeld in 31 dagen en voor € 570.000. Bekijk reviews, tarieven en waar Steenks & Van Deelen Makelaars-Taxateurs B.V. het meest verkoopt.

Steenks & Van Deelen Makelaars-Taxateurs B.V. is een makelaarskantoor in Den Haag dat in totaal 52 woningen verkocht. Het kantoor is vooral actief in het hogere segment, met een mediane verkoopprijs van € 450.000.

Steenks & Van Deelen Makelaars-Taxateurs B.V.

52 verkocht

waarvan 52 in de afgelopen 12 maanden

€ 570.000
Gem. verkoopprijs
31 dgn
Gem. verkooptijd
5.0
9 reviews
Over Steenks & Van Deelen Makelaars-Taxateurs B.V.

In den haag staat een jong en dynamisch makelaarskantoor dat samen meer dan 30 jaar ervaring in de markt heeft opgebouwd. Met een frisse blik en persoonlijke aandacht biedt het kantoor een solide dienstverlening, waarbij het belang van de cliënt altijd voorop staat.

Het kantoor is gespecialiseerd in verkoop, verhuur, taxatie en beheer en werkt actief in de regio Den Haag en diverse randgemeenten. Beide makelaars zijn gecertificeerd en beschikken over een uitgebreid netwerk, zowel binnen als buiten de markt.

Kenmerkend voor dit kantoor is de combinatie van enthousiasme, communicatieve vaardigheden en ondernemersgeest. Relia Steenks en Bob van Deelen brengen hun passie voor het beroep en hun brede ervaring in de makelaardij in, om cliënten het beste resultaat te bieden.

Dit zeggen klanten over Steenks & Van Deelen Makelaars-Taxateurs B.V.

9 Google-reviews · laatste review augustus 2026

5.0
9 reviews
5
14
4
1
3
0
2
1
1
0

Steenks & Van Deelen onderscheidt zich door een persoonlijke, no-nonsense aanpak waarbij klanten voelen dat het team echt met hen meeleeft. Bob staat bekend om zijn eerlijke, praktische adviezen zonder verkooppraatjes, terwijl het kantoor zich onderscheidt door snelheid en initiatief — zoals het organiseren van open huizen met hapjes en drankjes die direct resulteren in verkopen. Het team werkt nauw samen en denkt actief mee met klanten, ook bij complexere zaken zoals verbouwingen en hypotheektrajecten. Zowel Nederlandse als internationale klanten waarderen de professionele begeleiding van begin tot eind, waarbij bereikbaarheid en betrokkenheid centraal staan.

Eerlijk en praktisch advies Persoonlijke, no-nonsense aanpak Snelle en efficiënte service Creatieve marketinginitiatieven Zeer bereikbaar en betrokken Sterke teamsamenstelling Goed voor internationale klanten

"Waar moet ik beginnen? Ze hebben geweldig werk geleverd! Steenks en van Deelen hebben mij tot de allerlaatste stap geholpen. Ze zijn tot het gaatje gegaan om uiteindelijk een succes ervan te maken. Nadat de koop was gesloten bleef de koper helaas tot driemaal toe in gebreke (!). SVD heeft mij bijgestaan door rondvraag te doen bij collegas, de juridische dienst erbij te betrekken, continue de aankoopmakelaar, notaris en koper te blijven bellen. Ze hebben meerdere keren analyses uitgevoerd om mijn belang als verkoper te borgen. Ook hebben ze mij begeleid in diverse stappen met de notaris, koper en aankoopmakelaar. Ze hebben geen moeite gespaard om het succesvol te maken. Ze hebben gewoon goed werk geleverd, en ik ben superblij dat ik SVD heb gekozen."

Ruud Poutsmajuli 2025

"Bob heeft ons heel fijn begeleid bij zowel de aankoop als de verkoop van onze woning. Persoonlijk contact, eerlijk advies en een prettige no-nonsense aanpak. Hij is duidelijk, betrokken, goed bereikbaar en zegt gewoon waar het op staat. Geen verkooppraatjes, maar oprecht en praktisch advies, met goede begeleiding van begin tot eind. Ook het contact met Els op kantoor verliep altijd heel prettig en soepel. We kijken met een erg goed gevoel terug op het hele traject en kunnen Bob en zijn team van harte aanbevelen!"

Nicole van den Boschaugustus 2026

"Wij zijn fijn ,vakkundig en snel geholpen.Wij hadden op korte termijn een taxatie nodig voor onze hypotheekaanvraag .Els zorgde ervoor dat Bob al binnen een week de taxatie kon doen .Zeer behulpzaam en gaf goed advies en dacht ook zeker mee met onze aankomende verbouwing 😀"

mirjam van der deijljuni 2026

"Bij de verkoop van ons huis zijn wij ontzettend goed geholpen door Bob, Relia en Els. Vanaf het eerste moment voelde het vertrouwd en wisten we dat we op hun advies konden rekenen. Onze verwachtingen zijn zelfs overtroffen. Vooral hun initiatief om een open huis te organiseren met hapjes en drankjes was een groot succes, de uiteindelijke koper heeft ons huis daar ook voor het eerst gezien. Kortom, een kantoor dat je volledig kunt vertrouwen en dat altijd met je meedenkt."

Amber Jansenmei 2026

"Relia was absolutely great! Very helpful, always available, knowledgeable and very professional. She guided us through the whole process and used her skills and expertise when it was needed the most. If you need a good real estate agent, this is the one!"

Jan P.juli 2025

Medewerkers van Steenks & Van Deelen Makelaars-Taxateurs B.V.

Bob

Eerlijk, praktisch advies zonder verkooppraatjes; begeleidt zowel aankoop als verkoop

Relia

Zeer professioneel, altijd beschikbaar en deskundig in complexe transacties

Els

Organisatie en administratie op orde; zorgt voor soepel verloop van trajecten

Top plaatsen waar Steenks & Van Deelen Makelaars-Taxateurs B.V. verkoopt

Steenks & Van Deelen Makelaars-Taxateurs B.V. is het meest actief in Den Haag. Dit makelaarskantoor verkoopt verder ook in andere plaatsen als Voorburg, Leidschendam, Rijswijk en Wassenaar.

PlaatsAantal transactiesGemiddelde prijsBekijk makelaars

Den Haag

41€ 573.988Makelaars in Den Haag

Voorburg

3€ 421.333Makelaars in Voorburg

Leidschendam

2€ 397.500Makelaars in Leidschendam

Rijswijk

2€ 422.500Makelaars in Rijswijk

Wassenaar

1€ 800.000Makelaars in Wassenaar

Type woningen die Steenks & Van Deelen Makelaars-Taxateurs B.V. verkoopt

Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het woningtype dat Steenks & Van Deelen Makelaars-Taxateurs B.V. het meest verkoopt is een Appartement.

Welke woningen verkoopt Steenks & Van Deelen Makelaars-Taxateurs B.V.?

Appartement42 (81%)

Gem. € 461.631 · 41 dagen te koop

Bovenwoning, Galerijflat, Portiekflat, Tussenverdieping, Portiekwoning, Benedenwoning, Penthouse, Dubbel benedenhuis

Tussenwoning5 (10%)

Gem. € 781.800 · 28 dagen te koop

Herenhuis, Eengezinswoning

2-onder-1-kap3 (6%)

Gem. € 1.195.000 · 63 dagen te koop

Villa

Vrijstaand1 (2%)

Gem. € 1.495.000 · 50 dagen te koop

Villa

Eengezinswoning1 (2%)

Gem. € 1.250.000 · 19 dagen te koop

Herenhuis

Hoe presteert Steenks & Van Deelen Makelaars-Taxateurs B.V. in Den Haag?

In Den Haag verkochten 366 makelaars samen 5676 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Steenks & Van Deelen Makelaars-Taxateurs B.V. zich verhoudt tot het gemiddelde.

Verkoopprijs

43% boven het stadsgemiddelde

+43%

Verkoopsnelheid

3 dagen langzamer dan gemiddeld

3 dgn

Marktaandeel

52 van 5676 verkopen in Den Haag

0.9%

Tarieven van Steenks & Van Deelen Makelaars-Taxateurs B.V.

Steenks & Van Deelen Makelaars-Taxateurs B.V. publiceert geen vaste tarieven. Makelaars rekenen meestal een courtage van 1% tot 1,3% van de verkoopprijs. Bij de gemiddelde verkoopprijs van € 570.000 komt dat neer op € 5.698 tot € 7.407 voor verkoopbegeleiding en € 2.849 tot € 4.273 voor aankoopbegeleiding. Vraag altijd een offerte op: een vast tarief of een lagere courtage met bonus bij een hogere opbrengst komt vaak voor. Lees meer over de kosten van een verkoopmakelaar .

Veelgestelde vragen over Steenks & Van Deelen Makelaars-Taxateurs B.V.

Steenks & Van Deelen Makelaars-Taxateurs B.V. heeft in totaal 52 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 52 woningen.

Reviews per vestiging

Tips bij het kiezen van een makelaar

Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.

Samengesteld door Juiste Makelaar.