Marjan van Heerde Makelaardij

43 woningen verkocht, gemiddeld in 23 dagen en voor € 477.000. Bekijk reviews, tarieven en waar Marjan van Heerde Makelaardij het meest verkoopt.

Marjan van Heerde Makelaardij is een makelaarskantoor in Nijmegen dat in totaal 43 woningen verkocht. Het kantoor is vooral actief in het hogere segment, met een mediane verkoopprijs van € 435.000.

Marjan van Heerde Makelaardij

43 verkocht

waarvan 43 in de afgelopen 12 maanden

€ 477.000
Gem. verkoopprijs
23 dgn
Gem. verkooptijd
4.8
16 reviews

Dit makelaarskantoor verkoopt woningen die in een hogere prijsklasse vallen ten opzichte van andere woningen in Nijmegen en omgeving. De makelaar is actief in het hogere segment.

Dit zeggen klanten over Marjan van Heerde Makelaardij

16 Google-reviews · laatste review juli 2026

4.8
16 reviews
5
16
4
0
3
0
2
1
1
0

Marjan van Heerde Makelaardij onderscheidt zich door een persoonlijke, betrokken aanpak waarbij klanten zich goed begrepen voelen. Het team communiceert helder en transparant, houdt klanten voortdurend op de hoogte en denkt actief mee in het proces. Zowel bij aan- als verkoop weten zij klanten snel en efficiënt naar hun doel te helpen. De korte lijnen en hoge bereikbaarheid van Marjan en haar team, met name assistente Lisanne, zorgen ervoor dat het gehele traject van zoeken tot sleuteloverdracht prettig verloopt. Klanten waarderen vooral de combinatie van professionele expertise met een laagdrempelige, vriendelijke benadering.

Persoonlijke begeleiding Transparante communicatie Snel resultaat Goed bereikbaar team Meedenken in proces Professioneel en vriendelijk Deskundig advies Hoge provisiekosten

"Wij zijn erg goed begeleid tijdens het hele verkoop proces door Marjan van Heerde makelaardij. Alles werd duidelijk gecommuniceerd en we werden continu op de hoogte gehouden. Echte aanrader!"

Mireille van Dijkaugustus 2020

"Blij dat onze woning snel is verkocht! Goede fotograaf en keurige presentatie. Bedankt Marjan van Heerde !"

Suzan de Leeuwaugustus 2020

"We zijn erg goed begeleid door Marjan van Heerde Makelaardij bij de aankoop van onze jaren dertig woning in 2018! Haar persoonlijke en professionele aanpak heeft ons zeer geholpen in deze lastige markt. We raden Marjan van harte bij u aan!"

Mark van Geffenaugustus 2020

"Marjan heeft me uitstekend geholpen met het vinden van mijn appartement in deze lastige markt."

Nick Boshovenaugustus 2020

"Niets dan lof over Marjan van Heerde makelaardij! Zeer professioneel en heel mooi resultaat door hen. Ook de assistent makelaar Lisanne is erg goed. Korte lijnen, goed meedenken, goed bereikbaar. Dikke aanrader!"

Senja Mensinkjuli 2026

"Aanbevolen! Marjan en Lisanne hebben ons fantastisch geholpen. Deskundig, vriendelijk & betrouwbaar. De verkoop van ons huis was daarmee een fijn proces."

Tom van Ooijenfebruari 2026

"Marjan en haar team hebben ons als aankoopmakelaar geholpen bij het vinden en kopen van een woning en we zijn zeer tevreden over de begeleiding. Betrokken, transparant en persoonlijk. Marjan voelde onze wensen goed aan en was altijd uitstekend bereikbaar, dat gold sowieso voor haar hele team. Tijdens het gehele proces, van het zoeken van een woning tot de sleuteloverdracht, denken ze met je mee. We raden deze makelaar van harte aan."

Jeroen Margryjanuari 2026

Medewerkers van Marjan van Heerde Makelaardij

Marjan van Heerde

Voelt wensen van klanten goed aan en biedt deskundige, persoonlijke begeleiding

Lisanne

Assistente makelaar die goed meedenkt en altijd bereikbaar is voor klanten

Top plaatsen waar Marjan van Heerde Makelaardij verkoopt

Marjan van Heerde Makelaardij is voornamelijk actief in Nijmegen , Groesbeek , Lent , Beek.

PlaatsAantal transactiesGemiddelde prijsBekijk makelaars

Nijmegen

40€ 466.850Makelaars in Nijmegen

Groesbeek

1€ 550.000Makelaars in Groesbeek

Lent

1€ 825.000Makelaars in Lent

Beek

1€ 450.000Makelaars in Beek

Type woningen die Marjan van Heerde Makelaardij verkoopt

Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het woningtype dat Marjan van Heerde Makelaardij het meest verkoopt is een Tussenwoning.

Welke woningen verkoopt Marjan van Heerde Makelaardij?

Tussenwoning20 (47%)

Gem. € 512.450 · 31 dagen te koop

Eengezinswoning

Appartement16 (37%)

Gem. € 350.625 · 25 dagen te koop

Portiekflat, Bovenwoning, Maisonnette, Benedenwoning

2-onder-1-kap3 (7%)

Gem. € 635.000 · 27 dagen te koop

Eengezinswoning

Vrijstaand2 (5%)

Gem. € 642.500 · 32 dagen te koop

Eengezinswoning

Hoekwoning1 (2%)

Gem. € 625.000 · 19 dagen te koop

Eengezinswoning

Eindwoning1 (2%)

Gem. € 825.000 · 14 dagen te koop

Eengezinswoning

Hoe presteert Marjan van Heerde Makelaardij in Nijmegen?

In Nijmegen verkochten 115 makelaars samen 1710 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Marjan van Heerde Makelaardij zich verhoudt tot het gemiddelde.

Verkoopprijs

19% boven het stadsgemiddelde

+19%

Verkoopsnelheid

1 dagen sneller gemiddeld

1 dgn

Marktaandeel

43 van 1710 verkopen in Nijmegen

2.5%

Tarieven van Marjan van Heerde Makelaardij

Marjan van Heerde Makelaardij publiceert geen vaste tarieven. Makelaars rekenen meestal een courtage van 1% tot 1,3% van de verkoopprijs. Bij de gemiddelde verkoopprijs van € 477.000 komt dat neer op € 4.767 tot € 6.197 voor verkoopbegeleiding en € 2.384 tot € 3.575 voor aankoopbegeleiding. Vraag altijd een offerte op: een vast tarief of een lagere courtage met bonus bij een hogere opbrengst komt vaak voor. Lees meer over de kosten van een verkoopmakelaar .

Veelgestelde vragen over Marjan van Heerde Makelaardij

Marjan van Heerde Makelaardij heeft in totaal 43 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 43 woningen.

Reviews per vestiging

Tips bij het kiezen van een makelaar

Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.

Samengesteld door Juiste Makelaar.