Het woonhart makelaardij

Het woonhart makelaardij: 37 woningen verkocht ✓ Gem. prijs € 471.000 ✓ 27 dagen verkooptijd ✓ 4.5/5 beoordeling. Vergelijk tarieven & reviews.

Het woonhart makelaardij is een professioneel makelaarskantoor gevestigd in Nijmegen. De makelaar is gespecialiseerd in het hogere segment. Dit makelaarskantoor is een gerichte verkoper.

Het woonhart makelaardij

37 verkocht

waarvan 37 in de afgelopen 12 maanden

€ 471.000
Gem. verkoopprijs
27 dgn
Gem. verkooptijd
4.5
60 reviews

Dit makelaarskantoor verkoopt woningen die in een hogere prijsklasse vallen ten opzichte van andere woningen in Nijmegen en omgeving. De makelaar is actief in een hogere segment.

Dit zeggen klanten over Het woonhart makelaardij

4.5
60 reviews
5
50
4
4
3
0
2
0
1
6

Het Woonhart Makelaardij onderscheidt zich door een persoonlijke, no-nonsense aanpak waarbij klanten voelen dat hun belangen centraal staan. Het team werkt efficiënt en flexibel, met korte communicatielijnen via WhatsApp en snelle responstijden, zelfs buiten kantooruren. Klanten waarderen de deskundigheid, vooral op het gebied van taxaties en marktkennis in de regio Nijmegen, en de manier waarop het team proactief meedenkt en oplossingen aanbiedt. De verkopen verlopen vaak sneller dan gemiddeld, en het team begeleidt klanten persoonlijk door het gehele proces. Een klein aantal klanten rapporteert echter communicatieproblemen en onprofessioneel gedrag, wat suggereert dat de service niet altijd consistent is.

Snelle respons en efficiënte afhandeling Persoonlijke benadering en meedenkend Deskundig in taxaties en marktkennis Flexibel en bereikbaar buiten kantooruren Sterke begeleiding bij aankoop en verkoop Eerlijke prijsstelling en advies Digitale communicatie via app en WhatsApp Inconsistente communicatie en responsiviteit Onprofessioneel gedrag en gebrek aan respect

"Top verkoop team van Woon-Hart ❤️makelaars. Deze makelaar en zijn team gaat van begin tot einde voor je door het vuur. Ons huis verkopen via Woonhart makelaardij! Binnen een paar uur stond ons huis op funda. Ook wijzigingen en reacties van potentiele kopers werden snel doorgevoerd. Snelle respons als je ze nodig hebt en altijd meedenkend, zelfs S’avonds of in het weekend. Wij adviseren Woonhart Makelaardij aan ieder aan die graag op een succesvolle , snelle en prettige manier hun huis willen verkopen . manier een woning wil verkopen."

Willy buxuskoning

"Als je op zoek bent naar een makelaar die precies aanvoelt wat je wensen zijn, dan ben je bij het Woonhart aan het juiste adres. Dat is wat ons is overkomen. Wij raden dit enthousiaste team iedereen aan. nogmaals bedankt . Ger en Bea"

Bea van Setten

"Twan van der Laak heeft onze taxatie verzorgd. Het was een prettige samenwerking. De bezichtiging was al na een dag en de rapportage volgde snel. We zijn erg tevreden over Het Woonhart Makelaardij. Jarco en Jessica"

Jarco Verboom

Medewerkers van Het woonhart makelaardij

Hans Hasselbach

Deskundig taxateur en verkoper met sterke marktkennis en persoonlijke aandacht

Twan van der Laak

Snelle en kundige taxateur met goede regionale marktkennis

Peter

Betrokken verkoper die samen met Hans succesvolle verkopen realiseert

Top plaatsen waar Het woonhart makelaardij verkoopt

Het woonhart makelaardij is het meest actief in Nijmegen. Dit makelaarskantoor verkoopt verder ook in andere plaatsen als Arnhem, Zetten, Oosterhout en Valburg.

PlaatsAantal transactiesGemiddelde prijsBekijk makelaars

Nijmegen

17€ 539.294Makelaars in Nijmegen

Arnhem

5€ 325.500Makelaars in Arnhem

Zetten

3€ 451.667Makelaars in Zetten

Oosterhout

2€ 307.000Makelaars in Oosterhout

Valburg

1€ 489.000Makelaars in Valburg

Type woningen die Het woonhart makelaardij verkoopt

Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het type woning wat Het woonhart makelaardij het meeste verkoopt is een Eengezinswoning.

Welke woningen verkoopt Het woonhart makelaardij?

Eengezinswoning13 (35%)
Tussenwoning8 (22%)

Eengezinswoning

Appartement6 (16%)

Portiekflat

2-onder-1-kap5 (14%)

Eengezinswoning

Vrijstaand3 (8%)

Bungalow, Eengezinswoning

Hoekwoning2 (5%)

Eengezinswoning

Hoe presteert Het woonhart makelaardij in Nijmegen?

In Nijmegen verkochten 125 makelaars samen 2041 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Het woonhart makelaardij zich verhoudt tot het gemiddelde.

Verkoopprijs

19% boven het stadsgemiddelde

+19%

Verkoopsnelheid

3 dagen langzamer dan gemiddeld

3 dgn

Marktaandeel

37 van 2041 verkopen in Nijmegen

1.8%

Veelgestelde vragen over Het woonhart makelaardij

Het woonhart makelaardij heeft in totaal 37 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 37 woningen.

Tips bij het kiezen van een makelaar

Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.

Samengesteld door Juiste Makelaar.