Gijs Jansen Makelaars O.G. B.V.

7 woningen verkocht, gemiddeld in 46 dagen en voor € 1.524.000. Bekijk reviews, tarieven en waar Gijs Jansen Makelaars O.G. B.V. het meest verkoopt.

Gijs Jansen Makelaars O.G. B.V. is een makelaarskantoor in Blaricum dat in totaal 7 woningen verkocht. Het kantoor is vooral actief in het hogere segment, met een mediane verkoopprijs van € 1.595.000.

Gijs Jansen Makelaars O.G. B.V.

7 verkocht

waarvan 7 in de afgelopen 12 maanden

€ 1.524.000
Gem. verkoopprijs
46 dgn
Gem. verkooptijd
3.8
4 reviews

Dit makelaarskantoor verkoopt woningen die in een hogere prijsklasse vallen ten opzichte van andere woningen in Blaricum en omgeving. De makelaar is actief in het hogere segment.

Dit zeggen klanten over Gijs Jansen Makelaars O.G. B.V.

4 Google-reviews · laatste review september 2025

3.8
4 reviews
5
3
4
2
3
0
2
0
1
3

Gijs Jansen Makelaars toont een sterk contrast in klantenervaringen. Enkele klanten prijzen de professionele en persoonlijke aanpak, snelle afhandeling en bekwame medewerkers. Echter, andere klanten rapporteren ernstige communicatieproblemen, onvoldoende voorbereiding van medewerkers op bezichtigingen en een gebrek aan aandacht voor details tijdens transacties. De inconsistentie in servicekwaliteit lijkt een terugkerend patroon: terwijl sommigen een warme, professionele ervaring beschrijven, anderen kampen met slechte communicatie, ongeïnformeerde kantoormedewerkers en een onpersoonlijke afhandeling van belangrijke momenten zoals sleuteloverdracht.

Professionele dienstverlening Snelle afhandeling Vriendelijke medewerkers Persoonlijke benadering Goed georganiseerd Inconsistente communicatie Onvoldoende voorbereiding medewerkers Onpersoonlijke afhandeling

"Super professionele makelaar. We hebben zowel ervaring met huur, aankoop en taxatie. Telkens was de dienstverlening professioneel, persoonlijk en alles werd snel en goed afgehandeld. Echt een aanrader!"

Marcel De Grootmaart 2023

"Het was geweldig. En goed georganiseerd. Ik was welkom en bijzonder leuk om het verjaardagspaar gelukkig te zien"

Aeilko suurbierfebruari 2023

Top plaatsen waar Gijs Jansen Makelaars O.G. B.V. verkoopt

Gijs Jansen Makelaars O.G. B.V. is voornamelijk actief in Laren , Blaricum , Bussum , Amstelveen.

PlaatsAantal transactiesGemiddelde prijsBekijk makelaars

Laren

2€ 1.495.000Makelaars in Laren

Blaricum

2€ 1.575.000Makelaars in Blaricum

Bussum

1€ 1.595.000Makelaars in Bussum

Amstelveen

1€ 585.000Makelaars in Amstelveen

Type woningen die Gijs Jansen Makelaars O.G. B.V. verkoopt

Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het woningtype dat Gijs Jansen Makelaars O.G. B.V. het meest verkoopt is een 2-onder-1-kap.

Welke woningen verkoopt Gijs Jansen Makelaars O.G. B.V.?

2-onder-1-kap3 (43%)

Gem. € 1.480.000 · 30 dagen te koop

Villa, Eengezinswoning

Appartement2 (29%)

Gem. € 890.000 · 41 dagen te koop

Bovenwoning, Portiekflat

Vrijstaand2 (29%)

Gem. € 2.225.000 · 167 dagen te koop

Villa, Woonboerderij

Hoe presteert Gijs Jansen Makelaars O.G. B.V. in Blaricum?

In Blaricum verkochten 28 makelaars samen 59 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Gijs Jansen Makelaars O.G. B.V. zich verhoudt tot het gemiddelde.

Verkoopprijs

74% boven het stadsgemiddelde

+74%

Verkoopsnelheid

13 dagen langzamer dan gemiddeld

13 dgn

Marktaandeel

7 van 59 verkopen in Blaricum

11.9%

Tarieven van Gijs Jansen Makelaars O.G. B.V.

Gijs Jansen Makelaars O.G. B.V. publiceert geen vaste tarieven. Makelaars rekenen meestal een courtage van 1% tot 1,3% van de verkoopprijs. Bij de gemiddelde verkoopprijs van € 1.524.000 komt dat neer op € 15.243 tot € 19.816 voor verkoopbegeleiding en € 7.621 tot € 11.432 voor aankoopbegeleiding. Vraag altijd een offerte op: een vast tarief of een lagere courtage met bonus bij een hogere opbrengst komt vaak voor. Lees meer over de kosten van een verkoopmakelaar .

Veelgestelde vragen over Gijs Jansen Makelaars O.G. B.V.

Gijs Jansen Makelaars O.G. B.V. heeft in totaal 7 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 7 woningen.

Reviews per vestiging

Tips bij het kiezen van een makelaar

Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.

Samengesteld door Juiste Makelaar.