Aquina-Hollanders makelaars
51 woningen verkocht, gemiddeld in 28 dagen en voor € 326.000. Bekijk reviews, tarieven en waar Aquina-Hollanders makelaars het meest verkoopt.
Aquina-Hollanders makelaars is een makelaarskantoor in Heerlen dat in totaal 51 woningen verkocht. Het kantoor is vooral actief in het middensegment, met een mediane verkoopprijs van € 289.000.
Aquina-Hollanders makelaars
waarvan 51 in de afgelopen 12 maanden
- € 326.000
- Gem. verkoopprijs
- 28 dgn
- Gem. verkooptijd
- 4.1
- 51 reviews
In Heerlen vind je Aquina-Hollanders makelaars, een enthousiast en deskundig team met vertrouwde gezichten. Sinds meer dan 35 jaar begeleiden zij klanten door het hele verkooptraject, van advies tot de daadwerkelijke verkoop.
Aquina-Hollanders richt zich op het verkopen van woningen in Heerlen en de omgeving. Zij bieden een compleet pakket aan, inclusief het adviseren over de verkoopprijs, het opstellen van een marketingstrategie en actief op zoek gaan naar gegadigden. Het team staat bekend om hun eerlijke en duidelijk advies, waar klanten altijd op kunnen rekenen.
Aquina-Hollanders is een actief en betrokken makelaarskantoor met veel vertrouwen in de markt. Zij bewerken de huidige vastgoedmarkt met enthousiasme en staan altijd klaar voor hun klanten. Het kantoor biedt ook een vast bedrag aan, inclusief alle kosten voor adverteren, plaatsing op websites, open huizen en brochures, zodat klanten nooit voor onverwachte kosten komen te staan.
Dit zeggen klanten over Aquina-Hollanders makelaars
51 Google-reviews · laatste review augustus 2026
Aquina-Hollanders makelaars onderscheidt zich door een professionele aanpak met aandacht voor persoonlijke begeleiding, vooral bij verkooptrajecten. Het team staat bekend om deskundigheid, duidelijke communicatie en het meedenkend oplossen van problemen. Klanten waarderen de snelle verwerking van huizen (vaak binnen enkele weken online), professionele fotografie en regelmatige updates over de voortgang. Het kantoor werkt gericht samen met klanten en biedt maatwerk advies.
Een terugkerend aandachtspunt betreft inconsistentente communicatie: enkele klanten melden dat e-mails niet worden beantwoord of dat gemaakte afspraken niet worden nagekomen. Ook zijn er incidenten waarbij klanten zich niet goed ondersteund voelden na aankoop wanneer problemen ontstonden. Deze punten lijken echter niet structureel, maar eerder situationeel.
Medewerkers van Aquina-Hollanders makelaars
Top plaatsen waar Aquina-Hollanders makelaars verkoopt
Aquina-Hollanders makelaars is het meest actief in Heerlen. Dit makelaarskantoor verkoopt verder ook in andere plaatsen als Kerkrade, Landgraaf, Hoensbroek en Eygelshoven.
| Plaats | Aantal transacties | Gemiddelde prijs | Bekijk makelaars |
|---|---|---|---|
Heerlen | 18 | € 284.278 | Makelaars in Heerlen |
Kerkrade | 10 | € 377.100 | Makelaars in Kerkrade |
Landgraaf | 6 | € 333.667 | Makelaars in Landgraaf |
Hoensbroek | 6 | € 346.500 | Makelaars in Hoensbroek |
Eygelshoven | 4 | € 275.500 | Makelaars in Eygelshoven |
Type woningen die Aquina-Hollanders makelaars verkoopt
Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het woningtype dat Aquina-Hollanders makelaars het meest verkoopt is een 2-onder-1-kap.
Welke woningen verkoopt Aquina-Hollanders makelaars?
Gem. € 311.714 · 30 dagen te koop
Eengezinswoning, Bungalow
Gem. € 278.778 · 37 dagen te koop
Gem. € 292.445 · 66 dagen te koop
Portiekflat, Galerijflat
Gem. € 241.500 · 46 dagen te koop
Eengezinswoning, Bungalow
Gem. € 527.500 · 57 dagen te koop
Bungalow, Landhuis, Eengezinswoning
Gem. € 317.000 · 27 dagen te koop
Eengezinswoning
Gem. € 319.000 · 25 dagen te koop
Bungalow
Hoe presteert Aquina-Hollanders makelaars in Heerlen?
In Heerlen verkochten 66 makelaars samen 413 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Aquina-Hollanders makelaars zich verhoudt tot het gemiddelde.
Verkoopprijs
30% boven het stadsgemiddelde
Verkoopsnelheid
3 dagen sneller gemiddeld
Marktaandeel
51 van 413 verkopen in Heerlen
Tarieven van Aquina-Hollanders makelaars
Aquina-Hollanders makelaars publiceert geen vaste tarieven. Makelaars rekenen meestal een courtage van 1% tot 1,3% van de verkoopprijs. Bij de gemiddelde verkoopprijs van € 326.000 komt dat neer op € 3.257 tot € 4.234 voor verkoopbegeleiding en € 1.628 tot € 2.443 voor aankoopbegeleiding. Vraag altijd een offerte op: een vast tarief of een lagere courtage met bonus bij een hogere opbrengst komt vaak voor. Lees meer over de kosten van een verkoopmakelaar .
Veelgestelde vragen over Aquina-Hollanders makelaars
Reviews per vestiging
"Dank aan het gehele team van Aquina Hollanders makelaars voor de fijne en vlotte verkoop van mijn appartement. De gesprekken waren open, realistisch en helder. Voor, tijdens en na de verkoop heb ik de begeleiding in raad en daad als zeer ondersteunend ervaren."
"Enthousiast en kundig team. Weten waar ze het over hebben en wat de markt te bieden heeft!"
"Verkoop van ons huis was super geregeld! Professionele medewerkers met veel ervaring die ook bij aanvullende vragen altijd bereikbaar waren."
"Professioneel en betrouwbaar. Erg fijne ervaring met deze makelaar. Deskundig, duidelijk in communicatie en denkt goed mee. Zeker aan te raden!"
"Veruit de beste makelaar van Parkstad. Deskundig, professioneel en vooral heel persoonlijk betrokken! Voor de verkoop van uw woning bent u hier aan het perfecte adres."
"Altijd goed advies"
"Goede service"
"Goede Makelaars"
"Super tevreden over het gehele verkooptraject van ons huis te Eygelshoven. Vanaf begin opname tot aan transport bij de Notaris een TOP begeleiding van het hele team maar met heel veel bijdrage en bezichtigingen door dhr. Aquina zelf. Door mee te doen aan de NVM Open Huizen dag is het pand uiteindelijk naar tevredenheid verkocht. Wij zeggen: "tot een volgende keer"!"
"Wij waren op zoek naar een woning en hebben hier een professionele uitleg gekregen over alles betreffende de zoektocht, de aankoop en bijhorende kosten. Na registratie op het vrijblijvend portaal ontvang ik nu doelgerichte aanbiedingen. Als U op zoek bent naar een goed Immo kantoor ga dan zeker hier eens langs."
"Gewoon correct."
"Gewoon correct."
"Juist ons huis verkocht via Aquina Hollanders. Naast de open en eerlijke communicatie ook professioneel ondersteuning gehad. Op alle fronten. Van verkoop tot financiële adviezen. We hadden geen betere makelaar kunnen kiezen. Behulpzame mensen werkzaam binnen gehele bedrijf. Dankjewel voor alles! Twijfel je om hen in te schakelen, niet doen! Aanrader, betere hulp en begeleiding kun je niet krijgen!"
"Deskundige, doortastende, sympathieke en vooral ook ontzorgende makelaar. Bij het overlijden van onze vader hebben ze ons fantastisch begeleid met de verkoop van zijn woning. Hebben zich aan afspraken gehouden en ons constant op de hoogte gehouden van de gang van zaken. Voor ons erg prettig aangezien wij ver weg wonen van Heerlen. Fijn dat ze een nieuwe bewoonster hebben kunnen vinden die hopelijk net zo gaat genieten van de woning als onze papa"
"Zeer vriendelijke en duidelijke uitleg!"
Tips bij het kiezen van een makelaar
Kosten verkoopmakelaar
Wat kost een verkoopmakelaar?
Kosten aankoopmakelaar
Tarieven en prijzen vergelijken
Makelaars vergelijken
Vind de beste makelaar voor jouw situatie
Taken aankoopmakelaar
Wat doet een aankoopmakelaar precies?
Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.
Samengesteld door Juiste Makelaar.
Vergelijk met andere makelaars
Bekijk hoe Aquina-Hollanders makelaars presteert ten opzichte van andere makelaars in Heerlen.
Aquina-Hollanders makelaars Huidig Verkocht
51
Gem. prijs
€ 326.000
Verkooptijd
28 dgn
Reviews
Damen Makelaardij8 gedeelde werkgebieden
Verkocht
677
Gem. prijs
€ 380.000
Verkooptijd
29 dgn (+1)
Reviews
Aelmans Woningmakelaars BV8 gedeelde werkgebieden
Verkocht
77
Gem. prijs
€ 441.000
Verkooptijd
29 dgn (+1)
Reviews
Boek en Offermans Makelaars7 gedeelde werkgebieden
Verkocht
283
Gem. prijs
€ 375.000
Verkooptijd
37 dgn (+9)
Reviews
Lassoo Makelaars & Taxateurs7 gedeelde werkgebieden
Verkocht
139
Gem. prijs
€ 306.000
Verkooptijd
27 dgn (-1)
Reviews
A New Home Makelaardij6 gedeelde werkgebieden
Verkocht
30
Gem. prijs
€ 316.000
Verkooptijd
22 dgn (-6)
Reviews