Via Makelaardij en Hypotheken

32 woningen verkocht, gemiddeld in 24.5 dagen en voor € 537.000. Bekijk reviews, tarieven en waar Via Makelaardij en Hypotheken het meest verkoopt.

Via Makelaardij en Hypotheken is een makelaarskantoor in Vianen dat in totaal 32 woningen verkocht. Het kantoor is vooral actief in het hogere segment, met een mediane verkoopprijs van € 497.500.

Via Makelaardij en Hypotheken

32 verkocht

waarvan 32 in de afgelopen 12 maanden

€ 537.000
Gem. verkoopprijs
24.5 dgn
Gem. verkooptijd
4.8
12 reviews
Over Via Makelaardij en Hypotheken

De tekst bevat te weinig bruikbare informatie over dit makelaarskantoor

Dit zeggen klanten over Via Makelaardij en Hypotheken

12 Google-reviews · laatste review juni 2026

4.8
12 reviews
5
11
4
0
3
1
2
0
1
0

Via Makelaardij onderscheidt zich door een persoonlijke en proactieve aanpak waarbij makelaars als Barbera en Vincent klanten actief ondersteunen en altijd bereikbaar zijn. Het kantoor werkt via een duidelijk digitaal portaal dat het verkoopproces transparant en overzichtelijk maakt. Klanten waarderen vooral de snelheid van handelen, de rustige begeleiding bij tegenslag en de combinatie van deskundigheid met vriendelijkheid. Het team toont zich betrokken bij stressvolle momenten en pakt zaken proactief op, wat resulteert in snelle verkopen en tevreden klanten.

Persoonlijke begeleiding Snelle communicatie en handelen Duidelijk digitaal portaal Proactief en betrokken Bereikbare makelaars Deskundig en betrouwbaar

"Toen wij ons huis gingen verkopen hadden wij Vincent van via makelaardij als onze makelaar....Hij doet wat hij beloofd,is supersnel in handelen en schakelen en bovendien ook heel lief en aardig.!!hij heeft verstand van zaken dus wij zouden hem zeker als zeer betrouwbaar en fijne makelaar aanraden.krijg je geen spijt van.!"

Liekie Koffrieaugustus 2024

"Via Makelaardij heeft onze woning verkocht. Werken via een duidelijk portaal, waardoor alles overzichtelijk is in te zien. Communicatie was snel, duidelijk en vooral heel prettig. Daarnaast konden wij met al onze vragen bij ze terecht. Bedankt voor de fijne samenwerking!"

Daniëlle Copieraugustus 2022

"Het verkoopproces was een spannende tijd. Nadat er eerst een koper was die nergens meer op reageerde, moesten we ons huis opnieuw in de verkoop zetten. Dat was erg teleurstellend, maar Barbara bleef rustig, betrokken en professioneel. Ze nam alle tijd voor ons, hield ons goed op de hoogte en gaf ons vertrouwen in een goede afloop. Uiteindelijk is ons huis alsnog goed verkocht. We zijn erg blij met haar begeleiding en kunnen haar van harte aanbevelen."

Ivanka van Ewijkjuni 2026

"Prima en snelle contacten, uitstekende voorstellen, hulp waar nodig en duidelijke terugkoppeling. Huis snel verkocht. Aanrader deze adequate en vriendelijke makelaardij!"

Ingrid Speldeaugustus 2024

"Super bedankt voor de service en deskundigheid en behulpzaamheid Super team VIAMAKELAARIJ"

K Baarsapril 2024

"Wij hadden Barbera als makelaar. Zij heeft er voor gezorgd dat wij ons droomhuis konden kopen in Erica Drenthe en ons huis verkocht Nieuwegein. Ze was een top makelaar, je kon haar altijd even bellen en ze begreep dat deze tijd stressvol was waardoor ze altijd proactief dingen oppakte. Ik ben via makelaardij super dankbaar."

Stephan Bergkampdecember 2024

"I worked with real estate agent Barbera and she is great! I managed to find the apartment I like in less than a month. Barbera, via Makelaardij and their colleague from the 3rd party made everything easy, fast and arranged on time. I confidently recommend them!"

Nina Bundicseptember 2024

Medewerkers van Via Makelaardij en Hypotheken

Barbera

Rustig, betrokken en proactief; altijd bereikbaar voor klanten

Vincent

Snel in handelen, betrouwbaar en aardig in contact

Top plaatsen waar Via Makelaardij en Hypotheken verkoopt

Via Makelaardij en Hypotheken is het meest actief in Vianen. Dit makelaarskantoor verkoopt verder ook in andere plaatsen als Hoef en Haag, IJsselstein, Nieuwegein en Bilthoven.

PlaatsAantal transactiesGemiddelde prijsBekijk makelaars

Vianen

17€ 501.824Makelaars in Vianen

Hoef en Haag

7€ 692.571Makelaars in Hoef en Haag

IJsselstein

3€ 429.667Makelaars in IJsselstein

Nieuwegein

2€ 364.250Makelaars in Nieuwegein

Bilthoven

1€ 895.000Makelaars in Bilthoven

Type woningen die Via Makelaardij en Hypotheken verkoopt

Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het woningtype dat Via Makelaardij en Hypotheken het meest verkoopt is een Tussenwoning.

Welke woningen verkoopt Via Makelaardij en Hypotheken?

Tussenwoning17 (53%)

Gem. € 499.177 · 30 dagen te koop

Eengezinswoning, Herenhuis

Appartement6 (19%)

Gem. € 406.250 · 25 dagen te koop

Galerijflat, Portiekflat

Hoekwoning4 (13%)

Gem. € 623.750 · 30 dagen te koop

Eengezinswoning

2-onder-1-kap3 (9%)

Gem. € 722.667 · 90 dagen te koop

Herenhuis, Eengezinswoning

Eindwoning1 (3%)

Gem. € 550.000 · 23 dagen te koop

Eengezinswoning

Vrijstaand1 (3%)

Gem. € 1.039.000 · 137 dagen te koop

Villa

Hoe presteert Via Makelaardij en Hypotheken in Vianen?

In Vianen verkochten 12 makelaars samen 50 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Via Makelaardij en Hypotheken zich verhoudt tot het gemiddelde.

Verkoopprijs

8% boven het stadsgemiddelde

+8%

Verkoopsnelheid

1.5 dagen langzamer dan gemiddeld

1.5 dgn

Marktaandeel

32 van 50 verkopen in Vianen

64.0%

Tarieven van Via Makelaardij en Hypotheken

Via Makelaardij en Hypotheken publiceert geen vaste tarieven. Makelaars rekenen meestal een courtage van 1% tot 1,3% van de verkoopprijs. Bij de gemiddelde verkoopprijs van € 537.000 komt dat neer op € 5.367 tot € 6.978 voor verkoopbegeleiding en € 2.684 tot € 4.026 voor aankoopbegeleiding. Vraag altijd een offerte op: een vast tarief of een lagere courtage met bonus bij een hogere opbrengst komt vaak voor. Lees meer over de kosten van een verkoopmakelaar .

Veelgestelde vragen over Via Makelaardij en Hypotheken

Via Makelaardij en Hypotheken heeft in totaal 32 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 32 woningen.

Reviews per vestiging

Tips bij het kiezen van een makelaar

Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.

Samengesteld door Juiste Makelaar.