Van Tetering Makelaardij
36 woningen verkocht, gemiddeld in 20.5 dagen en voor € 532.000. Bekijk reviews, tarieven en waar Van Tetering Makelaardij het meest verkoopt.
Van Tetering Makelaardij is een makelaarskantoor in Made dat in totaal 36 woningen verkocht. Het kantoor is vooral actief in het hogere segment, met een mediane verkoopprijs van € 479.000.
Van Tetering Makelaardij
waarvan 36 in de afgelopen 12 maanden
- € 532.000
- Gem. verkoopprijs
- 20.5 dgn
- Gem. verkooptijd
- 2.5
- 19 reviews
De tekst bevat te weinig bruikbare informatie over dit makelaarskantoor
Dit zeggen klanten over Van Tetering Makelaardij
19 Google-reviews · laatste review september 2026
Van Tetering Makelaardij vertoont een sterk verdeeld profiel met twee tegengestelde klantenervaringen. Enkele klanten prijzen de directe aanpak, bouwkundige kennis en snelle transacties, waarbij Corné als betrokken en bereikbaar wordt beschreven. Echter, een aanzienlijk deel van klanten ervaart de werkwijze als opdringerig en onprofessioneel, met klachten over kunstmatige tijdsdruk bij biedingen, slechte communicatie, gemiste berichten en gebrek aan transparantie. Een terugkerend patroon is dat potentiële kopers met aanzienlijke biedingen afzien van transacties door de gehaaste en onvriendelijke benadering. Klanten melden ook dat afspraken niet worden nagekomen en dat Corné zich ongeïnteresseerd gedraagt tijdens bezichtigingen.
Medewerkers van Van Tetering Makelaardij
Top plaatsen waar Van Tetering Makelaardij verkoopt
Van Tetering Makelaardij is het meest actief in Made. Dit makelaarskantoor verkoopt verder ook in andere plaatsen als Terheijden, Wagenberg, Tilburg en Breda.
| Plaats | Aantal transacties | Gemiddelde prijs | Bekijk makelaars |
|---|---|---|---|
Made | 9 | € 650.556 | Makelaars in Made |
Terheijden | 8 | € 448.875 | Makelaars in Terheijden |
Wagenberg | 7 | € 645.857 | Makelaars in Wagenberg |
Tilburg | 3 | € 311.667 | Makelaars in Tilburg |
Breda | 3 | € 322.500 | Makelaars in Breda |
Type woningen die Van Tetering Makelaardij verkoopt
Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het woningtype dat Van Tetering Makelaardij het meest verkoopt is een Eengezinswoning.
Welke woningen verkoopt Van Tetering Makelaardij?
Gem. € 505.400 · 46 dagen te koop
Gem. € 371.111 · 32 dagen te koop
Galerijflat, Maisonnette, Bovenwoning, Portiekflat
Gem. € 812.428 · 114 dagen te koop
Eengezinswoning, Woonboerderij
Gem. € 398.000 · 11 dagen te koop
Eengezinswoning
Gem. € 732.000 · 22 dagen te koop
Eengezinswoning
Gem. € 589.000 · 30 dagen te koop
Eengezinswoning
Hoe presteert Van Tetering Makelaardij in Made?
In Made verkochten 11 makelaars samen 56 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Van Tetering Makelaardij zich verhoudt tot het gemiddelde.
Verkoopprijs
1% boven het stadsgemiddelde
Verkoopsnelheid
2.5 dagen sneller gemiddeld
Marktaandeel
36 van 56 verkopen in Made
Tarieven van Van Tetering Makelaardij
Van Tetering Makelaardij publiceert geen vaste tarieven. Makelaars rekenen meestal een courtage van 1% tot 1,3% van de verkoopprijs. Bij de gemiddelde verkoopprijs van € 532.000 komt dat neer op € 5.319 tot € 6.915 voor verkoopbegeleiding en € 2.659 tot € 3.989 voor aankoopbegeleiding. Vraag altijd een offerte op: een vast tarief of een lagere courtage met bonus bij een hogere opbrengst komt vaak voor. Lees meer over de kosten van een verkoopmakelaar .
Veelgestelde vragen over Van Tetering Makelaardij
Reviews per vestiging
"Altijd aardig en goede service."
"Zeer vriendelijke en bekwame medewerkers, bereid je te helpen waar het mogelijk is. In ons geval naar het zoeken van een nieuw huis. Vakkundig advies gekregen voor het huis wat we gekocht hebben. Het verkopen van ons huis is ook door van Tetering gedaan. Zeer snel verkocht en netjes afgehandeld. Zeker een aanrader als aankoop/verkoop makelaar."
"Heb mijn huis verkocht , en mijn nieuwe huis aangekocht via Corné. Zeer fijne ervaring , lekker direct handelen , geen poespas. Zou het zeker aanraden."
"Corné is een fantastische aankoop- en verkoopmakelaar voor ons geweest. Hij heeft ons geholpen bij de aankoop en verkoop van een huis. Hij heeft ontzettend veel (bouwkundige) kennis welke hij heeft ingezet om onze belangen zo goed mogelijk te behartigen. Zijn medewerkers hebben eveneens een makelaarshart en het contact is erg soepel verlopen. We zijn erg tevreden over het bedrijf."
"Wij hebben hele goede ervaringen met de hulp van Corné bij de verkoop van ons huis en een bouwkavel. Hij was altijd bereikbaar en nam de tijd om alles tot in detail met ons te bespreken. Ook heeft hij ons geholpen bij de aankoop van ons nieuwe huis. Hij heeft het heel druk, maar daar lijdt de service die hij biedt niet onder. Wij zijn dik tevreden!"
"Als verkoopmakelaar is Corne betrokken geweest bij de verkoop van mijn woning. Ik vind Corne een vriendelijke man en heb het contact met Anouk ook altijd als prettig ervaren. Wij zijn zeer tevreden met het proces en het behaalde resultaat."
"Verkoopt op het moment veel huizen in drimmelen"
Tips bij het kiezen van een makelaar
Kosten verkoopmakelaar
Wat kost een verkoopmakelaar?
Kosten aankoopmakelaar
Tarieven en prijzen vergelijken
Makelaars vergelijken
Vind de beste makelaar voor jouw situatie
Taken aankoopmakelaar
Wat doet een aankoopmakelaar precies?
Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.
Samengesteld door Juiste Makelaar.
Vergelijk met andere makelaars
Bekijk hoe Van Tetering Makelaardij presteert ten opzichte van andere makelaars in Made.
Van Tetering Makelaardij Huidig Verkocht
36
Gem. prijs
€ 532.000
Verkooptijd
20.5 dgn
Reviews
Biemans Made Makelaardij o.z.6 gedeelde werkgebieden
Verkocht
56
Gem. prijs
€ 530.000
Verkooptijd
24 dgn (+3.5)
Reviews
Ideale Makelaar5 gedeelde werkgebieden
Verkocht
43
Gem. prijs
€ 487.000
Verkooptijd
26 dgn (+5.5)
Reviews
JB Makelaardij B.V.5 gedeelde werkgebieden
Verkocht
35
Gem. prijs
€ 495.000
Verkooptijd
19 dgn (-1.5)
Reviews
Van de Water Makelaars5 gedeelde werkgebieden
Verkocht
212
Gem. prijs
€ 574.000
Verkooptijd
28 dgn (+7.5)
Reviews
ERA Content+ Makelaars4 gedeelde werkgebieden
Verkocht
180
Gem. prijs
€ 441.000
Verkooptijd
22 dgn (+1.5)
Reviews