Van Helvoort Makelaardij
Van Helvoort Makelaardij: 82 woningen verkocht ✓ Gem. prijs € 498.000 ✓ 21 dagen verkooptijd ✓ 4.5/5 beoordeling. Vergelijk tarieven & reviews.
Van Helvoort Makelaardij is een betrouwbaar makelaarskantoor gevestigd in Gemert. Het kantoor is actief in het hogere segment. Dit makelaarskantoor is een gerichte verkoper.
Van Helvoort Makelaardij
waarvan 82 in de afgelopen 12 maanden
- € 498.000
- Gem. verkoopprijs
- 21 dgn
- Gem. verkooptijd
- 4.5
- 30 reviews
In Gemert vind je Van Helvoort Makelaardij, een betrouwbaar makelaarskantoor dat zich specialiseert in het kopen en verkopen van woningen. Zij bieden klanten een vrijblijvend adviesverkoopgesprek om de reële waarde van jouw woning te bepalen.
Van Helvoort Makelaardij richt zich op de lokale markt in Gemert en omgeving. Zij helpen je niet alleen bij het verkopen van je huis, maar ook bij het kopen van een nieuwe woning. Het kantoor heeft een diepgaande kennis van de lokale markt, wat resulteert in een goed begeleide en prettige ervaring voor hun klanten.
Een kenmerkend aspect van Van Helvoort Makelaardij is hun focus op persoonlijk contact en korte lijntjes. Zij streven naar een goede begeleiding en zijn altijd bereid om je te helpen bij al je vragen en wensen.
Dit zeggen klanten over Van Helvoort Makelaardij
Van Helvoort Makelaardij onderscheidt zich door een persoonlijke en transparante aanpak waarbij klanten voortdurend op de hoogte worden gehouden via moderne communicatiemiddelen en een speciale app. Het kantoor staat bekend om snelle verkopen, grondige marktkennis en een toegankelijk team dat klanten volledig ontzorgt. Medewerkers als Paul, Erik, Debby, Marieke en Britt worden regelmatig geprezen voor hun deskundigheid en vriendelijke benadering. De combinatie van professionele begeleiding, duidelijke communicatie en snelle afhandeling maakt Van Helvoort een betrouwbare partner voor zowel aankoop als verkoop.
"Van Helvoort Makelaardij is een zeer professioneel makelaarskantoor waar afspraken goed nagekomen worden. Men kent de lokale markt als geen ander en gaat ook met de tijd mee middels een app waar je als verkopende partij de algehele status kunt inzien van de verkoop. Maar ook middels zichtbaarheid van de woning op allerlei social media kanalen. De makelaar is erg benaderbaar en er vindt meer dan voldoende communicatie plaats. Erg prettig samen gewerkt"
"Fijne makelaar, die mij uitstekend geholpen hebben bij het verkopen van mijn appartement. Als mijn zoon vragen had kon hij altijd op hun rekenen. Dus wil je ooit iets verkopen of kopen dan ben je bij van Helvoort aan het juiste adres."
"Van Helvoort Makelaardij heeft voor ons zorg gedragen voor de verkoop van ons huis met bedrijfspand. Wij zijn heel blij met deze stap ,wij zijn erg fijn geholpen en ontzorgd door Heer van Helvoort en de dames van het kantoor. Duidelijke communicatie en afspraken werden perfect na gekomen en fijne terugkoppeling na elke bezichtiging. En ons huis met bedrijfspand was erg snel verkocht :) Hartelijk dank hiervoor . Wij zijn heel erg tevreden over jullie inzet en motivatie."
Medewerkers van Van Helvoort Makelaardij
Top plaatsen waar Van Helvoort Makelaardij verkoopt
Van Helvoort Makelaardij is het meest actief in Gemert. Dit makelaarskantoor verkoopt verder ook in andere plaatsen als Boekel, Venhorst, De Mortel en Beek en Donk.
| Plaats | Aantal transacties | Gemiddelde prijs | Bekijk makelaars |
|---|---|---|---|
Gemert | 42 | € 485.857 | Makelaars in Gemert |
Boekel | 26 | € 481.462 | Makelaars in Boekel |
Venhorst | 2 | € 664.000 | Makelaars in Venhorst |
De Mortel | 2 | € 507.000 | Makelaars in De Mortel |
Beek en Donk | 2 | € 562.500 | Makelaars in Beek en Donk |
Type woningen die Van Helvoort Makelaardij verkoopt
Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het type woning wat Van Helvoort Makelaardij het meeste verkoopt is een Eengezinswoning.
Welke woningen verkoopt Van Helvoort Makelaardij?
Herenhuis
Eengezinswoning, Woonboerderij
Eengezinswoning, Woonboerderij
Eengezinswoning
Portiekflat, Bovenwoning
Eengezinswoning
Hoe presteert Van Helvoort Makelaardij in Gemert?
In Gemert verkochten 26 makelaars samen 158 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Van Helvoort Makelaardij zich verhoudt tot het gemiddelde.
Verkoopprijs
13% boven het stadsgemiddelde
Verkoopsnelheid
3 dagen sneller gemiddeld
Marktaandeel
82 van 158 verkopen in Gemert
Veelgestelde vragen over Van Helvoort Makelaardij
Van Helvoort Makelaardij heeft in totaal 82 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 82 woningen.
Tips bij het kiezen van een makelaar
Kosten verkoopmakelaar
Wat kost een verkoopmakelaar?
Kosten aankoopmakelaar
Tarieven en prijzen vergelijken
Makelaars vergelijken
Vind de beste makelaar voor jouw situatie
Taken aankoopmakelaar
Wat doet een aankoopmakelaar precies?
Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.
Samengesteld door Juiste Makelaar.
Vergelijk met andere makelaars
Bekijk hoe Van Helvoort Makelaardij presteert ten opzichte van andere makelaars in Gemert.
Van Helvoort Makelaardij Huidig Verkocht
82
Gem. prijs
€ 498.000
Verkooptijd
21 dgn
Reviews
Van den Berk & Kerkhof Makelaars en Taxateurs8 gedeelde werkgebieden
Verkocht
124
Gem. prijs
€ 549.000
Verkooptijd
37 dgn (+16)
Reviews
Broeckx makelaars7 gedeelde werkgebieden
Verkocht
258
Gem. prijs
€ 479.000
Verkooptijd
23 dgn (+2)
Reviews
Geerts Van Oijen Makelaars7 gedeelde werkgebieden
Verkocht
49
Gem. prijs
€ 480.000
Verkooptijd
28 dgn (+7)
Reviews
Adriaan van den Heuvel makelaars7 gedeelde werkgebieden
Verkocht
286
Gem. prijs
€ 554.000
Verkooptijd
21 dgn
Reviews
Vastgoed Totaal5 gedeelde werkgebieden
Verkocht
100
Gem. prijs
€ 467.000
Verkooptijd
23 dgn (+2)
Reviews