VAN DEN BERG MAKELAARDIJ | Reviews & Tarieven
VAN DEN BERG MAKELAARDIJ is een ervaren makelaarskantoor gevestigd in Sint-Oedenrode. Het kantoor heeft in totaal 1 woningen verkocht, waarvan 1 in de afgelopen 12 maanden. De focus van dit kantoor ligt op het hogere segment, met een gemiddelde verkoopprijs van € 439.000. Een woning staat bij dit kantoor gemiddeld 16 dagen op de markt. Dit makelaarskantoor is een gerichte verkoper. Hierdoor verkoopt het kantoor in verhouding ongeveer evenveel woningen als andere makelaarskantoren in de regio.
De tekst bevat te weinig bruikbare informatie over dit makelaarskantoor
Dit zeggen klanten over VAN DEN BERG MAKELAARDIJ
Van den Berg Makelaardij onderscheidt zich door een persoonlijke, integere aanpak waarbij klanten zich niet als nummertje voelen. Jan van den Berg en zijn team combineren grondige marktkennis met strategische verkoopbegeleiding, wat resulteert in huizen die snel en boven vraagprijs verkocht worden. De communicatie verloopt open en snel, zowel per mail als telefonisch, en het team staat bekend om deskundig advies zonder onnodige beloftes. Klanten waarderen vooral de zorgvuldige voorbereiding van verkopen, inclusief styling en fotografie, en de prettige samenwerking met medewerkers die goed op elkaar zijn ingespeeld.
"Jan van den Berg en zijn team zijn heel integere en deskundige mensen. Ze zijn er helemaal op gericht om jou als koper of verkoper te helpen de juiste keuze te maken en je het moeilijke werk uit handen te nemen. Met hun behoedzame, zorgvuldige en persoonlijke benadering leveren ze optimale service en kwaliteit. Van harte aanbevolen!"
"Jan van den Berg Makelaardij heeft ons perfect geholpen bij de verkoop van ons huis. We zijn zeer tevreden over de deskundigheid, communicatie en snelheid van handelen van deze makelaar. We wilden ons huis snel verkopen, en Jan, Anke en Femke hebben er alles aan gedaan om dit voor ons mogelijk te maken. Jan is een hele deskundige makelaar, die de markt goed kent en samen met ons een goede verkoopstrategie en -prijs heeft bepaald. Met Anke en Femke hebben we ook heel prettig contact gehad over de styling van ons huis, het maken van foto's, de teksten voor de website en andere praktische zaken. Het is een goed op elkaar ingespeeld team, dat prettig en snel communiceert, en onze belangen en wensen heel goed heeft behartigd. Ons huis heeft uiteindelijk slechts een week op Funda gestaan, en is op advies van Jan na verkoop met inschrijving verkocht, voor een bedrag boven vraagprijs. Wij zouden Jan van den Berg absoluut aanbevelen als makelaar!"
"Ik ben zeer tevreden over deze makelaar en zijn medewerkers. Zeer correct en communicatief geweldig. Het team reageert snel op mail en is telefonisch goed bereikbaar. En mijn woning is uiteraard verkocht. Een echte aanrader."
Medewerkers van VAN DEN BERG MAKELAARDIJ
Jan van den Berg
Deskundige makelaar met sterke marktkennis en strategische verkoopbegeleiding
Anke
Betrokken bij styling, fotografie en praktische voorbereiding van verkopen
Femke
Ondersteunt styling, fotografie en communicatie rond verkoopvoorbereiding
Martijn
Ondersteunt klanten vakkundig en persoonlijk bij aankoop- en verkoopprocessen
Top plaatsen waar VAN DEN BERG MAKELAARDIJ verkoopt
VAN DEN BERG MAKELAARDIJ is voornamelijk actief in Sint-Oedenrode.
| Plaats | Aantal transacties | Gemiddelde prijs | Bekijk makelaars |
|---|---|---|---|
Sint-Oedenrode | 1 | € 439.000 | Makelaars in Sint-Oedenrode |
Type woningen die VAN DEN BERG MAKELAARDIJ verkoopt
Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het type woning wat VAN DEN BERG MAKELAARDIJ het meeste verkoopt is een Eengezinswoning.
Type woningen verkocht
Verdeling van verkochte woningen per categorie
Statistieken voor VAN DEN BERG MAKELAARDIJ
Hieronder vind je een overzicht van de belangrijkste verkoopcijfers van VAN DEN BERG MAKELAARDIJ.
- 1
- Totaal verkocht
- 1
- Afgelopen 12 maanden
- 0
- Afgelopen 3 maanden
- € 439.000
- Gem. verkoopprijs
- € 439.000
- Mediane prijs
- 16 dagen
- Gem. dagen op markt
VAN DEN BERG MAKELAARDIJ vergeleken met Sint-Oedenrode
In Sint-Oedenrode zijn in het afgelopen jaar 167 woningen verkocht door 16 makelaars. VAN DEN BERG MAKELAARDIJ verkocht hiervan 1 woningen, goed voor een marktaandeel van 0.6%.
Waarom VAN DEN BERG MAKELAARDIJ?
- Ervaring - 1 woningen verkocht
- Lokale kennis - Actief in Sint-Oedenrode en omgeving
- Snelheid - Gemiddeld 16 dagen op de markt
- Beoordeeld - 4.6 sterren op basis van 16 reviews
- Specialisaties - Huisverkoop, Huisaankoop, Verkoopstrategie en prijsbepaling
Veelgestelde vragen over VAN DEN BERG MAKELAARDIJ
VAN DEN BERG MAKELAARDIJ heeft in totaal 1 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 1 woningen.
Reviews per vestiging
VAN DEN BERG MAKELAARDIJ heeft 3 vestigingen met reviews. Hieronder vind je de beoordelingen per vestiging.
Tips bij het kiezen van een makelaar
Kosten verkoopmakelaar
Wat kost een verkoopmakelaar?
Kosten aankoopmakelaar
Tarieven en prijzen vergelijken
Makelaars vergelijken
Vind de beste makelaar voor jouw situatie
Taken aankoopmakelaar
Wat doet een aankoopmakelaar precies?
Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.
Samengesteld door Juiste Makelaar.
Vergelijk alle makelaars in Nederland
Vergelijk prestaties en tarieven van makelaars, en vind de beste om je huis te verkopen in Nederland.
- Data-gedreven aanbevelingen
- Geen verplichtingen
- Snel & eenvoudig
Vergelijk met andere makelaars in Sint-Oedenrode
Verkocht
1
Gem. prijs
€ 439.000
Dagen
16
Reviews
–1 gedeelde werkgebieden
Verkocht
12
+11Gem. prijs
€ 476.000
+8%Dagen
27
11d langzamerReviews
(11)
1 gedeelde werkgebieden
Verkocht
17
+16Gem. prijs
€ 504.000
+15%Dagen
19
3d langzamerReviews
(14)
1 gedeelde werkgebieden
Verkocht
31
+30Gem. prijs
€ 1.203.000
+174%Dagen
85
69d langzamerReviews
(32)
1 gedeelde werkgebieden
Verkocht
32
+31Gem. prijs
€ 908.000
+107%Dagen
26
10d langzamerReviews
(12)
1 gedeelde werkgebieden
Verkocht
46
+45Gem. prijs
€ 543.000
+24%Dagen
21
5d langzamerReviews
(36)