Met Ons Makelaars

64 woningen verkocht, gemiddeld in 16 dagen en voor € 499.000. Bekijk reviews, tarieven en waar Met Ons Makelaars het meest verkoopt.

Met Ons Makelaars is een makelaarskantoor in Valkenswaard dat in totaal 64 woningen verkocht. Het kantoor is vooral actief in het hogere segment, met een mediane verkoopprijs van € 457.500.

Met Ons Makelaars

64 verkocht

waarvan 64 in de afgelopen 12 maanden

€ 499.000
Gem. verkoopprijs
16 dgn
Gem. verkooptijd
4.8
93 reviews
Over Met Ons Makelaars

Met Ons Makelaars is een NVM-makelaarskantoor met vestigingen in Valkenswaard (Luikerweg 23) en Bergeijk (Hof 63). Het kantoor begeleidt particulieren bij de aankoop en verkoop van woningen en verzorgt daarnaast taxaties en hypotheekadvies. Ook is het betrokken bij nieuwbouwprojecten, waarvoor geïnteresseerden zich kunnen inschrijven.

Het team bestaat uit de NVM-makelaars Olaf Rekoert, Roel Olde Engberink, Peter Smolders en Koen van den Buijs, ondersteund door onder meer Maaike Verberne. Door als team te werken beschikt het kantoor over brede expertise, waaronder bouwkundige kennis. Het kantoor in Valkenswaard is op werkdagen geopend van 9:00 tot 17:30 uur; in Bergeijk zijn bezoeken op afspraak. Klanten beoordelen het kantoor gemiddeld met een 4,9.

Dit zeggen klanten over Met Ons Makelaars

93 Google-reviews · laatste review augustus 2026

4.8
93 reviews
5
85
4
4
3
0
2
0
1
4

Met Ons Makelaars onderscheidt zich door een persoonlijke, betrokken aanpak waarbij klanten zich werkelijk gehoord voelen. Het team, met name Roel en Olaf, staat bekend om snelle reacties, beschikbaarheid buiten kantooruren via WhatsApp, en deskundig advies over de lokale markt. Klanten waarderen de informele maar professionele sfeer en de manier waarop het team actief meedenkt in het proces. De presentatie van woningen (brochures, fotografie) wordt consistent geprezen. Een klein aantal klanten heeft echter negatieve ervaringen gehad met verouderde advertenties en mogelijke selectie van kijkers op basis van uiterlijke indruk, wat vragen oproept over transparantie in bepaalde situaties.

Snelle communicatie en reacties Zeer bereikbaar via WhatsApp Deskundig marktadvies Persoonlijke en betrokken begeleiding Professionele woningpresentatie Informele maar zakelijke aanpak Flexibel en meedenkend Verouderde advertenties op platforms Onduidelijkheid over beschikbaarheid bezichtigingen

"Zeer persoonlijke begeleiding en begrip tijdens alle fasen bij het kopen van een (nieuw) huis. Team Met Ons Makelaar nogmaals bedankt voor jullie hulp. Roel jij in het bijzonder bedankt. Hopende dat wij in dit prachtige huis ons geluk gaan vinden."

guillaume Nieuwenhofjuli 2023

"Prettige en kundige samenwerking! Goed advies gekregen van Olaf en Roel mbt de aan en verkoop van mijn woning! Vragen kan je gewoon via whatsapp stellen,dit werkt snel en efficiënt. Ik kan Met Ons Makelaars van harte aanbevelen!"

D Mikoaugustus 2022

"Ik kan iedereen Met Ons Makelaars aanbevelen. We hadden al vanaf het eerste moment een prettig gevoel bij deze makelaar. Ze denken goed mee, zijn goed op de hoogte van de markt en hebben ons constant met alles op de hoogte gehouden d.m.v een groepsapp. Zo konden we ook hun ten alle tijden bereiken voor vragen e.d. Ze weten wat ze doen en het contact met hun was erg fijn, professioneel en toch ook informeel. Kortom, wij zijn zeer tevreden en blij dat we voor Met Ons Makelaars hebben gekozen voor de verkoop van ons huis."

Elineoktober 2020

"Vanaf het eerste gesprek zijn we goed geïnformeerd over de te nemen stappen en wat we konden verwachten door Olaf en Roel. Er word door Met Ons Makelaars professioneel en deskundig gehandeld. De brochure ziet er netjes en strak uit en foto’s van de woning worden weergegeven zoals het is, niet mooier niet groter. Wij zijn erg blij met onze keuze!"

Annelieke de Werdtjuni 2020

"Vriendelijke en kundige makelaar. Roel was snel beschikbaar en heeft de verkoopt uitstekend begeleid."

Daan Raijmakersjuni 2023

"De samenwerking en communicatie met Olaf, Maaike en Roel is heel prettig verlopen. Gedurende het hele proces kregen we bij elke stap een snelle terugkoppeling. Ons huis was snel verkocht, we kunnen ons zorgeloos richten op de aanstaande verhuizing."

Carla Van Der Zandenaugustus 2026

"Olaf is een vriendelijk en prettig persoon om mee samen te werken. Hij heeft met zorg een prijs bepaald voor onze woning. We kregen snelle terugkoppeling na iedere bezichtiging. De office-medewerkster Maaike hield ons steeds goed op de hoogte van de planning. Onze woning is in korte tijd naar volle tevredenheid verkocht."

Jos van Eijndhovenjuli 2026

"21/05/26 Fantastisch goed geholpen door Roel (& collega's) tijdens de verkoop van ons huis. Het voelt direct vertrouwd en ons huis is binnen 1 week verkocht. Het contact verloopt erg prettig & informeel, ze zijn zowat 24/7 beschikbaar via Whatsapp en reageren super snel op alle berichtjes die je stuurt, laat staan de telefonische contacten. Fijn makelaar om mee samen te werken!"

Jeroen Negennulmei 2026

Medewerkers van Met Ons Makelaars

Roel

Zeer betrokken en deskundig, altijd bereikbaar, gaat extra mijl voor klanten

Olaf

Professioneel en vriendelijk, snelle communicatie en goed marktinzicht

Maaike

Ondersteunend kantoorpersoneel dat klanten goed op de hoogte houdt

Peter

Behulpzaam en geduldig in uitleg van het verkoopproces

Top plaatsen waar Met Ons Makelaars verkoopt

Met Ons Makelaars is het meest actief in Valkenswaard. Dit makelaarskantoor verkoopt verder ook in andere plaatsen als Waalre, Eindhoven, Leende en Bergeijk.

PlaatsAantal transactiesGemiddelde prijsBekijk makelaars

Valkenswaard

50€ 483.420Makelaars in Valkenswaard

Waalre

5€ 619.000Makelaars in Waalre

Eindhoven

3€ 428.333Makelaars in Eindhoven

Leende

2€ 672.500Makelaars in Leende

Bergeijk

1€ 474.000Makelaars in Bergeijk

Type woningen die Met Ons Makelaars verkoopt

Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het woningtype dat Met Ons Makelaars het meest verkoopt is een Tussenwoning.

Welke woningen verkoopt Met Ons Makelaars?

Tussenwoning21 (33%)

Gem. € 430.548 · 15 dagen te koop

Eengezinswoning

2-onder-1-kap15 (23%)

Gem. € 590.867 · 19 dagen te koop

Eengezinswoning

Appartement11 (17%)

Gem. € 373.684 · 98 dagen te koop

Portiekflat, Galerijflat, Benedenwoning

Vrijstaand7 (11%)

Gem. € 745.429 · 35 dagen te koop

Eengezinswoning

Hoekwoning6 (9%)

Gem. € 475.500 · 16 dagen te koop

Eengezinswoning

Eengezinswoning2 (3%)

Gem. € 427.250 · 15 dagen te koop

Geschakelde woning1 (2%)

Gem. € 500.000

Eengezinswoning

Eindwoning1 (2%)

Gem. € 500.000 · 28 dagen te koop

Eengezinswoning

Hoe presteert Met Ons Makelaars in Valkenswaard?

In Valkenswaard verkochten 36 makelaars samen 217 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Met Ons Makelaars zich verhoudt tot het gemiddelde.

Verkoopprijs

6% boven het stadsgemiddelde

+6%

Verkoopsnelheid

6 dagen sneller gemiddeld

6 dgn

Marktaandeel

64 van 217 verkopen in Valkenswaard

29.5%

Tarieven van Met Ons Makelaars

Met Ons Makelaars publiceert geen vaste tarieven. Makelaars rekenen meestal een courtage van 1% tot 1,3% van de verkoopprijs. Bij de gemiddelde verkoopprijs van € 499.000 komt dat neer op € 4.991 tot € 6.488 voor verkoopbegeleiding en € 2.495 tot € 3.743 voor aankoopbegeleiding. Vraag altijd een offerte op: een vast tarief of een lagere courtage met bonus bij een hogere opbrengst komt vaak voor. Lees meer over de kosten van een verkoopmakelaar .

Veelgestelde vragen over Met Ons Makelaars

Met Ons Makelaars heeft in totaal 64 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 64 woningen.

Reviews per vestiging

Tips bij het kiezen van een makelaar

Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.

Samengesteld door Juiste Makelaar.