Henk Bos Makelaardij | Makelaar Statistieken

Henk Bos Makelaardij: 37 woningen verkocht, gem. verkoopprijs € 664.000, gem. 24 dagen. Beoordeling: 4.5/10 (22 reviews).

Henk Bos Makelaardij is een gerenommeerd makelaarskantoor gevestigd in . Dit makelaarskantoor is een gerichte verkoper. Hierdoor verkoopt het kantoor in verhouding ongeveer evenveel woningen als andere makelaarskantoren in de regio.

4.5
Gebaseerd op 22 reviews
Over Henk Bos Makelaardij

In Lunteren vind je Henk Bos Makelaardij, een eigentijds, energiek en persoonlijk makelaarskantoor dat zich toelegt op het realiseren van jouw droomwoning. Of je nu op zoek bent naar een nieuw thuis, wilt verkopen of een taxatie nodig hebt, dit kantoor staat klaar met een brede palet aan diensten die precies zijn afgestemd op jouw behoeften.

Henk Bos Makelaardij biedt onder meer hulp bij het verkopen van huizen, het kopen van woningen en taxaties. Ze werken voornamelijk in Lunteren, Renswoude, Harskamp en Ede, met een focus op zowel bestaande als nieuwbouwprojecten. Het kantoor heeft recent onder andere woningen in Ederveen, Harskamp en Wekerom succesvol verkocht.

Wat dit makelaarskantoor onderscheidt, is hun persoonlijke aanpak. Ze zetten altijd dat stapje extra om jouw wensen te vervullen en bieden gratis verkoopadvies, waar je praktische tips en een inschatting van de verkoopprijs kunt ontvangen. Het team bestaat uit Henk, Gert-Jan en Dana, drie ambitieuze dertigers die samen met jou werken om tevreden klanten te leveren.

Top plaatsen waar Henk Bos Makelaardij verkoopt

Henk Bos Makelaardij is het meest actief in . Dit makelaarskantoor verkoopt verder ook in andere plaatsen als , , en .

PlaatsAantal transactiesGemiddelde prijsBekijk makelaars

Lunteren

10€ 820.000

Harskamp

7€ 471.083

Renswoude

7€ 635.786

Barneveld

3€ 684.000

Wekerom

3€ 684.250

Type woningen die Henk Bos Makelaardij verkoopt

Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het type woning wat Henk Bos Makelaardij het meeste verkoopt is een Tussenwoning.

Type woningen verkocht

Verdeling van verkochte woningen per type

Tussenwoning
12 (32%)
Vrijstaande woning
12 (32%)
Hoekwoning
6 (16%)
2-onder-1-kapwoning
5 (14%)
Halfvrijstaande woning
2 (5%)

Statistieken voor Henk Bos Makelaardij

Hieronder vind je een overzicht van de belangrijkste verkoopcijfers van Henk Bos Makelaardij.

Totaal verkocht

37

Afgelopen 12 maanden

37

Afgelopen 3 maanden

11

Gem. verkoopprijs

€ 664.000

Mediane prijs

€ 637.500

Gem. dagen op markt

24 dagen

Waarom Henk Bos Makelaardij?

  • Ervaring - 37 woningen verkocht
  • Lokale kennis - Actief in Lunteren en omgeving
  • Snelheid - Gemiddeld 24 dagen op de markt
  • Beoordeeld - 4.5 sterren op basis van 22 reviews

Veelgestelde vragen over Henk Bos Makelaardij

Henk Bos Makelaardij heeft in totaal 37 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 37 woningen.

Vergelijk alle makelaars in Nederland

Vergelijk prestaties en tarieven van makelaars, en vind de beste om je huis te verkopen in Nederland.

  • Data-gedreven aanbevelingen
  • Geen verplichtingen
  • Snel & eenvoudig

Vergelijk met andere makelaars in Lunteren

Bekijk hoe Henk Bos Makelaardij presteert ten opzichte van andere makelaars in de regio.
Henk Bos MakelaardijHuidige makelaar

Verkocht

37

Gem. prijs

€ 664.000

Dagen

24

Reviews

4.5

(22)

6 gedeelde werkgebieden

Verkocht

14

-23

Gem. prijs

€ 793.000

+19%

Dagen

31

7d langzamer

Reviews

4.1

(46)

6 gedeelde werkgebieden

Verkocht

125

+88

Gem. prijs

€ 562.000

-15%

Dagen

21

3d sneller

Reviews

4.7

(166)

4 gedeelde werkgebieden

Verkocht

60

+23

Gem. prijs

€ 618.000

-7%

Dagen

21

3d sneller

Reviews

3 gedeelde werkgebieden

Verkocht

33

-4

Gem. prijs

€ 481.000

-28%

Dagen

17

7d sneller

Reviews

4.3

(18)

3 gedeelde werkgebieden

Verkocht

32

-5

Gem. prijs

€ 551.000

-17%

Dagen

20

4d sneller

Reviews