Makelaars in FLOBERG .NL MAKELAARDIJ

Makelaar & Taxateur is een makelaar gevestigd in . Dit makelaarskantoor is een . Hierdoor verkoopt het kantoor in verhouding als andere makelaarskantoren in de regio. Met makelaars, biedt Makelaar & Taxateur hun uitgebreide diensten regionaal aan.

Makelaar & Taxateur FLOBERG .NL MAKELAARDIJ

Makelaar & Taxateur FLOBERG .NL MAKELAARDIJ is een makelaar gevestigd in Huizen. Dit makelaarskantoor is een gerichte verkoper. Hierdoor verkoopt het kantoor in verhouding ongeveer evenveel woningen als andere makelaarskantoren in de regio. Met makelaars, biedt Makelaar & Taxateur FLOBERG .NL MAKELAARDIJ hun uitgebreide diensten regionaal aan.

Dit makelaarskantoor verkoopt woningen die in een hogere prijsklasse vallen ten opzichte van andere woningen in Huizen en omgeving. De makelaar is actief in een hogere segment. Ontdek de belangrijkste statistieken van Makelaar & Taxateur FLOBERG .NL MAKELAARDIJ: waar zij ongeveer evenveel woningen verkopen, hoe snel de makelaar is, en wat voor een soort woningen zij verkopen.

Top 5 plaatsen waar FLOBERG .NL MAKELAARDIJ verkoopt

Makelaar & Taxateur FLOBERG .NL MAKELAARDIJ is het meest actief in Huizen. Dit makelaarskantoor verkoopt verder ook in andere plaatsen als Bussum, Hilversum, Laren en Blaricum.

PlaatsAantal transactiesGemiddelde prijsBekijk makelaars

Huizen

184€ 743.000Makelaars in Huizen

Bussum

21€ 550.000Makelaars in Bussum

Hilversum

14€ 885.000Makelaars in Hilversum

Laren

6€ 1.147.000Makelaars in Laren

Blaricum

3€ 650.000Makelaars in Blaricum

Type woningen die FLOBERG .NL MAKELAARDIJ verkoopt

Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Uit het overzicht hieronder is te zien dat FLOBERG .NL MAKELAARDIJ diverse woningtype heeft verkocht de afgelopen 12 maanden. Het type woning wat FLOBERG .NL MAKELAARDIJ het meeste verkoopt is een 2-onder-1-kapwoning.

Type woningen verkocht

Verdeling van verkochte woningen per type

2-onder-1-kapwoning
8 (27%)
Hoekwoning
7 (23%)
Tussenwoning
6 (20%)
Vrijstaande woning
4 (13%)
Halfvrijstaande woning
2 (7%)
Geschakelde 2-onder-1-kapwoning
2 (7%)
Geschakelde woning
1 (3%)

Vraag een offerte aan bij FLOBERG .NL MAKELAARDIJ

Ben je op zoek naar een makelaar als FLOBERG .NL MAKELAARDIJ? Wij helpen je met het vinden van de beste makelaars gespecialiseerd. .

  • Data-gedreven aanbevelingen
  • Geen verplichtingen
  • Snel & eenvoudig
Vraag offerte aan