CVDA. Makelaar en Taxateur

24 woningen verkocht, gemiddeld in 20 dagen en voor € 427.000. Bekijk reviews, tarieven en waar CVDA. Makelaar en Taxateur het meest verkoopt.

CVDA. Makelaar en Taxateur is een makelaarskantoor in Tilburg dat in totaal 24 woningen verkocht. Het kantoor is vooral actief in het middensegment, met een mediane verkoopprijs van € 385.000.

CVDA. Makelaar en Taxateur

24 verkocht

waarvan 24 in de afgelopen 12 maanden

€ 427.000
Gem. verkoopprijs
20 dgn
Gem. verkooptijd
5.0
78 reviews

Dit makelaarskantoor verkoopt woningen die in een concurrerende prijsklasse vallen ten opzichte van andere woningen in Tilburg en omgeving. De makelaar is actief in het middensegment.

Dit zeggen klanten over CVDA. Makelaar en Taxateur

78 Google-reviews · laatste review augustus 2026

5.0
78 reviews
5
77
4
4
3
0
2
0
1
0

Chris van den Akker van CVDA onderscheidt zich door een persoonlijke, betrokken benadering waarbij klanten zich volledig ontzorgd voelen. Hij combineert vakkundigheid met een toegankelijke, eerlijke communicatiestijl – geen gouden bergen, maar duidelijke afspraken die hij stipt nakomt. Klanten waarderen vooral zijn snelle reacties, beschikbaarheid en vermogen om mee te denken in zowel complexe als eenvoudige transacties. Zijn werk als makelaar en taxateur wordt consistent geprezen voor efficiëntie en nauwkeurigheid, met vele klanten die hem jarenlang blijven terugzoeken voor herhaalde transacties.

Zeer bereikbaar en snel responsief Eerlijk en realistisch advies Persoonlijke, warme benadering Vakkundig in prijsbepaling en strategie Stipt en betrouwbaar Uitstekende communicatie Meedenken en betrokken begeleiding Snelle afhandeling transacties

"Voor de verkoop van het huis van mijn moeder heb ik de hulp ingeschakeld van Chris van den Akker, en dat bleek een schot in de roos. Samen hebben we vooraf een duidelijke planning gemaakt, en Chris heeft dit van A tot Z waargemaakt. De verkoop is soepel en volgens schema verlopen, wat mij enorm veel rust gaf. De communicatie was de hele tijd uitstekend. Chris is ontzettend goed bereikbaar, reageert snel en schakelt prettig. Geen loze beloftes, maar gewoon duidelijke afspraken en een hele fijne, menselijke begeleiding. Absoluut een aanrader! Betrouwbaar, strak gepland en fijne communicatie"

Bas from NLjuni 2026

"Zeer tevreden over Chris als taxateur én verkoopmakelaar. Professioneel, duidelijk in communicatie en altijd goed bereikbaar. Dankzij zijn deskundigheid en betrokkenheid verliep alles snel en soepel. Zeker een aanrader!"

Anouk Jansenmei 2026

"Chris is een fijn iemand, die voor mij het proces van verkoop heel ontspannen en prettig heeft gemaakt. Professioneel en creatief, supergoed meedenkend, persoonlijk en relativerend. Dat maakte een wereld van verschil en heeft daardoor zoveel bijgedragen aan een relaxed en succesvol verloop!"

Ingrid Broederapril 2026

"Hele fijne ervaring met Chris! Hadden van te voren een planning gemaakt en is ook geheel uitgekomen, aanrader!"

Iris Heerkensapril 2026

"Chris is een makelaar die je van het begin tot het einde ontzorgd. Met zijn kennis en ervaring voelt het erg prettig om jouw huis te verkopen. Echte aanrader."

Ruud van den Broekapril 2026

"Chris heeft ons geholpen met de taxatie van ons nieuwe huis. Dit hebben wij ervaren als een erg prettige samenwerking. De communicatie was duidelijk en bij vragen was Chris altijd goed bereikbaar. De taxatie werd nauwkeurig uitgevoerd met duidelijke toelichting. Al met al zeker een aanrader!"

Janine Meulenkampaugustus 2026

"Uitstekende ervaring met Chris als makelaar. Makkelijk en snel in contact, denkt op alle fronten mee bij (ver)koop van de woning. Informeel als het kan, formeel als het moet."

Willem van de Campaugustus 2026

"Chris heeft mij fantastisch geholpen bij de verkoop van mijn appartement. Hij schakelt snel, communiceert duidelijk en denkt echt met je mee. Dankzij zijn professionele aanpak verliep het hele proces soepel. Een echte aanrader!"

Bas van Astenaugustus 2026

Medewerkers van CVDA. Makelaar en Taxateur

Chris van den Akker

Betrokken makelaar en taxateur die klanten van A tot Z ontzorgt met vakkundigheid en menselijke warmte

Top plaatsen waar CVDA. Makelaar en Taxateur verkoopt

CVDA. Makelaar en Taxateur is voornamelijk actief in Tilburg , Gilze , Berkel-Enschot , Etten-Leur.

PlaatsAantal transactiesGemiddelde prijsBekijk makelaars

Tilburg

21€ 413.929Makelaars in Tilburg

Gilze

1€ 475.000Makelaars in Gilze

Berkel-Enschot

1€ 795.000Makelaars in Berkel-Enschot

Etten-Leur

1€ 287.500Makelaars in Etten-Leur

Type woningen die CVDA. Makelaar en Taxateur verkoopt

Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het woningtype dat CVDA. Makelaar en Taxateur het meest verkoopt is een Tussenwoning.

Welke woningen verkoopt CVDA. Makelaar en Taxateur?

Tussenwoning10 (42%)

Gem. € 380.150 · 15 dagen te koop

Eengezinswoning

Appartement7 (29%)

Gem. € 292.071 · 19 dagen te koop

Portiekflat, Galerijflat

2-onder-1-kap2 (8%)

Gem. € 635.000 · 18 dagen te koop

Eengezinswoning

Vrijstaand2 (8%)

Gem. € 994.500 · 67 dagen te koop

Villa

Eindwoning1 (4%)

Gem. € 325.000

Eengezinswoning

Hoekwoning1 (4%)

Gem. € 395.000 · 17 dagen te koop

Eengezinswoning

Eengezinswoning1 (4%)

Gem. € 425.000 · 335 dagen te koop

Hoe presteert CVDA. Makelaar en Taxateur in Tilburg?

In Tilburg verkochten 130 makelaars samen 2192 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe CVDA. Makelaar en Taxateur zich verhoudt tot het gemiddelde.

Verkoopprijs

11% boven het stadsgemiddelde

+11%

Verkoopsnelheid

5 dagen sneller gemiddeld

5 dgn

Marktaandeel

24 van 2192 verkopen in Tilburg

1.1%

Tarieven van CVDA. Makelaar en Taxateur

CVDA. Makelaar en Taxateur publiceert geen vaste tarieven. Makelaars rekenen meestal een courtage van 1% tot 1,3% van de verkoopprijs. Bij de gemiddelde verkoopprijs van € 427.000 komt dat neer op € 4.271 tot € 5.552 voor verkoopbegeleiding en € 2.135 tot € 3.203 voor aankoopbegeleiding. Vraag altijd een offerte op: een vast tarief of een lagere courtage met bonus bij een hogere opbrengst komt vaak voor. Lees meer over de kosten van een verkoopmakelaar .

Veelgestelde vragen over CVDA. Makelaar en Taxateur

CVDA. Makelaar en Taxateur heeft in totaal 24 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 24 woningen.

Reviews per vestiging

Tips bij het kiezen van een makelaar

Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.

Samengesteld door Juiste Makelaar.