Peeters-Bouckaert Makelaars, actief regio Tilburg

Peeters-Bouckaert Makelaars, actief regio Tilburg: 34 woningen verkocht ✓ Gem. prijs € 486.000 ✓ 27 dagen verkooptijd ✓ 5.0/5 beoordeling. Vergelijk tarieven & reviews.

Peeters-Bouckaert Makelaars, actief regio Tilburg is een gerenommeerd makelaarskantoor gevestigd in Udenhout. Dit kantoor richt zich op het hogere segment. Dit makelaarskantoor is een gerichte verkoper.

Peeters-Bouckaert Makelaars, actief regio Tilburg

34 verkocht

waarvan 34 in de afgelopen 12 maanden

€ 486.000
Gem. verkoopprijs
27 dgn
Gem. verkooptijd
5.0
8 reviews

Dit makelaarskantoor verkoopt woningen die in een concurrerende prijsklasse vallen ten opzichte van andere woningen in Udenhout en omgeving. De makelaar is actief in een hogere segment.

Dit zeggen klanten over Peeters-Bouckaert Makelaars, actief regio Tilburg

5.0
8 reviews
5
11
4
3
3
1
2
0
1
1

Peeters-Bouckaert Makelaars onderscheidt zich door een grondige en professionele aanpak waarbij uitgebreide presentaties van woningen centraal staan. Klanten waarderen de transparantie, de nauwkeurige communicatie na elke bezichtiging en de bereikbaarheid van het kantoor. Het team beschikt over solide vakkennis en besteedt aandacht aan zowel verkopers als potentiële kopers. De nette presentatie van woningen en de georganiseerde informatievoorziening worden consistent geprezen. Klanten ervaren het contact als prettig en voelen zich goed ondersteund in zowel aan- als verkoopprocessen.

Uitgebreide woningpresentatie Transparante communicatie Snel bereikbaar kantoor Professioneel en vriendelijk Vakkundig en deskundig Goed georganiseerde informatievoorziening Aandacht voor koper en verkoper

"PB makelaars maakt een zeer uitgebreide presentatie van de woning, wat de verkoop zeker ten goede is gekomen. Ze communiceren elke stap en na elke bezichtiging en bellen de kijkers na. Ook op kantoor weten ze van wanten en er is altijd iemand te bereiken. Wij hebben het zaken doen met dit kantoor als erg fijn ervaren en kan eenieder dit kantoor aanbevelen."

Lissestraat Tilburg

"Erg prettige makelaar. Heeft veel parate kennis en doet veel moeite voor zowel de verkoper als potentiële kopers. Al met al een hele fijne ervaring!"

Jim

"Recent een appartement gekocht via PB makelaars. Zeer transparant en professioneel. Alle informatiestukken netjes in de portfolio terug te vinden. Communicatie met het kantoor verliep ook soepel, zowel via de mail als telefonisch."

Joris Mutsaers

Top plaatsen waar Peeters-Bouckaert Makelaars, actief regio Tilburg verkoopt

Peeters-Bouckaert Makelaars, actief regio Tilburg is het meest actief in Udenhout. Dit makelaarskantoor verkoopt verder ook in andere plaatsen als Tilburg, Oisterwijk, Moergestel en Biezenmortel.

PlaatsAantal transactiesGemiddelde prijsBekijk makelaars

Udenhout

17€ 590.294Makelaars in Udenhout

Tilburg

13€ 358.154Makelaars in Tilburg

Oisterwijk

2€ 342.500Makelaars in Oisterwijk

Moergestel

1€ 400.000Makelaars in Moergestel

Biezenmortel

1€ 750.000Makelaars in Biezenmortel

Type woningen die Peeters-Bouckaert Makelaars, actief regio Tilburg verkoopt

Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het type woning wat Peeters-Bouckaert Makelaars, actief regio Tilburg het meeste verkoopt is een Eengezinswoning.

Welke woningen verkoopt Peeters-Bouckaert Makelaars, actief regio Tilburg?

Eengezinswoning20 (59%)
Appartement4 (12%)
Vrijstaand4 (12%)

Bungalow, Eengezinswoning

2-onder-1-kap3 (9%)

Eengezinswoning

Hoekwoning1 (3%)

Eengezinswoning

Tussenwoning1 (3%)

Eengezinswoning

Hoe presteert Peeters-Bouckaert Makelaars, actief regio Tilburg in Udenhout?

In Udenhout verkochten 20 makelaars samen 84 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Peeters-Bouckaert Makelaars, actief regio Tilburg zich verhoudt tot het gemiddelde.

Verkoopprijs

7% onder het stadsgemiddelde

-7%

Verkoopsnelheid

2 dagen langzamer dan gemiddeld

2 dgn

Marktaandeel

34 van 84 verkopen in Udenhout

40.5%

Veelgestelde vragen over Peeters-Bouckaert Makelaars, actief regio Tilburg

Peeters-Bouckaert Makelaars, actief regio Tilburg heeft in totaal 34 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 34 woningen.

Tips bij het kiezen van een makelaar

Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.

Samengesteld door Juiste Makelaar.