Aerssens & Partners makelaars en taxateurs
38 woningen verkocht, gemiddeld in 92 dagen en voor € 397.000. Bekijk reviews, tarieven en waar Aerssens & Partners makelaars en taxateurs het meest verkoopt.
Aerssens & Partners makelaars en taxateurs is een makelaarskantoor in Vlissingen dat in totaal 38 woningen verkocht. Het kantoor is vooral actief in het middensegment, met een mediane verkoopprijs van € 350.000.
Aerssens & Partners makelaars en taxateurs
waarvan 38 in de afgelopen 12 maanden
- € 397.000
- Gem. verkoopprijs
- 92 dgn
- Gem. verkooptijd
- 4.1
- 18 reviews
Dit makelaarskantoor verkoopt woningen die in een hogere prijsklasse vallen ten opzichte van andere woningen in Vlissingen en omgeving. De makelaar is actief in het middensegment.
Dit zeggen klanten over Aerssens & Partners makelaars en taxateurs
18 Google-reviews · laatste review augustus 2026
Aerssens & Partners onderscheidt zich door langdurige expertise en persoonlijke betrokkenheid in zowel aan- als verkooptrajecten. Klanten waarderen de snelle reacties, deskundige begeleiding en het vermogen van de makelaar om goed aan te voelen wat klanten willen — bijvoorbeeld bij het selecteren van geschikte kopers. De samenwerking wordt consistent beschreven als professioneel, vriendelijk en doordacht, met aandacht voor details in communicatie en documentatie. Arthur Aerssens wordt meerdere keren persoonlijk genoemd voor zijn duidelijkheid en betrokkenheid. Het kantoor heeft een sterke reputatie opgebouwd over decennia, waarbij ook volgende generaties klanten terugkeren.
Medewerkers van Aerssens & Partners makelaars en taxateurs
Top plaatsen waar Aerssens & Partners makelaars en taxateurs verkoopt
Aerssens & Partners makelaars en taxateurs is voornamelijk actief in Vlissingen , Middelburg , Domburg , Koudekerke.
| Plaats | Aantal transacties | Gemiddelde prijs | Bekijk makelaars |
|---|---|---|---|
Vlissingen | 33 | € 394.894 | Makelaars in Vlissingen |
Middelburg | 3 | € 304.667 | Makelaars in Middelburg |
Domburg | 1 | € 798.500 | Makelaars in Domburg |
Koudekerke | 1 | € 350.000 | Makelaars in Koudekerke |
Type woningen die Aerssens & Partners makelaars en taxateurs verkoopt
Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het woningtype dat Aerssens & Partners makelaars en taxateurs het meest verkoopt is een Appartement.
Welke woningen verkoopt Aerssens & Partners makelaars en taxateurs?
Gem. € 383.304 · 112 dagen te koop
Galerijflat, Portiekflat
Gem. € 315.000 · 48 dagen te koop
Eengezinswoning
Gem. € 720.833 · 225 dagen te koop
Bungalow, Villa, Eengezinswoning
Gem. € 312.000 · 52 dagen te koop
Hoe presteert Aerssens & Partners makelaars en taxateurs in Vlissingen?
In Vlissingen verkochten 29 makelaars samen 320 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Aerssens & Partners makelaars en taxateurs zich verhoudt tot het gemiddelde.
Verkoopprijs
46% boven het stadsgemiddelde
Verkoopsnelheid
56 dagen langzamer dan gemiddeld
Marktaandeel
38 van 320 verkopen in Vlissingen
Tarieven van Aerssens & Partners makelaars en taxateurs
Aerssens & Partners makelaars en taxateurs publiceert geen vaste tarieven. Makelaars rekenen meestal een courtage van 1% tot 1,3% van de verkoopprijs. Bij de gemiddelde verkoopprijs van € 397.000 komt dat neer op € 3.972 tot € 5.164 voor verkoopbegeleiding en € 1.986 tot € 2.979 voor aankoopbegeleiding. Vraag altijd een offerte op: een vast tarief of een lagere courtage met bonus bij een hogere opbrengst komt vaak voor. Lees meer over de kosten van een verkoopmakelaar .
Veelgestelde vragen over Aerssens & Partners makelaars en taxateurs
Reviews per vestiging
"Verkoop van woning is zeer vlotjes verlopen. Fijne, persoonlijke en professionele aanpak."
"Wij willen graag langs deze weg onze ervaring met makelaarskantoor Aerssens & Partners met u delen. De begeleiding en betrokkenheid van jullie, Arthur en Lisette, was geweldig. De omschrijving van het appartement leek wel een boek zo mooi en duidelijk. We hebben al veel met makelaars te doen gehad maar jullie steken qua kennis en afwikkeling boven alles uit. Het was een waar genoegen om met jullie samen te werken, waarvoor onze hartelijke dank. Francien en Pieter van den Broek"
"20 jaar geleden hebben mijn ouders dankzij de hulp van Aerssens & Partners een prachtig appartement weten te kopen. Nu in 2026 heb ik ook een fijn en vakkundig gesprek gevoerd met deze makelaar om het appartement te verkopen. Ze reageren snel een afspraak is zo gemaakt en ze bieden duidelijkheid. Een welverdiende 5 sterren en ik wens jullie verder veel geluk toe. Vriendelijke groetjes, Nils"
"Top!!!"
"We hebben een fijn contact gehad. Aersens en Partners stellen zich professioneel op, zijn behulpzaam, communiceren netjes en bekwaam, nemen de tijd en zijn duidelijk/eerlijk over de mogelijkheden."
"Een mooi huis aangekocht via Aerssens & Partners, deskundige begeleiding en snelle onderhandelingen en uitstekende afronding tot en met het transport bij de notaris."
"Bijzonder fijn contact met de makelaar Arthur Aerssens. Wist snel een rondleiding in te plannen & duidelijkheid staat hoog in het vaandel. Prima tevreden."
"Een woon/ winkelpand verkopen was een hele uitdaging in Vlissingen. Bij de allereerste kennismaking was de makelaar duidelijk over de verwachtingen en de verkoopprijs. Wat ons tijdens dit gesprek positief opviel was de kennis en kunde over de stad en omgeving, maar ook over het pand zelf. Ook de binnendienst hebben wij als prettig ervaren en de soms lastige vragen die we hadden, werden kundig beantwoord. Toen zich een koper aandiende heeft de makelaar het gehele proces tot aan de inspectie begeleid, wat wij als prettig hebben ervaren. Bedankt Team Aerssens voor jullie expertise"
"Fijne makelaar die snel en op uitstekende wijze ons appartement wist te verkopen. En perfect aanvoelde hoe wij dachten over 'gunnen' aan kopers die daar prima passen."
"Geweldig geholpen met zowel aankoop als de verkoop van ons huis. Zeer professioneel advies en begeleiding van Arthur en natuurlijk ook Marga bedankt voor alle moeite.."
"Hele goede samenwerking met deze makelaar gehad, komt afspraken na en maakt een goed overzichtelijke taxatierapport. Wij kunnen deze makelaar zeer aanbevelen. Nogmaals bedankt voor de prettige samenwerking."
"De ervaringen met deze makelaardij zijn prima de begeleiding van de vriendelijke medewerkers maken het geheel compleet Heel blij met de inspanning die gezorgd heeft voor een goed contact met de verkoper en tot een positief resultaat heeft geleid Vriendelijk dank voor alles"
"Met zijn kennis en ervaring zeer van toegevoegde waarde als aankoopmakelaar. Denkt mee en geeft gevraagd en ongevraagd advies."
"Erg fijne samenwerking. Kon op korte termijn komen bezichtigen en papierwerk werd snel afgehandeld door middel van online ondertekenen. Zeer vriendelijk en professioneel geholpen door zowel meneer Aerssens als ondersteunend personeel."
Tips bij het kiezen van een makelaar
Kosten verkoopmakelaar
Wat kost een verkoopmakelaar?
Kosten aankoopmakelaar
Tarieven en prijzen vergelijken
Makelaars vergelijken
Vind de beste makelaar voor jouw situatie
Taken aankoopmakelaar
Wat doet een aankoopmakelaar precies?
Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.
Samengesteld door Juiste Makelaar.
Vergelijk met andere makelaars
Bekijk hoe Aerssens & Partners makelaars en taxateurs presteert ten opzichte van andere makelaars in Vlissingen.
Aerssens & Partners makelaars en taxateurs Huidig Verkocht
38
Gem. prijs
€ 397.000
Verkooptijd
92 dgn
Reviews
Sinke Komejan Makelaars4 gedeelde werkgebieden
Verkocht
98
Gem. prijs
€ 415.000
Verkooptijd
41 dgn (-51)
Reviews
Makelaarskantoor Wisse Vastgoed4 gedeelde werkgebieden
Verkocht
58
Gem. prijs
€ 501.000
Verkooptijd
49 dgn (-43)
Reviews
Bert Bimmel Makelaardij3 gedeelde werkgebieden
Verkocht
54
Gem. prijs
€ 318.000
Verkooptijd
34 dgn (-58)
Reviews
M2 Makelaars3 gedeelde werkgebieden
Verkocht
58
Gem. prijs
€ 325.000
Verkooptijd
37 dgn (-55)
Reviews
Schinkel de Weerd Makelaardij3 gedeelde werkgebieden
Verkocht
206
Gem. prijs
€ 405.000
Verkooptijd
30 dgn (-62)
Reviews