Van Keulen Makelaars

Van Keulen Makelaars: 89 woningen verkocht ✓ Gem. prijs € 326.000 ✓ 24 dagen verkooptijd ✓ 4.1/5 beoordeling. Vergelijk tarieven & reviews.

Van Keulen Makelaars is een ervaren makelaarskantoor gevestigd in Den Helder. De focus van dit kantoor ligt op het midden segment. Dit makelaarskantoor is een gerichte verkoper.

Van Keulen Makelaars

89 verkocht

waarvan 89 in de afgelopen 12 maanden

€ 326.000
Gem. verkoopprijs
24 dgn
Gem. verkooptijd
4.1
16 reviews
Over Van Keulen Makelaars

In Den Helder vind je Van Keulen Makelaars, een kantoor met een diep gewortelde band met de regio. Sinds 1996 begeleiden zij klanten met passie en expertise bij het kopen of verkopen van woningen, bedrijfspanden en bijzondere objecten.

Van Keulen Makelaars richt zich op Den Helder en Julianadorp, waar ze met hun knowhow de mooiste percelen en objecten vinden. Het team, samengesteld uit Seb van Keulen (registermakelaar, taxateur en mede-eigenaar) en Frank Jongerius (vastgoedadviseur en vennoot), heeft een brede expertise in woning- en bedrijfsmatige transacties.

Het kantoor kiest bewust voor minder transacties om meer tijd te kunnen besteden aan klantbegeleiding. Ze streven naar het beste resultaat voor de klant, met een gerust hart. Seb en Frank zijn beiden fully gediplomeerd makelaar en taxateur en hebben jarenlange ervaring in de regio.

Dit zeggen klanten over Van Keulen Makelaars

4.1
16 reviews
5
17
4
2
3
2
2
1
1
4

Van Keulen Makelaars onderscheidt zich door deskundige begeleiding en snelle verkopen. Frank Jongerius wordt door meerdere klanten geroemd om zijn meedenken, bereikbaarheid en vakkennis. Klanten waarderen de duidelijke communicatie, eerlijke adviezen en persoonlijke benadering. Het kantoor werkt gericht aan resultaat: woningen worden vaak binnen twee tot drie weken verkocht. Een terugkerend aandachtspunt is dat afspraken niet altijd worden nagekomen en bereikbaarheid soms tegenloopt.

Deskundige begeleiding Snelle verkopen Uitstekende communicatie Persoonlijk contact Altijd bereikbaar Eerlijke adviezen Vriendelijk team Afspraken niet nagekomen Soms moeilijk bereikbaar

"Deskundige en creatieve makelaar. Frank heeft ons prima begeleid in de verkoop van het huis. Alles netjes en correct afgerond. Een aanrader voor zowel aankoop als verkoop makelaar."

T Dekker

"Echt een aanrader voor als je een makelaar zoekt! Communiceren duidelijk, zodat je weet waar je aan toe bent. En komen met een gedegen plan om tot het beste resultaat te komen. De nazorg is ook uitstekend te noemen!"

Ruben Oudshoorn

"Onlangs ons huis verkocht via Van Keulen Makelaars. Frank heeft ons begeleid in de verkoop van onze woning. We zijn zeer tevreden met Frank. Altijd positief en altijd bereikbaar voor vragen, waar we meteen antwoord op kregen. Ze hebben goede kennis van zaken. Uiteindelijk met een prachtig eindresultaat. Ons huis binnen 3 weken verkocht."

Sem Silver

Medewerkers van Van Keulen Makelaars

Frank Jongerius

Deskundig, meedenken, altijd bereikbaar en persoonlijk betrokken

Top plaatsen waar Van Keulen Makelaars verkoopt

Van Keulen Makelaars is voornamelijk actief in Den Helder , Julianadorp , Anna Paulowna.

PlaatsAantal transactiesGemiddelde prijsBekijk makelaars

Den Helder

66€ 301.152Makelaars in Den Helder

Julianadorp

22€ 400.023Makelaars in Julianadorp

Anna Paulowna

1€ 310.000Makelaars in Anna Paulowna

Type woningen die Van Keulen Makelaars verkoopt

Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het type woning wat Van Keulen Makelaars het meeste verkoopt is een Eengezinswoning.

Welke woningen verkoopt Van Keulen Makelaars?

Eengezinswoning42 (47%)
Tussenwoning17 (19%)

Eengezinswoning

Appartement17 (19%)

Bovenwoning, Galerijflat, Portiekwoning

2-onder-1-kap5 (6%)

Eengezinswoning

Hoekwoning3 (3%)

Eengezinswoning

Vrijstaand2 (2%)

Bungalow, Eengezinswoning

Geschakelde woning1 (1%)

Eengezinswoning

Eindwoning1 (1%)

Eengezinswoning

Hoe presteert Van Keulen Makelaars in Den Helder?

In Den Helder verkochten 28 makelaars samen 678 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Van Keulen Makelaars zich verhoudt tot het gemiddelde.

Verkoopprijs

31% boven het stadsgemiddelde

+31%

Verkoopsnelheid

1 dagen langzamer dan gemiddeld

1 dgn

Marktaandeel

89 van 678 verkopen in Den Helder

13.1%

Veelgestelde vragen over Van Keulen Makelaars

Van Keulen Makelaars heeft in totaal 89 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 89 woningen.

Tips bij het kiezen van een makelaar

Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.

Samengesteld door Juiste Makelaar.

Vergelijk met andere makelaars

Bekijk hoe Van Keulen Makelaars presteert ten opzichte van andere makelaars in Den Helder.

Van Keulen MakelaarsVan Keulen Makelaars Huidig

Verkocht

89

Gem. prijs

€ 326.000

Verkooptijd

24 dgn

Reviews

9.3(38)
Jongewaard Heemskerk NVM MakelaarsJongewaard Heemskerk NVM Makelaars

3 gedeelde werkgebieden

Verkocht

142

Gem. prijs

€ 345.000

Verkooptijd

27 dgn (+3)

Reviews

9.3(51)
Laan MakelaarsLaan Makelaars

3 gedeelde werkgebieden

Verkocht

169

Gem. prijs

€ 310.000

Verkooptijd

21 dgn (-3)

Reviews

9.7(12)
Coltof MakelaardijColtof Makelaardij

3 gedeelde werkgebieden

Verkocht

181

Gem. prijs

€ 296.000

Verkooptijd

21 dgn (-3)

Reviews

9.9(4)
Van de Giesen MakelaarsVan de Giesen Makelaars

3 gedeelde werkgebieden

Verkocht

122

Gem. prijs

€ 388.000

Verkooptijd

25 dgn (+1)

Reviews

9.6(34)
AlpinaAlpina

3 gedeelde werkgebieden

Verkocht

1230

Gem. prijs

€ 431.000

Verkooptijd

25 dgn (+1)

Reviews

9.4(952)