Smit & Douma Makelaars

Smit & Douma Makelaars: 35 woningen verkocht ✓ Gem. prijs € 492.000 ✓ 24 dagen verkooptijd ✓ 4.9/5 beoordeling. Vergelijk tarieven & reviews.

Smit & Douma Makelaars is een professioneel makelaarskantoor gevestigd in Roden. De makelaar is gespecialiseerd in het hogere segment. Dit makelaarskantoor is een gerichte verkoper.

Smit & Douma Makelaars

35 verkocht

waarvan 35 in de afgelopen 12 maanden

€ 492.000
Gem. verkoopprijs
24 dgn
Gem. verkooptijd
4.9
28 reviews
Over Smit & Douma Makelaars

In Roden vind je Smit & Douma Makelaars, een makelaarskantoor met een team dat flexibel en no-nonsense werkt. Ze helpen bij het verkopen van huizen in de regio Groningen, met kantoor in Roden.

Smit & Douma Makelaars biedt diensten voor het kopen en verkopen van woningen, evenals taxatierapporten. Hun werkgebied strekt zich uit over Groningen, Roden, Leek, Tolbert, Zevenhuizen, Peize, Norg en omgeving. Bij de verkoop van je huis komen ze met duurzame oplossingen en een groene aanpak.

Het kantoor heeft meer dan 20 jaar ervaring met het verkopen van huizen in deze regio. Ze zijn aangesloten bij NWWI (Nederlands woning waarde instituut) en bieden getoetste en gevalideerde taxatierapporten.

Dit zeggen klanten over Smit & Douma Makelaars

4.9
28 reviews
5
31
4
0
3
0
2
0
1
1

Smit & Douma Makelaars onderscheidt zich door een no-nonsense aanpak gecombineerd met persoonlijke aandacht en uitstekende marktkennis. Klanten waarderen vooral de directe communicatie, snelle reacties via WhatsApp en groepsapp, en de beschikbaarheid buiten kantooruren. Joan Smit en Rudy Douma worden consistent geprezen voor hun eerlijke adviezen, bouwkundige expertise en vermogen om klanten in stressvolle situaties gerust te stellen. Het kantoor begeleidt klanten succesvol bij zowel aan- als verkooptransacties, met bijzondere aandacht voor professionele marketing (fotografie en video) en digitale contractafhandeling. Klanten die eerder negatieve ervaringen hadden met andere makelaars, vinden hier een betrouwbare partner die hun verhaal aanhoort en realistische verwachtingen stelt.

Directe en eerlijke communicatie Altijd bereikbaar ook buiten kantooruren Sterke bouwkundige kennis Snelle afhandeling en reacties Persoonlijke en betrokken aanpak Uitstekende marktkennis en prijsbepaling Professionele marketing en fotografie Ongevraagde reclame per post

"Prettige gesprekspartner met uitstekende kennis van de (lokale) woningmarkt. Professionele benadering van de te volgen verkoopstrategie. Uitmuntende wijze van begeleiden op het gebied van marketing en verkoopbegeleiding. Zeer correct in het afhandelen van papierwerk en/of het helpen bij het invullen ervan. Directe, snelle en korte communicatiewegen tussen verkoper en toekomstige koper. Goede bereikbaarheid van het makelaarskantoor te Roden en de personen. Deze makelaar staat ook zeer open voor suggesties en ideeën van ons als verkopende partij."

GS Essenstam

"Smit en Douma heeft ons zowel bij de verkoop als bij de aankoop van onze nieuwe woning begeleid. Uitstekend advies, veel kennis van de markt en fijne samenwerking. Een absolute aanrader om Smit en Douma in te schakelen."

Yvo Flapper

"Voor de verkoop van ons huis hebben we gebruik gemaakt van de expertise en diensten van Joan Smit en dat is ons erg goed bevallen! Duidelijke communicatie, heldere uitleg en oprecht advies; Joan weet het zakelijke aspect heel goed te combineren met het menselijke aspect. (Het blijft spannend om je huis te verkopen) Joan was goed bereikbaar voor vragen of overleg (door de groepsapp) en hield ons goed op de hoogte van het hele proces. Het is voor ons vlot verlopen en door de begeleiding van Joan verliep alles soepel. Ook werken ze met een vriendelijke en kundige fotograaf. Aanrader!"

Jessica Schipper

Medewerkers van Smit & Douma Makelaars

Joan Smit

Gedreven makelaar met sterke bouwkundige kennis en eerlijke adviezen

Rudy Douma

Deskundig en betrouwbaar, goed meedenken in complexe situaties

Top plaatsen waar Smit & Douma Makelaars verkoopt

Smit & Douma Makelaars is het meest actief in Roden. Dit makelaarskantoor verkoopt verder ook in andere plaatsen als Groningen, Nietap, Leek en Tolbert.

PlaatsAantal transactiesGemiddelde prijsBekijk makelaars

Roden

9€ 542.111Makelaars in Roden

Groningen

7€ 401.000Makelaars in Groningen

Nietap

6€ 485.792Makelaars in Nietap

Leek

6€ 497.667Makelaars in Leek

Tolbert

2€ 410.000Makelaars in Tolbert

Type woningen die Smit & Douma Makelaars verkoopt

Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het type woning wat Smit & Douma Makelaars het meeste verkoopt is een Eengezinswoning.

Welke woningen verkoopt Smit & Douma Makelaars?

Eengezinswoning7 (20%)
Vrijstaand7 (20%)

Eengezinswoning, Woonboerderij

Appartement7 (20%)

Portiekflat, Benedenwoning, Galerijflat

2-onder-1-kap5 (14%)

Eengezinswoning

Tussenwoning5 (14%)

Eengezinswoning

Eindwoning2 (6%)

Eengezinswoning

Hoekwoning2 (6%)

Eengezinswoning

Hoe presteert Smit & Douma Makelaars in Roden?

In Roden verkochten 30 makelaars samen 171 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Smit & Douma Makelaars zich verhoudt tot het gemiddelde.

Verkoopprijs

24% boven het stadsgemiddelde

+24%

Verkoopsnelheid

2 dagen langzamer dan gemiddeld

2 dgn

Marktaandeel

35 van 171 verkopen in Roden

20.5%

Veelgestelde vragen over Smit & Douma Makelaars

Smit & Douma Makelaars heeft in totaal 35 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 35 woningen.

Tips bij het kiezen van een makelaar

Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.

Samengesteld door Juiste Makelaar.