Makelaardij van Wijnen

19 woningen verkocht, gemiddeld in 21 dagen en voor € 488.000. Bekijk reviews, tarieven en waar Makelaardij van Wijnen het meest verkoopt.

Makelaardij van Wijnen is een makelaarskantoor in Nijkerk dat in totaal 19 woningen verkocht. Het kantoor is vooral actief in het hogere segment, met een mediane verkoopprijs van € 469.500.

Makelaardij van Wijnen

19 verkocht

waarvan 19 in de afgelopen 12 maanden

€ 488.000
Gem. verkoopprijs
21 dgn
Gem. verkooptijd
5.0
48 reviews
Over Makelaardij van Wijnen

De tekst bevat te weinig bruikbare informatie over dit makelaarskantoor

Dit zeggen klanten over Makelaardij van Wijnen

48 Google-reviews · laatste review september 2026

5.0
48 reviews
5
61
4
1
3
1
2
0
1
0

Van Wijnen Makelaardij onderscheidt zich door een persoonlijke, betrokken aanpak waarbij klanten direct met dezelfde makelaar werken. Marcel van Wijnen staat centraal in de reviews en wordt geprezen om zijn deskundigheid van de lokale markt, rustige werkstijl en uitstekende communicatie. De makelaar combineert professionele presentatie—met sfeervolle fotografie en verzorgde brochures—met een warme, menselijke benadering. Klanten waarderen dat hij altijd bereikbaar is, goed luistert naar wensen en zich volledig inzet voor snelle en gunstige verkopen, vaak boven de vraagprijs.

Het team werkt efficiënt en probleemoplossend, ook na de levering. Zowel voor aankoop als verkoop biedt Van Wijnen Makelaardij stressvrije begeleiding met duidelijke communicatie en actief meedenken. De combinatie van expertise, betrouwbaarheid en persoonlijke aandacht maakt deze makelaar een sterke keuze voor wie een prettige en resultaatgerichte samenwerking zoekt.

Persoonlijke, betrokken aanpak Deskundig in lokale markt Professionele fotografie en brochures Altijd bereikbaar en flexibel Snelle, gunstige verkopen Rustige, niet-opdringerige werkstijl Duidelijke communicatie

"Ons huis is verkocht door Van Wijnen Makelaardij. Nog voordat het op Funda geplaatst was, had Marcel ons huis al verkocht voor de vraagprijs. Wij hebben de samenwerking met Van Wijnen Makelaardij van begin tot eind als heel prettig ervaren. Marcel is erg betrokken geweest bij het hele traject. Ook de styling en fotografie gebeurden op zeer professionele, maar ook persoonlijke wijze. Wij zouden Van Wijnen Makelaardij aan iedereen aanbevelen."

Leon Bontenoktober 2018

"Dankzij Marcel van Wijnen hebben wij binnen een week ons huis verkocht, zelfs boven de vraagprijs. Wij hebben de samenwerking als erg prettig ervaren, de professionele styling van ons huis en de mooie verkoopbrochure hebben ook zeker bijgedragen aan de snelle verkoop. Wij raden dan ook Marcel van Wijnen zeker aan als u op zoek bent naar een makelaar."

Michel Van Rossumoktober 2018

"Het is de 2e keer dat Marcel van Wijnen ons heeft bijgestaan en geadviseerd, eerst als koper en nu als verkoper van onze woning. Hij is zeer toegewijde makelaar altijd vriendelijk, deskundig denk met je mee en belt snel terug. Marcel van Wijnen is zeker een aanrader."

Nel Vervoornjuli 2024

"We zijn heel erg tevreden over Marcel van Wijnen Makelaardij. Het hebben van een klik vinden wij erg belangrijk. Maar ook het enthousiasme dat Marcel uitstraalt geeft vertrouwen voor de verkoop. Daarnaast waren we erg onder de indruk van de mooie pakkende brochure die hij van ons huis heeft gemaakt en online presentatie. Hij zorgt voor goed advies, fijne manier van communiceren en doet wat hij zegt. Kortom wij zijn super tevreden over Marcel van Wijnen Makelaardij."

Jozephina Vogelaugustus 2020

"Zojuist het huis gepasseerd. Dankzij een perfecte ondersteuning van Marcel van Wijnen een soepele verkoop. Marcel is gedreven makelaar die zich verplaatst in zijn klanten en je op een eigentijdse manier begeleidt tijdens de verkoop. De combinatie van Social media en Funda werkt perfect. Marcel bedankt !!"

anton heijsteegnovember 2018

"Marcel is een kundige makelaar en erg fijn in de omgang. Hij heeft ons uitstekend geholpen!"

Wilco van Toornseptember 2026

"Er ging niks fout. M. van Wijnen is een makelaar die deskundig is en medemenselijkheid heeft. In een wat koudere wereld van de makelaardij is deze makelaar een warme aanbeveling."

L. van Hobokenaugustus 2026

"Wij willen Richard en het hele team van Van Wijnen hartelijk bedanken voor hun inzet, geduld en professionaliteit. Ons traject was niet altijd eenvoudig, maar dankzij de betrokkenheid, doorzettingsvermogen en deskundigheid van Richard én de ondersteuning van het hele team is alles uiteindelijk tot een goed einde gebracht. Tijdens het hele proces voelden wij ons serieus genomen en goed begeleid. Er werd altijd duidelijk gecommuniceerd en er werd actief meegedacht om de beste oplossing te vinden. Wij zijn ontzettend tevreden over de samenwerking en waarderen de inzet van iedereen die hierbij betrokken was. Bedankt voor jullie geduld, toewijding en uitstekende service. Van harte aanbevolen!"

Anna Słowińskajuli 2026

Medewerkers van Makelaardij van Wijnen

Marcel van Wijnen

Gedreven makelaar met uitgebreide marktkennis, persoonlijke touch en altijd bereikbaar

Gerard

Toegewijd aankoopmakelaar die meedenkend klanten begeleidt bij huiszoektocht

Richard

Ondersteunt met hypotheekregeling en helpt complexe trajecten tot goed einde

Top plaatsen waar Makelaardij van Wijnen verkoopt

Makelaardij van Wijnen is voornamelijk actief in Nijkerk , Nijkerkerveen , Amersfoort.

PlaatsAantal transactiesGemiddelde prijsBekijk makelaars

Nijkerk

16€ 456.125Makelaars in Nijkerk

Nijkerkerveen

2€ 690.000Makelaars in Nijkerkerveen

Amersfoort

1€ 600.000Makelaars in Amersfoort

Type woningen die Makelaardij van Wijnen verkoopt

Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het woningtype dat Makelaardij van Wijnen het meest verkoopt is een Tussenwoning.

Welke woningen verkoopt Makelaardij van Wijnen?

Tussenwoning5 (26%)

Gem. € 433.900 · 24 dagen te koop

Eengezinswoning

2-onder-1-kap4 (21%)

Gem. € 622.500 · 18 dagen te koop

Eengezinswoning

Appartement4 (21%)

Gem. € 362.375 · 21 dagen te koop

Portiekflat, Benedenwoning, Bovenwoning, Galerijflat

Hoekwoning3 (16%)

Gem. € 586.667 · 22 dagen te koop

Eengezinswoning

Eengezinswoning2 (11%)

Gem. € 492.000 · 17 dagen te koop

Vrijstaand1 (5%)

Gem. € 425.000 · 45 dagen te koop

Eengezinswoning

Hoe presteert Makelaardij van Wijnen in Nijkerk?

In Nijkerk verkochten 21 makelaars samen 188 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Makelaardij van Wijnen zich verhoudt tot het gemiddelde.

Verkoopprijs

1% boven het stadsgemiddelde

+1%

Verkoopsnelheid

0 dagen gelijk aan gemiddeld

0 dgn

Marktaandeel

19 van 188 verkopen in Nijkerk

10.1%

Tarieven van Makelaardij van Wijnen

Makelaardij van Wijnen publiceert geen vaste tarieven. Makelaars rekenen meestal een courtage van 1% tot 1,3% van de verkoopprijs. Bij de gemiddelde verkoopprijs van € 488.000 komt dat neer op € 4.883 tot € 6.348 voor verkoopbegeleiding en € 2.442 tot € 3.662 voor aankoopbegeleiding. Vraag altijd een offerte op: een vast tarief of een lagere courtage met bonus bij een hogere opbrengst komt vaak voor. Lees meer over de kosten van een verkoopmakelaar .

Veelgestelde vragen over Makelaardij van Wijnen

Makelaardij van Wijnen heeft in totaal 19 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 19 woningen.

Reviews per vestiging

Makelaardij van Wijnen heeft 2 vestigingen met reviews. Hieronder vind je de beoordelingen per vestiging.

Van Wijnen MakelaardijVlietskant 46, 4141 CM Leerdam, Nederland
4.9(30)
Van Wijnen NijkerkVrijheidslaan 7, 3861 JB Nijkerk, Nederland
5.0(25)

Tips bij het kiezen van een makelaar

Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.

Samengesteld door Juiste Makelaar.