MAKELAARDIJ VAN ENGELENBURG | Makelaar Statistieken
MAKELAARDIJ VAN ENGELENBURG is een professioneel makelaarskantoor gevestigd in
In hartje Lemmer, in het sfeervolle monumentale pand uit 1762, bevindt zich Makelaardij van Engelenburg. Met uitzicht op het Dok en eerste rang bij het levendige vaarverkeer, is dit kantoor gevestigd in de gezellige centrum van deze Friese stad.
Makelaardij van Engelenburg biedt een breed scala aan diensten, waaronder verkoop, aankoop, taxatie en het aanvragen van een energielabel. Het kantoor richt zich op de regio Súdwest-Fryslân en beschikt over een groot eigen netwerk en uitgebreid klantenbestand. Door hun expertise en marketingstrategie zorgen ze voor een professionele en actieve presentatie van woningen, wat resulteert in meer animo en een vlottere verkoop.
Een kenmerkend aspect van Makelaardij van Engelenburg is het persoonlijk contact en de goede klik met klanten. Ze hechten veel waarde aan een plezierig en laagdrempelig contact, en zijn flexibel beschikbaar, ook buiten kantooruren. Het team bestaat uit Martine van Engelenburg, NVM Register Makelaar & Taxateur, en Anita Weerman, commercieel medewerker.
Top plaatsen waar MAKELAARDIJ VAN ENGELENBURG verkoopt
MAKELAARDIJ VAN ENGELENBURG is het meest actief in
| Plaats | Aantal transacties | Gemiddelde prijs | Bekijk makelaars |
|---|---|---|---|
Lemmer | 6 | € 434.333 | |
Woudsend | 3 | € 269.667 | |
Stavoren | 2 | € 364.800 | |
Rutten | 1 | € 377.500 | |
Workum | 1 | € 398.000 |
Type woningen die MAKELAARDIJ VAN ENGELENBURG verkoopt
Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het type woning wat MAKELAARDIJ VAN ENGELENBURG het meeste verkoopt is een Eengezinswoning.
Type woningen verkocht
Verdeling van verkochte woningen per categorie
Statistieken voor MAKELAARDIJ VAN ENGELENBURG
Hieronder vind je een overzicht van de belangrijkste verkoopcijfers van MAKELAARDIJ VAN ENGELENBURG.
- 17
- Totaal verkocht
- 17
- Afgelopen 12 maanden
- 3
- Afgelopen 3 maanden
- € 395.000
- Gem. verkoopprijs
- € 389.000
- Mediane prijs
- 45 dagen
- Gem. dagen op markt
Waarom MAKELAARDIJ VAN ENGELENBURG?
- Ervaring - 17 woningen verkocht
- Lokale kennis - Actief in Lemmer en omgeving
- Snelheid - Gemiddeld 45 dagen op de markt
- Beoordeeld - 4.6 sterren op basis van 14 reviews
Veelgestelde vragen over MAKELAARDIJ VAN ENGELENBURG
MAKELAARDIJ VAN ENGELENBURG heeft in totaal 17 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 17 woningen.
Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.
Samengesteld door
Vergelijk alle makelaars in Nederland
Vergelijk prestaties en tarieven van makelaars, en vind de beste om je huis te verkopen in Nederland.
- Data-gedreven aanbevelingen
- Geen verplichtingen
- Snel & eenvoudig
Vergelijk met andere makelaars in Lemmer
Verkocht
17
Gem. prijs
€ 395.000
Dagen
45
Reviews
(13)
4 gedeelde werkgebieden
Verkocht
62
+45Gem. prijs
€ 432.000
+9%Dagen
23
22d snellerReviews
(13)
3 gedeelde werkgebieden
Verkocht
101
+84Gem. prijs
€ 486.000
+23%Dagen
20
25d snellerReviews
(53)
3 gedeelde werkgebieden
Verkocht
47
+30Gem. prijs
€ 390.000
-1%Dagen
25
20d snellerReviews
–3 gedeelde werkgebieden
Verkocht
4
-13Gem. prijs
€ 896.000
+127%Dagen
29
16d snellerReviews
(8)
3 gedeelde werkgebieden
Verkocht
94
+77Gem. prijs
€ 417.000
+6%Dagen
49
4d langzamerReviews
(50)