De Interim Makelaar

De Interim Makelaar: 5 woningen verkocht ✓ Gem. prijs € 433.000 ✓ 13 dagen verkooptijd ✓ 4.7/5 beoordeling. Vergelijk tarieven & reviews.

De Interim Makelaar is een gerenommeerd makelaarskantoor gevestigd in Almere. Dit kantoor richt zich op het hogere segment. Dit makelaarskantoor is een gerichte verkoper.

De Interim Makelaar

5 verkocht

waarvan 5 in de afgelopen 12 maanden

€ 433.000
Gem. verkoopprijs
13 dgn
Gem. verkooptijd
4.7
13 reviews

Dit makelaarskantoor verkoopt woningen die in een concurrerende prijsklasse vallen ten opzichte van andere woningen in Almere en omgeving. De makelaar is actief in een hogere segment.

Dit zeggen klanten over De Interim Makelaar

4.7
13 reviews
5
13
4
0
3
0
2
0
1
1

De Interim Makelaar onderscheidt zich door uitzonderlijke snelheid en persoonlijke aandacht. Klanten prijzen vooral de snelle taxatierapporten — vaak binnen 24 uur — en de directe, efficiënte communicatie van Ingrid. Ze staat bekend om haar betrokkenheid, het vermogen om klanten goed te adviseren en het feit dat ze geen standaard kantoormentaliteit hanteert. De korte lijntjes en één-op-één contact worden herhaaldelijk als voordeel genoemd. Hoewel de meerderheid zeer tevreden is, meldde één klant dat de snelheid ten koste ging van aandacht en dat communicatie over resultaten ontbrak.

Snelle taxatierapporten Persoonlijke benadering Betrokken en gedreven Efficiënte communicatie Korte lijntjes Vakkundig adviseur Haastige afhandeling zonder overleg

"De Interim Makelaar heeft voor mij binnen 5 werkdagen een woningtaxatie en een duidelijk taxatierapport opgeleverd. Ingrid is goed bereikbaar en beantwoordt vragen duidelijk en snel. Ze denkt met je mee en is ook nog eens erg vriendelijk. Dit is een prettig bedrijf om in de arm te nemen als je dit soort diensten nodig hebt."

Tommy Postma

"Het is een hele lieve dame, weet waar ze het over heeft, doet haar werk goed en op tijd! Ze werken sneller dan verwacht en gedacht! Indien ik in de toekomst verhuis, zal ik hier zeker weer komen!"

justin Duijne

"Gisteren contact gehad met Ingrid over een gevalideerde taxatie van mijn koopwoning. Ze heeft direct geschakeld met de verkoopmakelaar en kon vandaag al terecht voor de taxatie en foto's. Aan het eind van de middag had ik het rapport in mijn mailbox. Tussen het eerste contact en het ontvangen van het rapport zat geen eens 24 uur tussen :)!"

J.S. Jheeta

Medewerkers van De Interim Makelaar

Ingrid

Snelle, betrokken makelaar die klanten persoonlijk begeleidt en uitzonderlijk snel resultaten levert

Top plaatsen waar De Interim Makelaar verkoopt

De Interim Makelaar is voornamelijk actief in Almere , Emmeloord , Lelystad.

PlaatsAantal transactiesGemiddelde prijsBekijk makelaars

Almere

3€ 471.667Makelaars in Almere

Emmeloord

1€ 425.000Makelaars in Emmeloord

Lelystad

1€ 325.000Makelaars in Lelystad

Type woningen die De Interim Makelaar verkoopt

Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het type woning wat De Interim Makelaar het meeste verkoopt is een Eengezinswoning.

Welke woningen verkoopt De Interim Makelaar?

Eengezinswoning3 (60%)
Hoekwoning2 (40%)

Eengezinswoning

Hoe presteert De Interim Makelaar in Almere?

In Almere verkochten 221 makelaars samen 2579 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe De Interim Makelaar zich verhoudt tot het gemiddelde.

Verkoopprijs

2% boven het stadsgemiddelde

+2%

Verkoopsnelheid

11 dagen sneller gemiddeld

11 dgn

Marktaandeel

5 van 2579 verkopen in Almere

0.2%

Veelgestelde vragen over De Interim Makelaar

De Interim Makelaar heeft in totaal 5 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 5 woningen.

Tips bij het kiezen van een makelaar

Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.

Samengesteld door Juiste Makelaar.