Flem's Makelaardij
Flem's Makelaardij: 19 woningen verkocht ✓ Gem. prijs € 562.000 ✓ 25 dagen verkooptijd ✓ 5.0/5 beoordeling. Vergelijk tarieven & reviews.
Flem's Makelaardij is een professioneel makelaarskantoor gevestigd in Edam. De makelaar is gespecialiseerd in het hogere segment. Dit makelaarskantoor is een gerichte verkoper.
Flem's Makelaardij
waarvan 19 in de afgelopen 12 maanden
- € 562.000
- Gem. verkoopprijs
- 25 dgn
- Gem. verkooptijd
- 5.0
- 14 reviews
Dit makelaarskantoor verkoopt woningen die in een hogere prijsklasse vallen ten opzichte van andere woningen in Edam en omgeving. De makelaar is actief in een hogere segment.
Dit zeggen klanten over Flem's Makelaardij
Flem's Makelaardij onderscheidt zich door snelheid en persoonlijke aandacht. Klanten waarderen vooral de vlotte afhandeling van taxaties en aankopen, waarbij rapporten vaak binnen enkele dagen gereed zijn. Joris Westerneng staat centraal in de werkwijze: hij is bereikbaar, legt alles duidelijk uit en denkt actief mee in het proces. De makelaar blinkt uit in het begeleiden van eerste woningkopers en het afhandelen van complexe situaties, zoals meerdere verkopen in korte tijd. Klanten voelen zich gesteund en krijgen rust door zijn deskundige en betrouwbare aanpak.
"Joris was mooi op tijd volgens afspraak. Duidelijke uitleg en het taxatierapport was eerder klaar dan verwacht. Goede prijs/kwaliteit verhouding. Zeker aan te raden."
"Huis gekocht dmv hulp van Joris van Flem’s taxaties en makelaardij, zonder zijn hulp had het misschien wel niet gelukt, dus super blij mee. Zeker een aanrader om als aankoopmakelaar in te schakelen!"
"Snel en effectief, maandag inspectie en dinsdag is het rapport klaar. Inspectie in samenwerking met mijn verkoopmakelaar zonder dat ik aanwezig hoefde te zijn. Prima prijs, geen verassingen en heldere communicatie."
Medewerkers van Flem's Makelaardij
Top plaatsen waar Flem's Makelaardij verkoopt
Flem's Makelaardij is het meest actief in Edam. Dit makelaarskantoor verkoopt verder ook in andere plaatsen als Purmerend, Alkmaar, Amsterdam en Zwanenburg.
| Plaats | Aantal transacties | Gemiddelde prijs | Bekijk makelaars |
|---|---|---|---|
Edam | 9 | € 622.222 | Makelaars in Edam |
Purmerend | 3 | € 561.667 | Makelaars in Purmerend |
Alkmaar | 2 | € 325.000 | Makelaars in Alkmaar |
Amsterdam | 2 | € 445.000 | Makelaars in Amsterdam |
Zwanenburg | 1 | € 599.000 | Makelaars in Zwanenburg |
Type woningen die Flem's Makelaardij verkoopt
Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het type woning wat Flem's Makelaardij het meeste verkoopt is een Eengezinswoning.
Welke woningen verkoopt Flem's Makelaardij?
Herenhuis, Grachtenpand
Eengezinswoning
Herenhuis
Eengezinswoning
Hoe presteert Flem's Makelaardij in Edam?
In Edam verkochten 23 makelaars samen 73 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Flem's Makelaardij zich verhoudt tot het gemiddelde.
Verkoopprijs
13% boven het stadsgemiddelde
Verkoopsnelheid
13 dagen sneller gemiddeld
Marktaandeel
19 van 73 verkopen in Edam
Veelgestelde vragen over Flem's Makelaardij
Tips bij het kiezen van een makelaar
Kosten verkoopmakelaar
Wat kost een verkoopmakelaar?
Kosten aankoopmakelaar
Tarieven en prijzen vergelijken
Makelaars vergelijken
Vind de beste makelaar voor jouw situatie
Taken aankoopmakelaar
Wat doet een aankoopmakelaar precies?
Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.
Samengesteld door Juiste Makelaar.
Vergelijk met andere makelaars
Bekijk hoe Flem's Makelaardij presteert ten opzichte van andere makelaars in Edam.
Flem's Makelaardij Huidig Verkocht
19
Gem. prijs
€ 562.000
Verkooptijd
25 dgn
Reviews
Van Overbeek Makelaars o.g.5 gedeelde werkgebieden
Verkocht
390
Gem. prijs
€ 455.000
Verkooptijd
25 dgn
Reviews
HR Home. Aandacht maakt het verschil.5 gedeelde werkgebieden
Verkocht
196
Gem. prijs
€ 494.000
Verkooptijd
23 dgn (-2)
Reviews
Steur Makelaars4 gedeelde werkgebieden
Verkocht
113
Gem. prijs
€ 460.000
Verkooptijd
21 dgn (-4)
Reviews
Teunisse Makelaars o.g. b.v.4 gedeelde werkgebieden
Verkocht
77
Gem. prijs
€ 413.000
Verkooptijd
42 dgn (+17)
Reviews
Hoekstra en Van Eck4 gedeelde werkgebieden
Verkocht
881
Gem. prijs
€ 497.000
Verkooptijd
28 dgn (+3)
Reviews