Jan Zegers Makelaardij B.V.

Jan Zegers Makelaardij B.V.: 17 woningen verkocht ✓ Gem. prijs € 374.000 ✓ 36 dagen verkooptijd ✓ 5.0/5 beoordeling. Vergelijk tarieven & reviews.

Jan Zegers Makelaardij B.V. is een ervaren makelaarskantoor gevestigd in Veenendaal. De focus van dit kantoor ligt op het midden segment. Dit makelaarskantoor is een gerichte verkoper.

Jan Zegers Makelaardij B.V.

17 verkocht

waarvan 17 in de afgelopen 12 maanden

€ 374.000
Gem. verkoopprijs
36 dgn
Gem. verkooptijd
5.0
32 reviews
Over Jan Zegers Makelaardij B.V.

In regio Etten-Leur, Sprundel, Hoeven en Oudenbosch, is Zegers Makelaardij B.V. al ruim 40 jaar de vertrouwde makelaar voor het verkopen en aankopen van woningen. Met een diepgaande kennis van de lokale markt en een actieve instelling begeleiden de ervaren makelaars klanten van start tot finish, met persoonlijk contact en transparante communicatie.

Zegers Makelaardij richt zich op het realiseren van woonwensen, zowel voor doorgewinterde verkopers als eerste-tijds kopers. Het team staat bekend om zijn enthousiasme, flexibiliteit en de tijd die ze nemen voor klanten. Met een breed netwerk en veel succesvolle transacties is het kantoor een begrip in de regio.

Het kantoor is gevestigd in Etten-Leur en heeft een Funda-klantbeoordeling van 9,8. De makelaars werken met een gediplomeerd team dat alle aspecten van het proces afdekt, van aankoop tot verkoop.

Dit zeggen klanten over Jan Zegers Makelaardij B.V.

5.0
32 reviews
5
32
4
1
3
0
2
0
1
1

Jan Zegers Makelaardij onderscheidt zich door een integrale aanpak waarbij hypotheekadvies, aankoop en verkoop naadloos samengaan. Klanten waarderen vooral de persoonlijke betrokkenheid van Jan en Harry: zij zijn niet alleen vakkundig en deskundig, maar ook beschikbaar buiten kantooruren en nemen de tijd voor uitgebreide begeleiding. Jan staat bekend om zijn eerlijkheid, duidelijke communicatie en het vermogen om in gespannen markten de juiste waarde in te schatten. De combinatie van snelle schakeling, grondige voorbereiding en warme persoonlijke aandacht maakt dat veel klanten terugkeren voor volgende transacties. Klanten benadrukken dat Jan geen standaard 9-tot-5-mentaliteit hanteert en zelfs 's avonds of in het weekend beschikbaar is.

Integrale hypotheek- en makelaarsdiensten Uitzonderlijk bereikbaar en flexibel Vakkundig en deskundig advies Persoonlijke aandacht en warmte Eerlijk en transparant Snelle en efficiënte afhandeling Begeleiding voor starters Professionele woningpresentatie

"Harry heeft ervoor gezorgd dat de bezichtiging van ons eerste huis een ontzettend fijne ervaring was, waarbij we alle tijd kregen om rustig rond te kijken. Vervolgens hadden we gesprekken met Jan als onze hypotheekadviseur waar we met al onze vragen terecht konden en zaten we een aantal weken later met zn allen rond de tafel bij de notaris… Korte lijntjes, enorm veel ervaring en hele goede communicatie en hulp. Ontzettend bedankt."

Tim Noordmans

"Wij zijn geholpen met de keuze verkopen of verbouwen. Jan is erg open en eerlijk en verteld de mogelijkheden. Ook geeft hij een eerlijk advies met mening waar wij veel aan hebben gehad. Komt altijd de afspraken na en wat voor ons fijn was Dat de afspraken ook in de avond konden en bij ons thuis. Jan is een echt geïnteresseerde familieman en noemde zelfs onze hond bij zijn naam. Erg fijn en warm gevoel gaf dit"

Erica Heij

"Jan is snel, vakkundig, duidelijk en een man van zijn woord. Hij is trots op zijn werk en he will go the extra mile: hij stopt niet voordat het af is. Ook als dat pas rond middernacht is. En dat is superfijn."

Jacqueline Siljee

Medewerkers van Jan Zegers Makelaardij B.V.

Jan Zegers

Vakkundige hypotheekadviseur en aankoopmakelaar met sterke marktkennis

Harry Zegers

Deskundige verkoopmakelaar met gezellige en eerlijke benadering

Top plaatsen waar Jan Zegers Makelaardij B.V. verkoopt

Jan Zegers Makelaardij B.V. is het meest actief in Veenendaal. Dit makelaarskantoor verkoopt verder ook in andere plaatsen als De Klomp, Woudenberg, Tiel en Swifterbant.

PlaatsAantal transactiesGemiddelde prijsBekijk makelaars

Veenendaal

13€ 346.692Makelaars in Veenendaal

De Klomp

1€ 300.000Makelaars in De Klomp

Woudenberg

1€ 795.000Makelaars in Woudenberg

Tiel

1€ 462.500Makelaars in Tiel

Swifterbant

1€ 295.000Makelaars in Swifterbant

Type woningen die Jan Zegers Makelaardij B.V. verkoopt

Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het type woning wat Jan Zegers Makelaardij B.V. het meeste verkoopt is een Eengezinswoning.

Welke woningen verkoopt Jan Zegers Makelaardij B.V.?

Eengezinswoning9 (53%)
Appartement7 (41%)

Hoe presteert Jan Zegers Makelaardij B.V. in Veenendaal?

In Veenendaal verkochten 53 makelaars samen 890 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Jan Zegers Makelaardij B.V. zich verhoudt tot het gemiddelde.

Verkoopprijs

17% onder het stadsgemiddelde

-17%

Verkoopsnelheid

9 dagen langzamer dan gemiddeld

9 dgn

Marktaandeel

17 van 890 verkopen in Veenendaal

1.9%

Veelgestelde vragen over Jan Zegers Makelaardij B.V.

Jan Zegers Makelaardij B.V. heeft in totaal 17 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 17 woningen.

Tips bij het kiezen van een makelaar

Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.

Samengesteld door Juiste Makelaar.

Vergelijk met andere makelaars

Bekijk hoe Jan Zegers Makelaardij B.V. presteert ten opzichte van andere makelaars in Veenendaal.

Jan Zegers Makelaardij B.V.Jan Zegers Makelaardij B.V. Huidig

Verkocht

17

Gem. prijs

€ 374.000

Verkooptijd

36 dgn

Reviews

9.9(12)
T&A Van EsT&A Van Es

3 gedeelde werkgebieden

Verkocht

87

Gem. prijs

€ 489.000

Verkooptijd

18 dgn (-18)

Reviews

9.3(104)
Ginkel Bemmelen NVM MakelaarsGinkel Bemmelen NVM Makelaars

2 gedeelde werkgebieden

Verkocht

196

Gem. prijs

€ 463.000

Verkooptijd

47 dgn (+11)

Reviews

9.4(118)
Beumer & Dirksen MakelaarsBeumer & Dirksen Makelaars

2 gedeelde werkgebieden

Verkocht

83

Gem. prijs

€ 501.000

Verkooptijd

30 dgn (-6)

Reviews

9.4(19)
MakelaarslandMakelaarsland

2 gedeelde werkgebieden

Verkocht

1724

Gem. prijs

€ 502.000

Verkooptijd

26 dgn (-10)

Reviews

8.8(1061)
Bieden & WonenBieden & Wonen

2 gedeelde werkgebieden

Verkocht

51

Gem. prijs

€ 399.000

Verkooptijd

26 dgn (-10)

Reviews

9.7(3)