Hofstad Makelaardij
6 woningen verkocht, gemiddeld in 47 dagen en voor € 393.000. Bekijk reviews, tarieven en waar Hofstad Makelaardij het meest verkoopt.
Hofstad Makelaardij is een makelaarskantoor in Den Haag dat in totaal 6 woningen verkocht. Het kantoor is vooral actief in het middensegment, met een mediane verkoopprijs van € 367.500.
Hofstad Makelaardij
waarvan 6 in de afgelopen 12 maanden
- € 393.000
- Gem. verkoopprijs
- 47 dgn
- Gem. verkooptijd
- € 367.500
- Mediane prijs
Dit makelaarskantoor verkoopt woningen die in een concurrerende prijsklasse vallen ten opzichte van andere woningen in Den Haag en omgeving. De makelaar is actief in het middensegment.
Top plaatsen waar Hofstad Makelaardij verkoopt
Hofstad Makelaardij is voornamelijk actief in Leidschendam , Den Haag , Rijswijk , Voorburg.
| Plaats | Aantal transacties | Gemiddelde prijs | Bekijk makelaars |
|---|---|---|---|
Leidschendam | 2 | € 499.500 | Makelaars in Leidschendam |
Den Haag | 2 | € 342.000 | Makelaars in Den Haag |
Rijswijk | 1 | € 350.000 | Makelaars in Rijswijk |
Voorburg | 1 | € 325.000 | Makelaars in Voorburg |
Type woningen die Hofstad Makelaardij verkoopt
Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het woningtype dat Hofstad Makelaardij het meest verkoopt is een Tussenwoning.
Welke woningen verkoopt Hofstad Makelaardij?
Gem. € 339.750 · 49 dagen te koop
Portiekwoning, Portiekflat
Gem. € 499.500 · 46 dagen te koop
Eengezinswoning
Hoe presteert Hofstad Makelaardij in Den Haag?
In Den Haag verkochten 363 makelaars samen 5515 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Hofstad Makelaardij zich verhoudt tot het gemiddelde.
Verkoopprijs
2% onder het stadsgemiddelde
Verkoopsnelheid
19 dagen langzamer dan gemiddeld
Marktaandeel
6 van 5515 verkopen in Den Haag
Tarieven van Hofstad Makelaardij
Hofstad Makelaardij publiceert geen vaste tarieven. Makelaars rekenen meestal een courtage van 1% tot 1,3% van de verkoopprijs. Bij de gemiddelde verkoopprijs van € 393.000 komt dat neer op € 3.930 tot € 5.109 voor verkoopbegeleiding en € 1.965 tot € 2.948 voor aankoopbegeleiding. Vraag altijd een offerte op: een vast tarief of een lagere courtage met bonus bij een hogere opbrengst komt vaak voor. Lees meer over de kosten van een verkoopmakelaar .
Veelgestelde vragen over Hofstad Makelaardij
Reviews per vestiging
"Geweldige hulp en advies bij de aankoop van een huis! Ik kreeg uitgebreide antwoorden op al mijn vragen!"
"Jessica is an exceptional makelaar. Throughout the stressful process of buying a house, she supported me, guided me, and never let me lose hope. I highly recommend her just give her a call and have a coffee with her, you won’t regret it."
"Jessica is an exceptional makelaar. Throughout the stressful process of buying a house, she supported me, guided me, and never let me lose hope. I highly recommend her just give her a call and have a coffee with her, you won’t regret it."
"Een uitstekende, betrouwbare makelaar met vakkennis en klantgevoel!"
Tips bij het kiezen van een makelaar
Kosten verkoopmakelaar
Wat kost een verkoopmakelaar?
Kosten aankoopmakelaar
Tarieven en prijzen vergelijken
Makelaars vergelijken
Vind de beste makelaar voor jouw situatie
Taken aankoopmakelaar
Wat doet een aankoopmakelaar precies?
Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.
Samengesteld door Juiste Makelaar.
Vergelijk met andere makelaars
Bekijk hoe Hofstad Makelaardij presteert ten opzichte van andere makelaars in Den Haag.
Hofstad Makelaardij Huidig Verkocht
6
Gem. prijs
€ 393.000
Verkooptijd
47 dgn
Reviews
Agterdenbosch NVM makelaars4 gedeelde werkgebieden
Verkocht
27
Gem. prijs
€ 502.000
Verkooptijd
35 dgn (-12)
Reviews
SMASH Makelaars4 gedeelde werkgebieden
Verkocht
31
Gem. prijs
€ 509.000
Verkooptijd
34 dgn (-13)
Reviews
Meijs & Alink Makelaardij4 gedeelde werkgebieden
Verkocht
47
Gem. prijs
€ 589.000
Verkooptijd
30 dgn (-17)
Reviews
Steenks & Van Deelen Makelaars-Taxateurs B.V.4 gedeelde werkgebieden
Verkocht
48
Gem. prijs
€ 581.000
Verkooptijd
31 dgn (-16)
Reviews
Van der Togt Makelaardij4 gedeelde werkgebieden
Verkocht
55
Gem. prijs
€ 405.000
Verkooptijd
25 dgn (-22)
Reviews