Dwars Makelaars | Qualis | Reviews & Tarieven
Dwars Makelaars | Qualis is een betrouwbaar makelaarskantoor gevestigd in Weert. Het kantoor heeft in totaal 75 woningen verkocht, waarvan 75 in de afgelopen 12 maanden. Het kantoor is actief in het midden segment, met een gemiddelde verkoopprijs van € 469.000. Een woning staat bij dit kantoor gemiddeld 25 dagen op de markt. Dit makelaarskantoor is een gerichte verkoper. Hierdoor verkoopt het kantoor in verhouding meer woningen als andere makelaarskantoren in de regio.
In de regio Midden-Limburg en Zuidoost-Brabant staat Dwars Makelaars uit Weert bekend om zijn deskundige begeleiding bij woningaan- en -verkopen, taxaties en vastgoedadvies. Sinds 1997 biedt dit makelaarskantoor met een team van acht medewerkers in drie vestigingen – Weert, Eindhoven en Roermond – professionele hulp op maat.
Dwars Makelaars richt zich op grensoverschrijdend vastgoed, waardoor ze unieke kennis hebben van de overlap tussen Midden-Limburg en Zuidoost-Brabant. Het team bestaat uit drie NVM-makelaars, waaronder een register-taxateur, twee assistent-makelaars (waaronder één taxateur in opleiding), een makelaar in opleiding en een front- en backofficeteam. Door hun jarenlange samenwerking zijn de lijnen kort en bieden ze efficiënte service.
Een kenmerk van Dwars Makelaars is dat alle medewerkers geboren en getogen zijn in de regio, wat zorgt voor een diepe band met de markt. Ze ontwikkelen zich continu door kennis uit te wisselen en elkaar scherp te houden, zodat ze altijd op de beste manier klanten kunnen begeleiden.
Dit zeggen klanten over Dwars Makelaars | Qualis
Dwars Makelaars onderscheidt zich door een persoonlijke benadering waarbij medewerkers actief meedenken met klanten en zich volledig voor hun zaak inzetten. De no-nonsense aanpak wordt gewaardeerd omdat deze niet ten koste gaat van vriendelijkheid en aandacht. Klanten prijzen de snelle afhandeling van vragen en de professionele begeleiding bij zowel aan- als verkoop. Enkele klanten geven aan dat het kantoor wat pro-actiever zou kunnen zijn en dat communicatie na eerste contact soms stagneert, maar dit zijn uitzonderingen op een overwegend positief beeld.
"Bij Dwars makelaars hebben wij een super goede service gehad. Zowel het telefonische als persoonlijke contact hebben wij als zeer prettig ervaren. Wij raden dan ook iedereen aan om bij aan of verkoop van een woning deze makelaar in de arm te nemen. Dit kan je echt een makelaar in hart en nieren noemen die zich volledig voor je inzet !!"
"Vriendelijke en zeer professionele makelaar. Dwars makelaars heeft twee huizen voor ons verkocht en was twee keer onze aankoopmakelaar bij de aankoop van een huis. Elke keer zijn we perfect geholpen en was het resultaat top! We zijn er zeer tevreden over. Complimenten voor René, Maarten en hun collega's!"
"Heel net en tijdig geholpen door Jolanda met onze vraag voor een taxatie van het huis. Dank hiervoor!"
Medewerkers van Dwars Makelaars | Qualis
René
Ervaren makelaar die klanten perfect begeleidt bij aan- en verkoop
Maarten
Professioneel en betrokken bij succesvolle transacties
Jolanda
Behulpzaam en snel bij taxaties en klantvragen
Nina
Enthousiast en fris in benadering, maakt bezichtigen aangenaam
Top plaatsen waar Dwars Makelaars | Qualis verkoopt
Dwars Makelaars | Qualis is het meest actief in Weert. Dit makelaarskantoor verkoopt verder ook in andere plaatsen als Eindhoven, Stramproy, Ospel en Ell.
| Plaats | Aantal transacties | Gemiddelde prijs | Bekijk makelaars |
|---|---|---|---|
Weert | 41 | € 408.220 | Makelaars in Weert |
Eindhoven | 7 | € 540.286 | Makelaars in Eindhoven |
Stramproy | 6 | € 496.167 | Makelaars in Stramproy |
Ospel | 3 | € 465.000 | Makelaars in Ospel |
Ell | 3 | € 653.000 | Makelaars in Ell |
Type woningen die Dwars Makelaars | Qualis verkoopt
Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het type woning wat Dwars Makelaars | Qualis het meeste verkoopt is een Eengezinswoning.
Type woningen verkocht
Verdeling van verkochte woningen per categorie
Statistieken voor Dwars Makelaars | Qualis
Hieronder vind je een overzicht van de belangrijkste verkoopcijfers van Dwars Makelaars | Qualis.
- 75
- Totaal verkocht
- 75
- Afgelopen 12 maanden
- 12
- Afgelopen 3 maanden
- € 469.000
- Gem. verkoopprijs
- € 395.000
- Mediane prijs
- 25 dagen
- Gem. dagen op markt
Dwars Makelaars | Qualis vergeleken met Weert
In Weert zijn in het afgelopen jaar 546 woningen verkocht door 33 makelaars. Dwars Makelaars | Qualis verkocht hiervan 75 woningen, goed voor een marktaandeel van 13.7%.
Waarom Dwars Makelaars | Qualis?
- Ervaring - 75 woningen verkocht
- Lokale kennis - Actief in Weert en omgeving
- Snelheid - Gemiddeld 25 dagen op de markt
- Beoordeeld - 3.7 sterren op basis van 18 reviews
- Specialisaties - Taxaties, Aankoop en verkoop van woningen, Begeleiding bij meerdere transacties
Veelgestelde vragen over Dwars Makelaars | Qualis
Dwars Makelaars | Qualis heeft in totaal 75 woningen verkocht. In de afgelopen 12 maanden waren dit 75 woningen.
Tips bij het kiezen van een makelaar
Kosten verkoopmakelaar
Wat kost een verkoopmakelaar?
Kosten aankoopmakelaar
Tarieven en prijzen vergelijken
Makelaars vergelijken
Vind de beste makelaar voor jouw situatie
Taken aankoopmakelaar
Wat doet een aankoopmakelaar precies?
Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.
Samengesteld door Juiste Makelaar.
Vergelijk alle makelaars in Nederland
Vergelijk prestaties en tarieven van makelaars, en vind de beste om je huis te verkopen in Nederland.
- Data-gedreven aanbevelingen
- Geen verplichtingen
- Snel & eenvoudig
Vergelijk met andere makelaars in Weert
Verkocht
75
Gem. prijs
€ 469.000
Dagen
25
Reviews
(40)
10 gedeelde werkgebieden
Verkocht
935
+860Gem. prijs
€ 429.000
-9%Dagen
23
2d snellerReviews
(517)
9 gedeelde werkgebieden
Verkocht
172
+97Gem. prijs
€ 465.000
-1%Dagen
26
1d langzamerReviews
(109)
9 gedeelde werkgebieden
Verkocht
112
+37Gem. prijs
€ 422.000
-10%Dagen
31
6d langzamerReviews
(107)
9 gedeelde werkgebieden
Verkocht
136
+61Gem. prijs
€ 401.000
-14%Dagen
33
8d langzamerReviews
(83)
6 gedeelde werkgebieden
Verkocht
90
+15Gem. prijs
€ 424.000
-10%Dagen
18
7d snellerReviews
(52)