Den Hollander Vastgoed Wonen
12 woningen verkocht, gemiddeld in 24 dagen en voor € 1.388.000. Bekijk reviews, tarieven en waar Den Hollander Vastgoed Wonen het meest verkoopt.
Den Hollander Vastgoed Wonen is een makelaarskantoor in Vught dat in totaal 12 woningen verkocht. Het kantoor is vooral actief in het hogere segment, met een mediane verkoopprijs van € 1.472.500.
Den Hollander Vastgoed Wonen
waarvan 12 in de afgelopen 12 maanden
- € 1.388.000
- Gem. verkoopprijs
- 24 dgn
- Gem. verkooptijd
- € 1.472.500
- Mediane prijs
Dit makelaarskantoor verkoopt woningen die in een hogere prijsklasse vallen ten opzichte van andere woningen in Vught en omgeving. De makelaar is actief in het hogere segment.
Top plaatsen waar Den Hollander Vastgoed Wonen verkoopt
Den Hollander Vastgoed Wonen is het meest actief in Vught. Dit makelaarskantoor verkoopt verder ook in andere plaatsen als Sint-Michielsgestel, Den Dungen, Helvoirt en Den Bosch.
| Plaats | Aantal transacties | Gemiddelde prijs | Bekijk makelaars |
|---|---|---|---|
Vught | 6 | € 1.301.667 | Makelaars in Vught |
Sint-Michielsgestel | 3 | € 1.550.000 | Makelaars in Sint-Michielsgestel |
Den Dungen | 1 | € 1.100.000 | Makelaars in Den Dungen |
Helvoirt | 1 | € 1.395.000 | Makelaars in Helvoirt |
Den Bosch | 1 | € 1.600.000 | Makelaars in Den Bosch |
Type woningen die Den Hollander Vastgoed Wonen verkoopt
Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het woningtype dat Den Hollander Vastgoed Wonen het meest verkoopt is een Vrijstaand.
Welke woningen verkoopt Den Hollander Vastgoed Wonen?
Gem. € 1.488.929 · 33 dagen te koop
Eengezinswoning, Villa, Landhuis, Bungalow
Gem. € 1.238.333 · 23 dagen te koop
Portiekflat, Penthouse
-7 dagen te koop
Herenhuis
Hoe presteert Den Hollander Vastgoed Wonen in Vught?
In Vught verkochten 28 makelaars samen 136 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe Den Hollander Vastgoed Wonen zich verhoudt tot het gemiddelde.
Verkoopprijs
128% boven het stadsgemiddelde
Verkoopsnelheid
2 dagen sneller gemiddeld
Marktaandeel
12 van 136 verkopen in Vught
Tarieven van Den Hollander Vastgoed Wonen
Den Hollander Vastgoed Wonen publiceert geen vaste tarieven. Makelaars rekenen meestal een courtage van 1% tot 1,3% van de verkoopprijs. Bij de gemiddelde verkoopprijs van € 1.388.000 komt dat neer op € 13.875 tot € 18.038 voor verkoopbegeleiding en € 6.938 tot € 10.406 voor aankoopbegeleiding. Vraag altijd een offerte op: een vast tarief of een lagere courtage met bonus bij een hogere opbrengst komt vaak voor. Lees meer over de kosten van een verkoopmakelaar .
Veelgestelde vragen over Den Hollander Vastgoed Wonen
Reviews per vestiging
"Gijs, Yvette, Charline, Iris en natuurlijk de fotograaf: jullie zijn een top team! De fijne samenwerking en deskundige begeleiding hebben ervoor gezorgd dat het verkooptraject van ons huis succesvol is verlopen. Heel erg bedankt!"
"Het contact met den Hollander vastgoed verliep vlot, soepel en altijd professioneel. De verkoop is zeer snel gegaan. Bedankt team voor de grondige en zorgvuldige aanpak."
"Den Hollander Vastgoed Wonen scoort wat mij betreft een absolute 10! Vanaf het eerste contact, het eerste gesprek, en met de hulp van een team van vakkundige medewerkers kwam binnen korte tijd een zeer verzorgde aantrekkelijke presentatie van mijn appartement tot stand. De diverse medewerkers zijn uitstekend op elkaar ingespeeld en de verdeling van inventarisatie en tekstueel verwoorden van het object, de creatieve styling en het werk van een enthousiaste en goede fotograaf resulteerde in een uitstekende presentatie. Uiteindelijk werden ook nog foto-impressies - van hoe het object in een moderner jasje zou kunnen ogen - en een uitnodigende video toegevoegd. Dit alles met stijl en kennis gepresenteerd bij de diverse bezichtigingen. Het resultaat kwam er dan ook. Enthousiaste kopers en een tevreden verkoper!"
"Ik kijk met een zeer goed gevoel terug op de samenwerking met verkoopmakelaar Den Hollander Vastgoed Wonen. Tijdens het eerste kennismakingsgesprek werd direct duidelijk dat er sprake was van een professionele en doordachte aanpak. De heldere, goed onderbouwde presentatie en de zeer goede kennis van de woningmarkt in de regio gaven mij direct vertrouwen in de voorgestelde verkoopstrategie en aanpak. Gedurende het gehele verkoopproces was de begeleiding uitstekend. De communicatie verliep prettig en transparant, er werd altijd snel gereageerd op vragen en ik kon rekenen op deskundig advies en een goede onderlinge afstemming. Ik voelde mij gedurende het hele traject goed geïnformeerd en ondersteund. Wat mij daarnaast bijzonder positief is opgevallen, is de samenwerking binnen het gehele team. Iedereen werkt nauw met elkaar samen, wat zorgt voor een sterke synergie en een professionele, efficiënte werkwijze. Dankzij deze gezamenlijke inzet is mijn woning snel en met een uitstekend resultaat verkocht. Ik kan makelaar Den Hollander Vastgoed Wonen van harte aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een professionele, betrokken en betrouwbare partner bij de verkoop van een woning. Hartelijk dank aan het hele team voor de uitstekende begeleiding en de prettige samenwerking."
"Geweldige makelaarskantoor, bestaande uit ervaren, eerlijke en zeer behulpzame medewerksters en een fijne betrouwbare eigenaar. 12 keer ben ik verhuisd maar zulk een goede begeleiding heb ik elders nog nooit meegemaakt. Toppie."
Tips bij het kiezen van een makelaar
Kosten verkoopmakelaar
Wat kost een verkoopmakelaar?
Kosten aankoopmakelaar
Tarieven en prijzen vergelijken
Makelaars vergelijken
Vind de beste makelaar voor jouw situatie
Taken aankoopmakelaar
Wat doet een aankoopmakelaar precies?
Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.
Samengesteld door Juiste Makelaar.
Vergelijk met andere makelaars
Bekijk hoe Den Hollander Vastgoed Wonen presteert ten opzichte van andere makelaars in Vught.
Den Hollander Vastgoed Wonen Huidig Verkocht
12
Gem. prijs
€ 1.388.000
Verkooptijd
24 dgn
Reviews
Boumij Makelaars4 gedeelde werkgebieden
Verkocht
232
Gem. prijs
€ 494.000
Verkooptijd
25 dgn (+1)
Reviews
Lelieveld Makelaardij4 gedeelde werkgebieden
Verkocht
63
Gem. prijs
€ 772.000
Verkooptijd
24 dgn
Reviews
Dirk van Uden Makelaardij & Taxaties4 gedeelde werkgebieden
Verkocht
51
Gem. prijs
€ 592.000
Verkooptijd
26 dgn (+2)
Reviews
Viermakelaars3 gedeelde werkgebieden
Verkocht
121
Gem. prijs
€ 521.000
Verkooptijd
23 dgn (-1)
Reviews
HRS Wonen3 gedeelde werkgebieden
Verkocht
33
Gem. prijs
€ 602.000
Verkooptijd
31 dgn (+7)
Reviews