De Bos Makelaardij en Hypotheken | Makelaar Statistieken

Makelaar & Taxateur is een makelaar gevestigd in . Dit makelaarskantoor is een . Hierdoor verkoopt het kantoor in verhouding als andere makelaarskantoren in de regio. Met makelaars, biedt Makelaar & Taxateur hun uitgebreide diensten regionaal aan.

Makelaar & Taxateur De Bos Makelaardij en Hypotheken is een makelaar gevestigd in Warnsveld. Dit makelaarskantoor is een gerichte verkoper. Hierdoor verkoopt het kantoor in verhouding ongeveer evenveel woningen als andere makelaarskantoren in de regio. Met makelaars, biedt Makelaar & Taxateur De Bos Makelaardij en Hypotheken hun uitgebreide diensten regionaal aan.

Dit makelaarskantoor verkoopt woningen die in een hogere prijsklasse vallen ten opzichte van andere woningen in Warnsveld en omgeving. De makelaar is actief in een midden segment. Ontdek de belangrijkste statistieken van Makelaar & Taxateur De Bos Makelaardij en Hypotheken: waar zij ongeveer evenveel woningen verkopen, hoe snel de makelaar is, en wat voor een soort woningen zij verkopen.

Top 5 plaatsen waar De Bos Makelaardij en Hypotheken verkoopt

Makelaar & Taxateur De Bos Makelaardij en Hypotheken is het meest actief in Steenderen. Dit makelaarskantoor verkoopt verder ook in andere plaatsen als Dieren, Vorden, Warnsveld en Zutphen.

PlaatsAantal transactiesGemiddelde prijsBekijk makelaars

Steenderen

1€ 350.000Makelaars in Steenderen

Dieren

1€ 275.000Makelaars in Dieren

Vorden

1€ 420.000Makelaars in Vorden

Warnsveld

1€ 325.000Makelaars in Warnsveld

Zutphen

1€ 425.000Makelaars in Zutphen

Type woningen die De Bos Makelaardij en Hypotheken verkoopt

Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Uit het overzicht hieronder is te zien dat De Bos Makelaardij en Hypotheken diverse woningtype heeft verkocht de afgelopen 12 maanden. Het type woning wat De Bos Makelaardij en Hypotheken het meeste verkoopt is een 2-onder-1-kapwoning.

Type woningen verkocht

Verdeling van verkochte woningen per type

2-onder-1-kapwoning
3 (60%)
Geschakelde woning
1 (20%)
Tussenwoning
1 (20%)

Vraag een offerte aan bij De Bos Makelaardij en Hypotheken

Ben je op zoek naar een makelaar als De Bos Makelaardij en Hypotheken? Wij helpen je met het vinden van de beste makelaars gespecialiseerd. .

  • Data-gedreven aanbevelingen
  • Geen verplichtingen
  • Snel & eenvoudig
Vraag offerte aan

Soortgelijke makelaars in Steenderen

Benieuwd welke makelaar vergelijkbaar is in de regio van Steenderen en vergelijkbaar is aan Steenderen. Dit op basis van het aantal verkopen, de gemiddelde verkoopprijs en en mix van allerlei verkoopcijfers.