CMK Makelaars
126 woningen verkocht, gemiddeld in 27 dagen en voor € 450.000. Bekijk reviews, tarieven en waar CMK Makelaars het meest verkoopt.
CMK Makelaars is een makelaarskantoor in Grootebroek dat in totaal 126 woningen verkocht. Het kantoor is vooral actief in het hogere segment, met een mediane verkoopprijs van € 409.000.
CMK Makelaars
waarvan 126 in de afgelopen 12 maanden
- € 450.000
- Gem. verkoopprijs
- 27 dgn
- Gem. verkooptijd
- 4.5
- 44 reviews
Dit makelaarskantoor verkoopt woningen die in een concurrerende prijsklasse vallen ten opzichte van andere woningen in Grootebroek en omgeving. De makelaar is actief in het hogere segment.
Dit zeggen klanten over CMK Makelaars
44 Google-reviews · laatste review september 2026
CMK Makelaars onderscheidt zich door een persoonlijke en deskundige aanpak waarbij klanten zich volledig ontzorgd voelen. Het team staat bekend om uitzonderlijke bereikbaarheid – ook buiten kantooruren en in het weekend – en snelle, soepele transacties. Klanten waarderen de grondige marktkennis, vooral op het gebied van nieuwbouw en lokale specialisaties, en de manier waarop het team luistert naar wensen zonder druk uit te oefenen. De presentatie van woningen gebeurt met aandacht voor detail, en bezichtigingen worden flexibel ingedeeld naar voorkeur van de klant.
Een opvallend patroon is dat meerdere klanten terugkeren voor vervolgverkopen, wat wijst op sterke klantloyaliteit. Het team werkt gecoördineerd en alle medewerkers zijn goed op de hoogte van dossiers. Enkele klanten melden echter ervaringen met onduidelijkheid rond biedprocedures en timing van communicatie bij meerdere biedingen, wat suggereert dat transparantie in complexe verkoopsituaties soms beter kan.
Medewerkers van CMK Makelaars
Top plaatsen waar CMK Makelaars verkoopt
CMK Makelaars is het meest actief in Grootebroek. Dit makelaarskantoor verkoopt verder ook in andere plaatsen als Hoogkarspel, Enkhuizen, Bovenkarspel en Lutjebroek.
| Plaats | Aantal transacties | Gemiddelde prijs | Bekijk makelaars |
|---|---|---|---|
Grootebroek | 42 | € 473.107 | Makelaars in Grootebroek |
Hoogkarspel | 34 | € 480.937 | Makelaars in Hoogkarspel |
Enkhuizen | 30 | € 416.167 | Makelaars in Enkhuizen |
Bovenkarspel | 9 | € 446.556 | Makelaars in Bovenkarspel |
Lutjebroek | 3 | € 377.667 | Makelaars in Lutjebroek |
Type woningen die CMK Makelaars verkoopt
Naast het prijssegment waar een makelaar actief is, is het type woning van belang. Iedere makelaar verkoopt meer of minder van een specifiek woningtype. Het woningtype dat CMK Makelaars het meest verkoopt is een Tussenwoning.
Welke woningen verkoopt CMK Makelaars?
Gem. € 395.156 · 28 dagen te koop
Eengezinswoning, Herenhuis
Gem. € 420.476 · 30 dagen te koop
Eengezinswoning
Gem. € 594.358 · 33 dagen te koop
Eengezinswoning, Villa, Herenhuis
Gem. € 564.786 · 33 dagen te koop
Eengezinswoning
Gem. € 322.400 · 37 dagen te koop
Bovenwoning, Benedenwoning, Galerijflat, Penthouse, Portiekflat
Gem. € 430.111 · 43 dagen te koop
Gem. € 514.750 · 85 dagen te koop
Eengezinswoning
Gem. € 406.667 · 18 dagen te koop
Eengezinswoning
Hoe presteert CMK Makelaars in Grootebroek?
In Grootebroek verkochten 12 makelaars samen 72 woningen het afgelopen jaar. Hieronder zie je hoe CMK Makelaars zich verhoudt tot het gemiddelde.
Verkoopprijs
5% boven het stadsgemiddelde
Verkoopsnelheid
1 dagen langzamer dan gemiddeld
Marktaandeel
126 van 72 verkopen in Grootebroek
Tarieven van CMK Makelaars
CMK Makelaars publiceert geen vaste tarieven. Makelaars rekenen meestal een courtage van 1% tot 1,3% van de verkoopprijs. Bij de gemiddelde verkoopprijs van € 450.000 komt dat neer op € 4.499 tot € 5.849 voor verkoopbegeleiding en € 2.250 tot € 3.374 voor aankoopbegeleiding. Vraag altijd een offerte op: een vast tarief of een lagere courtage met bonus bij een hogere opbrengst komt vaak voor. Lees meer over de kosten van een verkoopmakelaar .
Veelgestelde vragen over CMK Makelaars
Reviews per vestiging
"Weer een uitstekende begeleiding en afhandeling bij de verkoop van ons andere huis door CMK Makelaars. Goede communicatie, ook buiten kantooruren. Fijne mensen op kantoor en deskundig handelen. Zeer tevreden! Uitstekende professionele begeleiding bij verkoop van ons pand met snel handelen. Prima communicatie, ook met backoffice. Het resultaat mag er zijn, dank!"
"Super zaken gedaan, bij alles ondersteunt CMK je. Als je twijfelt bellen, en na het telefoongesprek is alles duidelijk. Bij een volgende woning, zal ik zeker CMK weer bellen!"
"CMK Makelaars is een top makelaar uit Enkhuizen. Uitstekende lokale marktkennis en zeer deskundig. De service en begeleiding was ook heel goed en persoonlijk van Rebecca Hagelaars die ons heeft begeleid in het hele proces. Ook de collega's waren uitstekend op de hoogte van het dossier! We danken jullie voor alle inspanningen, we zullen jullie aan iedereen aanbevelen. Nogmaals hartelijk dank voor de topservice! We geven een 10!!!”"
"Wij hebben al een eerdere ervaring met CMK. Ook dit keer weer gekozen voor voor dit makelaarskantoor. En dat was een goede keuze, wat is Koen een fijne en professionele makelaar! De communicatie was uitstekend; we werden constant op de hoogte gehouden, ook ‘avonds en op zaterdag. De woning is uiteindelijk snel en naar volle tevredenheid verkocht. Een absolute aanrader als je een huis wil verkopen!"
"Wij zijn onwijs blij met CMK Makelaars! Dit was ons tweede huis wat we met CMK Makelaars hebben verkocht en dit is ons onwijs goed bevallen. De samenwerking met Suze en Koen was top! Suze heeft met ontzettend veel liefde, enthousiasme en passie voor het vak ons huis aan de Dorpsstraat verkocht. Ook Koen heeft op een kundige manier de waarde van ons huis bepaald en een aantal bezichtigingen gedaan. Alles was tot in de puntjes geregeld. De communicatie was altijd snel, duidelijk en prettig. CMK Makelaars is echt een makelaar waar je op kunt vertrouwen. Een absolute aanrader!"
"Rebecca en haar team zijn allemaal professionals. We zijn gedurende het hele verkoopproces perfect begeleid en geadviseerd. Uitstekende kennis van de lokale markt, persoonlijke aandacht en contact en altijd bereikbaar! Zeer aan te raden bij de verkoop of aankoop van je huis."
"Koen Manshanden en het hele CMK team hebben de verkoop van onze woning uitstekend begeleid. Duidelijk plan gemaakt en professioneel stap voor stap de verkoop tot een goed einde gebracht. Het was een uitstekende en klantvriendelijke aanpak. Dank hiervoor."
"Wij zijn zo blij dat we bij CMK terecht zijn gekomen voor de verkoop van ons huis. Alles is tot in de puntjes voorbereid, uitgevoerd en gecommuniceerd. Van eerste mailcontact, eerste afspraak bij ons thuis tot en met de verkoop. Met een persoonlijke touch, veel enthousiasme en vooral ook heel professioneel en deskundig. Dank je wel Koen Manshanden en alle collega’s voor de fijne samenwerking en het geweldige resultaat. Jullie krijgen een 10 met een griffel en we bevelen jullie van harte aan!"
"We zijn dolblij dat wij met CMK makelaars in zee zijn gegaan. Rebecca Hagelaars heeft ons heel fijn geholpen. Zij heeft heel goed naar ons geluisterd. Binnen 1 week was ons huis verkocht. Zij weet precies waar ze over praat en wij kregen deskundig advies. Niks is gek zelfs de huissleutel werd op zondag opgehaald. ”"
"Wij zijn een aantal jaar zoekende geweest naar ons droomhuis. CMK makelaars heeft hier ons ‘zonder enige druk’ in begeleid. Zeer behulpzaam en deskundig. Kennen de markt goed en hebben ons zeer goed geïnformeerd voor verkoopstrategie en onze woning was snel verkocht. Aanrader was ons betreft."
"Het contact was vanaf dag 1 zeer fijn. Altijd gehoord, werd goed meegedacht. Zelfs in de late avond uurtjes was de makelaar bezig met onze verkoop. Korte en snelle lijnen. En niet te vergeten een verbazingwekkende snelle verkoop van onze woonboerderij in een hoog segment! Alle credits aan Koen Manshanden en zijn collega's van CMK."
"Wat een vakkundige makelaars! Bovendien een geolied en warm team. Ze nemen voor alles de tijd. Begeleiding bij elke stap en met oog voor de mens achter de zoektocht. Door hun jarenlange ervaring weten ze tot in de details wat een huis uniek maakt, zowel wat aankoop als verkoop betreft. Ook voor Hoogkarspel, echt een dikke aanrader."
"We hebben inmiddels 2 woningen aangekocht en 1 woning verkocht bij CMK. Wij verkochten een recente woning waarbij de kennis van de recente nieuwbouw in de regio bij CMK voor ons zwaar woog, de opties en aanpassingen zoals wij in ons inmiddels verkochte huis hadden doorgevoerd werden feilloos herkend en onder woorden gebracht. Ander punt van meerwaarde vonden wij de persoonlijke aanpak bij bezichtigingen. Wij vinden het belangrijk dat potentiële kopers in rust een huis kunnen bezichtigen en voelden daarom niks voor een vorm met open dag of kijkmiddag. Hier werd prima invulling aan gegeven. Koen bedankt voor je kunde en veel succes voor de toekomst!"
"Echt super tevreden over de verkoop van onze woning. De verkoop is zeer snel verlopen en we werden heel goed bijgestaan. Onze makelaar Koen stond altijd voor ons klaar en heeft ons echt heel erg goed geholpen, maar uiteraard ook alle andere toppers van CMK Makelaars. Wij zijn echt super blij en meer dan tevreden. Overweeg je je huis in de verkoop te zetten? Kies dan echt voor CMK Makelaars!"
"Fijne Makelaar! Proffesionele aanpak, gaat voor kwaliteit, neemt tijd voor jou als koper en als verkoper. Je wordt volledig ontzorgd en geen vraag is te veel. Voor mij de volgende keer weer CMK!"
Tips bij het kiezen van een makelaar
Kosten verkoopmakelaar
Wat kost een verkoopmakelaar?
Kosten aankoopmakelaar
Tarieven en prijzen vergelijken
Makelaars vergelijken
Vind de beste makelaar voor jouw situatie
Taken aankoopmakelaar
Wat doet een aankoopmakelaar precies?
Gebaseerd op openbare transactiegegevens, buurt- en wijkdata van het CBS en reviews van Google Maps. Deze gegevens worden elke paar dagen bijgewerkt.
Samengesteld door Juiste Makelaar.
Vergelijk met andere makelaars
Bekijk hoe CMK Makelaars presteert ten opzichte van andere makelaars in Grootebroek.
CMK Makelaars Huidig Verkocht
126
Gem. prijs
€ 450.000
Verkooptijd
27 dgn
Reviews
Jelle Ooteman Makelaars8 gedeelde werkgebieden
Verkocht
54
Gem. prijs
€ 436.000
Verkooptijd
20 dgn (-7)
Reviews
KWANTES MAKELAARDIJ8 gedeelde werkgebieden
Verkocht
27
Gem. prijs
€ 495.000
Verkooptijd
22 dgn (-5)
Reviews
Van Overbeek Makelaars o.g.7 gedeelde werkgebieden
Verkocht
222
Gem. prijs
€ 452.000
Verkooptijd
25 dgn (-2)
Reviews
Makelaarsland7 gedeelde werkgebieden
Verkocht
1048
Gem. prijs
€ 520.000
Verkooptijd
28 dgn (+1)
Reviews
Streekgoed Makelaardij6 gedeelde werkgebieden
Verkocht
60
Gem. prijs
€ 462.000
Verkooptijd
23 dgn (-4)
Reviews